Close
 • Ana
 • /
 • Fitness
 • /
 • Zamanı yetersiz olanların kilo vermesi ve daha hızlı forma girmesi için 20 dakikalık HIIT antrenmanı

Zamanı yetersiz olanların kilo vermesi ve daha hızlı forma girmesi için 20 dakikalık HIIT antrenmanı

20 dakikanın altındaki bu HIIT antrenmanı,Jason Bone, Head of Strength şirketindeFLEX Chelsea, fakir zamanlar için. Özellikle egzersizler söz konusu olduğunda zaman çok önemli değil ve bunu anlıyoruz. Hepimizin ilgilenmesi gereken başka uğraşlar ve sorunlar var, ancak aynı zamandagöbek yağını kaybetmekvemetabolizmamızı doğal olarak hızlandırmakve bu hızlı HIIT antrenmanı bunu yapmanıza yardımcı olabilir.

Bazen ihtiyacınız olan tek şey hızlı bir HIIT-boost'tur ve eğer durum buysa, bu HIIT egzersizien iyi ev egzersizisenin için. Hiçbirine ihtiyacınız olmayacaken iyi ev spor salonu ekipmanıya bu egzersizler sadece vücut ağırlığı olduğundan, ancak bize güvenin, bu yine de yoğun bir HIIT egzersizidir.

HIIT antrenmanları yıllardır popülerdir ve iyi bir nedenden ötürü: Egzersizi bitirdikten sonra bile kalp atış hızını yükseltmenin ve daha verimli yağ yakmanın hızlı ve etkili bir yoludur.

Spor salonları yeniden açılabilir, ancak pek çok insanın yakın zamanda geri dönmeyeceğini rahatlıkla varsayabiliriz. Bazıları ticari spor salonlarındaki genel hijyen seviyeleri konusunda endişeli olabilir, diğerleri ise artık spor salonu üyeliği için ödeme yapmak istemeyebilir.


Sebep ne olursa olsun, bu insanlardan biriyseniz, bu hızlı ev tabata egzersizini bir deneyin, hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Bu egzersiz yine başka bir sebepneden HIIT'i denemelisin.

Bir araya getirmekJason Bone, Head of Strength şirketindeFLEX Chelsea, bu ev tabata devresi, kalp atış hızınızı etkili bir şekilde yükseltir ve göbek yağınızı kaybetmenize yardımcı olur.


Bu munihai HIIT egzersizi? Vücut ağırlığı egzersizlerini seviyorsanız, sadece olabilir.

20 dakikalık HIIT antrenmanı


(Resim kredisi: Under Armour)

Egzersiz yüz maskesi incelemeleri

Bugünün en iyi antrenman ayakkabısı fiyatları İndirimli Fiyat Nike Erkekler Free X Metcon 2 ... Nike Free X Metcon 2 Macy's 120 $ 56,25 TL GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Nike Erkekler Varsity Yarışıyor ... Nike Varsity Macy's $ 70 $ 37.50 GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Reebok Erkek CROSSFIT Nano ... Reebok CrossFit Nano 8 FlexWeave Amazon $ 130 $ 89.91 GörüntüleTüm fiyatları görünadidas adipower Halter ... Adidas AdiPower Halter WiggleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat New Balance Big Boys Fresh ... New Balance Taze Köpük Roav Macy's 65 $ İnceleTüm fiyatları görünNike Kadın Air Zoom ...Nike Air Zoom SuperRepDICK'S Spor Malzemeleri99,99 Görünüm Tüm fiyatları görünPUMA Kadın Jaab XT Sneaker, ... Puma Jaab XT Amazon $ 52,21 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu 20 dakikalık HIIT antrenmanının altında nasıl gerçekleştirebilirim?

Bu 20 dakikanın altındaki HIIT antrenmanı, her turda her biri iki egzersiz içeren dört turdan oluşur. Her turda, iki alıştırmanın yerini alacaksınız, yani bunları neredeyse arka arkaya iki kez yapacaksınız. Bitirdiğinizde, 20 saniyelik bir dinlenmeye sahip olacaksınız ve bir sonraki tura devam edeceksiniz. Kısaca:

 • Her turda, iki alıştırmayı süper ayarlayın: 40 saniye sonra 10 saniye dinlenme, iki kez
 • Her tur arasında 20 saniye dinlenme
 • Sonraki tura geçin

Dört turu da tamamlamak yaklaşık 15 dakika veya biraz daha az sürer. Egzersizden önce, yerinde koşma, diz üstü / popo tekme, zıplama vb. Olabilecek birkaç dakikalık ısınma yapmanız önerilir. Kalp atış hızını artırdığı sürece, tercih ettiğiniz egzersiz olabilir. biraz ve kasları ısıtır.

1. Tur

Kayakla atlama

Tek ayak üzerinde dengeli bir şekilde, inişte iyi dengeyi korurken, mümkün olduğu kadar diğer bacağınıza atlayın.

Yukarı itin

Vücudunuz olabildiğince düz ve leğen kemiği içeride olacak şekilde ellerinizle ve ayaklarınızla başlayın, omuz dirseklerinizden aşağıya gelene kadar vücudunuzu yavaşça aşağı indirin, kendinizi eski pozisyonuna geri itin. Alternatif bir seçenek, dizlerinizin üzerine çökmek, ancak vücudunuzu düz tutmaktır.


Günümüzün en iyi Perfect Fitness V2 Pushup Handles fırsatları Perfect Fitness V2 Pushup ... Amazon $ 48,66 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

2. devre

Atlama hamlesi

Hızlı bir patlayıcı hareketle bir dizinizin üzerine diz çökmeye başlayın, diğer tarafa geçin. Her iki taraf arasında geçiş yapın.

Kalça köprüsü

Sırt üstü uzanın, dizleriniz bükük, topuklar yerde. Pelvisinizi yukarı doğru eğin, kalçalarınızı olabildiğince sert bir şekilde sıkarak kalçalarınızı olabildiğince yükseğe kaldırın.

Bugünün en iyi Vivobarefoot Primus Lite II fırsatları İndirimli Fiyat Vivobarefoot Primus Lite II ... Clymb145 ABD doları 71,99 Görünümİndirimli Fiyat Vivobarefoot Primus Lite Ii ... Amazon 145 $ 126,48 Göster Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

3. Tur

Bacak altı / Yan tekme

Bu zor bir soru! Dizleriniz göğsünüzün altına sıkıştırılmış ve pelvisiniz sıkıca sıkıştırılmış olarak ellerinizden ve ayaklarınızdan başlayarak, sol bacağınızı alın ve sol ayağınızı sağ, el ve sağ ayak arasında iterek kalçanızı yere koyarak pelvisinizi döndürün. Orijinal pozisyonunuza geri dönün ve karşı tarafla tekrarlayın.

Plank rock'çıları

Dirseklerinizden ve ayaklarınızdan başlayın, vücut düzleştirin, merkeze oturun ve pelvis altına sıkıştırın. Vücudunuzu ellerinizin üzerinde ileri geri sallayın.

Günün en iyi Fitbit İyonik fırsatları 9 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Fitbit İyonik Smartwatch Walmart299 ABD doları 198,95 ABD doları GörünümDüşük Stok İndirimli Fiyat Fitbit İyonik GPS Akıllı Saat, ... Amazon Prime $ 249,95 $ 203,27 Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

4. Tur

dağ tırmanıcıları

Yukarı itme pozisyonunda başlayarak, dizlerinizi sanki yerinde koşuyormuş gibi hızlı bir şekilde dönüşümlü olarak göğsünüze doğru sürün.

Deniz yıldızı otur

Bacaklarınız ve kollarınız denizyıldızı pozisyonunda olacak şekilde sırt üstü uzanın. Harekete geçmek için merkezinizi kullanarak sağ elinizle buluşmak için sol bacağınızı kaldırın.

Bunu beğendin mi?

Benzer bir antrenman için FLEX Chelsea & rsquo; s'e katılabilirsiniz www.flexchelsea.com/strength. İmza sınıfı FLEXit tek taraflı ve iki taraflı egzersizlerin bir kombinasyonunu içeren, tüm vücudunuzu çalıştırmak ve kalp atış hızınızın sınırlarını test etmek için tasarlanmış yüksek yoğunluklu bir antrenmandır.

Daha fazla egzersiz

 • Bunu dene2 hareketli tam vücut kettlebell egzersizi, en iyi Navy SEALs eğitmenlerinden esinlenilmiştir
 • Evde deadlift nasıl yapılırbir kettlebell ile: halter olmadan güçlenin
 • En iyi kettlebell antrenmanı: Yaz plajını 10 dakikada hazır hale getirmek için tam vücut egzersizi
 • Yeni başlayanlar için en iyi kettlebell egzersizi: uyum sağlamak için ihtiyacınız olan her şey
 • Bu altı adımı deneyinkettlebell kol egzersiziyalın, tonlu kollar için
 • En iyi kettlebell abs egzersizi: esas olarak kadınların düz bir karın alması için ama aynı zamanda erkekler için de harika
Günün en iyi spor salonu ve fitness fırsatları - stok her 30 dakikada bir kontrol edilir Vücut 60 için İndirimli Fiyat Ölçüm Bandı ... RayTour Şerit Ölçü Amazon 6,99 $ 4,56 $ GörüntüleTüm fiyatları görünBlue Fitness Mad Full Yoga ... Yoga Mad Yoga Blok Amazon $ 7.30 GörüntüleTüm fiyatları görünMuc-Off Islak YağlamaMuc-Off Islak YağlamaAls.com5 dolar Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Vinsguir Ab Merdane Abs ... Vinsguir Ab Roller Amazon $ 19.99 $ 12.99 GörüntüleTüm fiyatları görünTrideer Egzersiz Topu ... Trideer Egzersiz topu Amazon $ 21.99 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Aria Air Smart -...Fitbit Aria HavaLenovo ABD49,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Marcy Yaslanmış Egzersiz Bisikleti ... Marcy Yaslanmış ME-709 Amazon $ 199.99 $ 163.87 GörüntüleTüm fiyatları görünBowflex SelectTech 840 ...Bowflex SelectTech 840 KettlebellBowflex149,99 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Egzersizi Katlama Bluetooth ... Egzersiz Bisikleti için Dik Katlanır Egzersiz Bisikleti Macy's $ 319.99 $ 229 GörüntüleTüm fiyatları görünRapha - Panelli Mektup ...Rapha Patent JerseyBay Porter US & CA180 $ Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz