Close
  • Ana
  • /
  • Koşma
  • /
  • Under Armour FLOW Velociti Wind incelemesi: Bu yenilikçi koşu ayakkabısıyla akış durumuna girin

Under Armour FLOW Velociti Wind incelemesi: Bu yenilikçi koşu ayakkabısıyla akış durumuna girin

Bu Under Armor Flow Velociti Wind incelemesinde, Warp saya ve Flow orta taban dahil olmak üzere bir dizi yeni ve heyecan verici teknolojiye sahip UA'nın en son koşu ayakkabısı inovasyonunu inceliyoruz. Bu hafif eğitmenler kesinliklekadınlar için en iyi koşu ayakkabılarımalzeme.

Armour'un dış tabanı olmayan ilk ayakkabısı olan Flow Velociti Wind, 3 Mart'ta dünya çapında piyasaya çıkıyor ve şu ana kadar teknolojisiyle ilgili çok fazla yutturmaca yapıldı. Kauçuk dış taban, herhangi bir ayakkabının en ağır parçasıdır, bu nedenle UA, piyasadaki diğer yeni modellere kıyasla çok fazla ağırlık alarak onu tamamen çıkardı. Flow Velociti Wind'de orta taban köpüğü zemine kadar uzanır ve onu kendinden önceki diğer orta tabanlardan daha çok yönlü hale getirir. Sadece daha hızlı ilerlemeye devam etmek için gerekli yastıklama ve enerji geri dönüşü sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda çekiş gücü de sağlayacak ve bunların tümü hızınızı daha da artıracak hafif bir pakette olacak.

Zırh Akışı Velociti Wind incelemesi altında: teknoloji ve ergonomi

Nasıl hissettiriyor? Yere çarpan dış taban, daha önce koştuğunuz her şeyden farklı. Normalde spor ayakkabılar, tarihsel olarak daha dayanıklı olduğu kanıtlanan kauçuk dış tabanla tamamlanmış bir EVA köpük orta tabana sahiptir. Flow Velociti Wind'de sadece orta taban köpüğü olan FLOW vardır ve bunun dış kenarı kavramaya yardımcı olmak için desenli bir iplik içerir. Dış tabanında kauçuk olmayan bir antrenörün ne kadar kavrayıcı olabileceği konusunda şüpheci olmak kolay olsa da, hızlı interval antrenman sırasında bile ıslak zeminlerde, asfaltta ve kuru parkurda kendilerini güvende hissettiler. Koşarken tutuşun ne kadar harika olduğunu düşünmüyorsunuz, bunun yerine orada olmadığından endişelenmenize gerek yok. FLOW malzemesinin, ayak altındaki koşullara tepki vermesi ve bu durum değiştikçe güçlü kavrama sağlamak için uyum sağlaması gerekiyor.

Topuk dolgusu ve dil kısmı yumuşaktır ve uzun koşularda yumuşak kalır. WARP üst kısım ince, esnektir ve ayaklarınızın nefes almasını sağlar. Flow orta tabanın ileriye doğru hareketi, kolayca hız kazanmanıza yardımcı olur, böylece hafif ve hızlı bir his verir. İlk dokunuşta ve ilk çalıştırmada 'inanılmaz derecede hafif' kutusunu işaretlerler. Bu tabii ki size daha uzun koşularda da fayda sağlayacak.


Üst kısımdaki WARP iplikleri iki ana yönde dokunur, bu iplikler mini emniyet kemeri gibi hareket eder, her bir iplik sizi topuk vuruşunda kilitli tutar. Yatay çizgiler, inişte ayağınızı sabitleyerek ayağınızı desteklerken, dikey çizgiler parmak uçlarında desteklemeyi amaçlar. Bu duygu destekleyici ve rahatlatıcıdır.

Tüm UA ayakkabılarında olduğu gibi, gömülü sensörler yalnızca rotalarınızı takip etmekle kalmaz, performansınızı iyileştirmeye yardımcı olmak için koşu metriklerinizi de analiz eder. Ayaklarınızdan alınan ölçümler bilekten alınan GPS teknolojisinden daha doğrudur ve tabandaki sensörler size adım uzunluğu, yerle temas süresi ve çok daha fazlasını verir. UA'nın Map My Run Uygulaması ile bağlantı kurarak, koşarken gelişmenize yardımcı olacak gerçek zamanlı koçluk alabilirsiniz. Evet, hareket halindeyken kişiselleştirilmiş koçluk ipuçları!


Adından da anlaşılacağı gibi, Under Armor, dikkatinizin dağılmadığı, etrafınızdaki her şeyin kaybolduğu ve sonsuza kadar koşmaya devam etmek istediğiniz akışa girme hissini yeniden yaratmaya çalışıyor.

Under Armour FLOW Velociti Wind incelemesi


(İmaj kredisi: Zırh Altında)

Under Armor Flow Velociti Wind incelemesi: estetik

Çok beğendiğim ve çok beğenileceğine eminim bu ayakkabı çarpıcı ve farklı görünüyor. WARP üst kısım da yenilikçidir; İlginizi çekecek ve kağıt gibi görünen ve hissettiren dokuma ipliğe dokunmak isteyeceksiniz.

Beyaz Flow orta taban kiri gerçekten çekmiyor, bu nedenle ayakkabı genel olarak temiz ve şık görünüyor. Ancak, burnundaki WARP malzemesi çok çabuk kir tutmuştur. Birçoğu parlak renk flaşlarına sahip birkaç renk grubu olacak. Ayakkabıyı, beyaz orta tabanı üst kısımdan ayıran, parlak turuncu ve mavi iplik çizgileri içeren turuncu bir renk bloğuyla test ettim - kışlık koşu gardırobunuza renkli, hafif neon bir ek. Genel olarak, ayakkabı numarası biraz büyük geldi; Normalde tüm markalar için 5'te çalışırım, ancak 4,5 ayağıma yayılmak için bolca yer verirdi.

Zırh Akışı Altında Velociti Rüzgar incelemesi: karar

Flow Velociti Wind size etkileyici bir tutuş sağlar, hızlı ve duyarlı hissetmenizi sağlayarak sizi ileriye taşır ve çok hafif bir ayakkabıda birçok başka teknoloji sunar. Ayaklarınızın üzerinde daha hafif hissetmenizi sağlar, böylece daha uzun süre koşabilirsiniz ve hızlı gitmeniz gerekir. UA bize FLOW köpüğünün bir karbon koşucu kadar dayanıklı olduğunu söylese de, orta taban-dış taban köpüğünün daha geleneksel bir ayakkabıya kıyasla ne kadar hızlı dayandığını görmek ilginç olacak. Bu, çok hafif olması, harika geri tepme sağlaması, yenilikçi ve koşması kolay olması nedeniyle son derece popüler olacak çok yönlü bir antrenör. Sizi ileriye doğru iter ve tempolu koşularınız için ideal hale getirir.

UA FLOW VELOCITI WIND piyasadaki en iyi koşu ayakkabısı mı?


Uzun koşularda sizi destekleme veya vites değiştirmek istediğinizde uyum sağlama potansiyeline sahip, kesinlikle çok yönlü ve heyecan verici bir ayakkabı. Flow Velociti Wind çok şey sunar; görsel olarak çarpıcı, yüksek performanslı ve hafif.

Bugünün en iyi Zırh Altı Akışı Velociti Rüzgar fırsatları İndirimli Fiyat Zırh Altında Akışı Velociti... Kıpırdat Zırh Altında Akışı Görüntüle 140 £99 Velociti... Amazon Prime 104 £ Zırh Altında Akışı Görüntüle Velociti... Amazon Prime £132,99 Zırh Altında Akışı Görüntüle Velociti... Amazon Prime £139,99 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz