Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Under Armor bana denemem için bir Virgin Galactic Flight Jacket gönderdi ve ben onu geri göndermiyorum

Under Armor bana denemem için bir Virgin Galactic Flight Jacket gönderdi ve ben onu geri göndermiyorum

Bir fitness yazarı olmak, avantajlarıyla birlikte gelir. Örneğin, bazen şirketler size denemeniz için ürünler gönderir ve hakkında yazdığınız türden hoşlanırsanız, o zaman şanslısınız demektir. Ben de bu insanlardan biriyim ve Under Armor bana denemem için UA x Virgin Galactic Flight Jacket'ı göndermeye karar verdiği için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hatta o kadar beğendim ki geri göndermemeye karar verdim.

Olduğu gibi, Under Armor yeni başlattıUA x Virgin Galaktik Kapsül KoleksiyonuGeçen hafta, Sir Richard Branson'ın VSS Unity uzay aracıyla uzaya (geçici olarak) götürülmesini anmak için. Gerçek uzay yolculuğuyla pek ilgilenmiyor olsam da Koleksiyondaki bazı öğeleri, özellikle de Uçuş Ceketini kesinlikle merak ediyordum.

UA x Virgin Galactic Uçuş Ceketi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Yukarıda bağlantısı verilen makaleye olan ilgimi dile getirdim, UA ilgimi çekti ve ceketi denemek isteyip istemediğimi sordu. 'UÇUŞ CEKETİNİ BİR DENEMEK İSTİYORUM!?' tam cevabımdı ve birkaç gün içinde Uçuş Ceketini ellerimde tutuyordum.


Dışarıda yükselen sıcaklıklara rağmen ceketi giyemedim. Sadece üst bedenime bir eldiven gibi oturmakla kalmıyor, aynı zamanda üst bedenime benzeyen bir eldiven, aynı zamandalanet etmekserin. UA'nın tanıtım fotoğraflarında harika görünüyordu ve benim için de çok kötü görünmemesini umuyordum, ama çocuk-oh-boy, ceket umduğum deneyimi yaşattı!

UA x Virgin Galactic Uçuş Ceketi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Sadece bu değil, UA x Virgin Galactic Flight Jacket da oldukça işlevseldir. Yeni başlayanlar için sevdiğim bir milyon cebi var. En sevdiğim dahil ceketin her yerinde cepler var, sol koldaki manşetin hemen üstünde gizli bir fermuarlı cep var. Ayrıca sol üst kolda görünen bir cep, her zamanki yan cepleriniz ve bir de iç cep var. Telefonları, anahtarları, cüzdanı, fazeri, trikoderi ve tabii ki maskenizi saklamak için mükemmeldir.

Bayanlar ve baylar, uzayda yüzüyoruz. https://t.co/Wyzj0nOBgX pic.twitter.com/gzQtyGVl6w27 Temmuz 2021


Daha fazla gör

Uzayda süzülmenize izin vermese de ceket, nefes alabilirlikten ödün vermeden suyu iten UA Storm teknolojisine sahiptir: güzel İngiliz yaz mevsimi için mükemmel! Gerçeği söylemek gerekirse, geçen hafta ceket giymek içimde biraz kızgınlık hissettirdi ama normalden daha az salak görünmek için yapmaya hazır olduğum bir fedakarlıktı.

Normalde, ürünleri denedikten sonra iadeyi düzenlemeye başlarsınız, ancak kuşkusuz ucuz olmayan (250$/220 £) tam RRP'yi ödemem gerekse bile, UA x Virgin Galactic Flight Jacket'ı tutmaya karar verdim. Belki de başından beri UA'nın planı buydu? Denememi ve ona aşık olmamı mı sağlıyorsun?

Kendinize bir tane satın almaktan hoşlanıyorsanız, İngiltere sitesinin bağlantısı: Under Armor UK. Ya da sadece ortalığı karıştırabilir ve UA x Virgin Galactic Capsule Collection'daki diğer öğeleri beğenip beğenmediğinizi görebilirsiniz. Onlar da oldukça harika.