Close
  • Ana
  • /
  • Koşma
  • /
  • Under Armour HOVR Apex 2 incelemesi: sizi yarı yolda bırakmayacak, kabarık bir antrenman ayakkabısı

Under Armour HOVR Apex 2 incelemesi: sizi yarı yolda bırakmayacak, kabarık bir antrenman ayakkabısı

Under Armour HOVR Apex 2 fırsatları

Bir cümleyle UnderArmour HOVER Apex 2 incelemesi: En zorlu spor salonu müdavimleri ve park egzersizcileri dışında herkese uyması gereken çok rahat bir egzersiz ayakkabısı.


için avlanıyorsanızen iyi egzersiz ayakkabılarıve Under Armour'a rastladığınızda, fitness markasının piyasadaki en kapsamlı tekliflerden birine sahip olduğunu bulacağınızdan şüpheniz olmasın. HOVR Rise, HOVR Apex, TriBase Reign, TriBase Edge, Charged Commit, Charged Breathe ve Project Rock bunlardan birkaçı. Ve bu, koşu ayakkabısı serisini bile hesaba katmıyor!

Bununla birlikte, göze çarpan birHOVR Apeks 2, 'sıfır yerçekimi hissi' vaat ediyor; konfor için ünlü HOVR köpüğü ve gelişmiş koruma ve dayanıklılık için 3D baskı tasarımına sahip hafif file saya ile desteklenen enerji geri dönüşünü sürdürmek ve darbeyi ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için. Ancak bu özellikler, bu ayakkabının beklentilerini karşılamasını sağlayacak kadar dengeli mi? Hadi bulalım.

Zırh Altında HOVR Apex 2

(İmaj kredisi: Zırh Altında)

UNDER ARMOR HOVR APEX 2 İNCELEME: FİYAT VE MEVCUT

Under Armor HOVR Apex 2 spor ayakkabısı, beş farklı renk seçeneğinde 120 £ / 140 $'lık bir RRP karşılığında geçen Temmuz'da piyasaya sürüldü.


Bununla birlikte, ayakkabının bazı çeşitleri (beyaz ve mor renk yolları) o zamandan beri fiyatlarda düştü ve Under Armour'un resmi web mağazasından 40 £ daha ucuza, 83.97 £ / 104 $ fiyatla satın alınabilir. Tamamen siyah model, mavi ve turuncu desenli siyah model ve gri model hala 120 £ / 140 $'dan tam fiyatla satılmaktadır.

Zırh Altında HOVR Apex 2


(İmaj kredisi: Zırh Altında)

ZIRH ALTINDA HOVR APEX 2 İNCELEME: TASARIM

HOVR Apex 2, yalnızca yumuşak ve esnek olmakla kalmayıp aynı zamanda dayanıklılık için sıkı bir dokumaya sahip, ayak bileğinin yan tarafında kauçuk vurgularla kaplanmış basit ve hafif bir file sayaya sahiptir. Bu yüzeyler 3D baskılardır ve stabilite veya destek için üretilmemiştir, ancak ayakkabıyı daha dayanıklı hale getirmek için tasarlanmıştır, böylece ip tırmanma vb. Ayrıca antrenöre rakiplerinden sıyrılan benzersiz bir estetik verir.

Dil, spor ayakkabılarında görmeye alıştığımızdan daha büyük ve çok dolgulu - neredeyse bir paten ayakkabısı gibi. Yine de amacı, uzun egzersizler sırasında ekstra yastıklama ve rahatlık sağlamaktır. Ayak bileği bölgesine gelince, bu, kullanım sırasında mükemmel bir şekilde oturması için eklemi saran kapitone bir dolguya sahiptir.


Peki ya olumsuzluklar? HOVR Apex 2'nin içine giren çok fazla malzeme var, bu nedenle daha hafif, minimalist antrenman ayakkabılarıyla ilgileniyorsanız, bunlar ihtiyaçlarınızı karşılamayabilir. Ayrıca, özellikle ilk kez denerken biraz hantal hissediyorlar ve görünüyorlar. Bu, UnderArmour'un dış tabandaki Tribase teknolojisi sayesinde.

Diğer bir olumsuzluk ise ayakkabılarınızı sonuna kadar bağlayıp plastik adacıkları kullanmayı seviyorsanız biraz yıpranma yaşayabilirsiniz. Oldukça kolay yırtılabildiklerini ve bazı metal halkalardan kesinlikle faydalanabileceklerini gördük.

Zırh Altında HOVR Apex 2

(İmaj kredisi: Zırh Altında)

ZIRH ALTINDA HOVR APEX 2 İNCELEME: BOYUT VE UYGULAMA

Boyut ve uyum açısından HOVR Apex 2, ön ayak boyunca oldukça geniştir. Öyle ki ayakkabılar biraz kısa ve yoğun bir his veriyor. Bizim için iyi olsa da, bazı sporcuların, özellikle de normal bir ayakkabı boyutunda bu üst sınırı zorlayanların sorunlarla karşılaştığını hayal edebiliyoruz. Bu nedenle normal koşu ayakkabınızın yarım numara büyüğünü almanızı öneririz.


Zırh Altında HOVR Apex 2

(İmaj kredisi: Zırh Altında)

ALTINDA ZIRH HOVR APEX 2 İNCELEME: PERFORMANS

Peki, ayakkabının ısınması ve terlemesi nasıl oluyor? Öncelikle, bu ayakkabının yapısının, koşu yerine kaldırma ve antrenman yapmak için en uygun olduğu anlamına geldiğini açıkça belirtelim. Bunun nedeni, orta tabandaki ve topuktaki kauçuğun ayağın altında biraz fazla kalın ve sert hissettirmesidir. Sonuç olarak ayakkabılar ağır ve biraz hantal geliyor.

Yine de, örneğin bazı katmanlı destek sayesinde, CrossFit veya HIIT eğitimi sırasında kısa, güçlü sprintler için harika bir geri tepme enerjisi ve yastıklama sağlayabilir. Size ihtiyacınız olan esnekliği sağlamayacaklarından, bunlarla uzun mesafeli koşuları önermeyiz.

Ağırlık kaldırmaya gelince, bu ayakkabıların gerçekten parladığı yer burası. Çömelme, deadlift veya herhangi bir şekilde kaldırma için güzel, düz bir taban sunan TriBase dış taban sayesinde, ihtiyacınız olan yerde gerçekten dengelidirler.

Burada sahip olduğumuz tek sorun, diğer popüler antrenman ayakkabılarında bulacağınızdan biraz daha yüksek olan, topuktan buruna ölçümünün 8 mm olmasıdır. Ancak, çoğu insanın alıştığı şeyle karşılaştırıldığında büyük bir fark değil.

Genel olarak, HOVR Apex 2'de yerleşik olarak gerçekten harika mekanikler var. Bu modelde hiçbir zaman topuk kayması olmadı ve TriBase teknolojisiyle, iyi bir yastıklama ve sıçramanın yanı sıra tüm ayak boyunca destek için harika bir sağlam tabana sahip oldunuz. -Gerektiğinde tabana geri dönün.

Zırh Altında HOVR Apex 2

(İmaj kredisi: Zırh Altında)

ZIRH ALTINDA HOVR APEX 2 İNCELEME: KARAR

HOVR Apex 2, UnderArmour'un dış tabandaki Tribase teknolojisi sayesinde çoğu egzersiz türü, hatta patlayıcı HIIT veya ağır ağırlık kaldırma için bile mükemmel destek ve yastıklama sağlayan çok disiplinli bir antrenman ayakkabısıdır.

Bu rahatlık ve destek, hantallık pahasına gelebilir, ancak özellikle atlama egzersizleri veya hızlı sprintler söz konusu olduğunda, etkiyi ortadan kaldırmada olağanüstüdür.

Yine de genel olarak - HOVR Apex 2 iyi bir hepsi bir arada spor ayakkabısıdır. Yani kaldırmak, daha hafif koşular yapmak ve sadece rahat bir ayakkabı giymek istiyorsanız, bu bunu yapmak için harika bir model. Bir bonus olarak, erişilebilir, evrensel tasarımları ve etkileyici konfor seviyeleri sayesinde gündelik olarak da giyilebilirler.

Fiyatlar - Under Armour HOVR Apex 2:▼