Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • Armor TriBase Reign 2 incelemesi altında: egzersiz ayakkabıları bundan daha iyi olamaz

Armor TriBase Reign 2 incelemesi altında: egzersiz ayakkabıları bundan daha iyi olamaz

Armor TriBase Reign 2 incelemesi altında TL; DR: TriBase Reign 2 bir antrenman ayakkabısı değil, bir beygirdir. Ayakkabılar, biraz yumuşak görünse de, en azından Birleşik Krallık'ta mevcut olan renk versiyonları rahat, esnek ve destekleyicidir.


Under Armour, İngiltere'de tuhaf bir şekilde algılanıyor. Bir yandan marka biraz daha ucuz ürünleriyle tanınıyor, sanırım daha uygun fiyatlı ürünler daha geniş bir kitleye ulaşacağından marka bilinirliğine yardımcı oluyor.

Ancak Under Armour aynı zamanda, UA HOVR Machina koşu ayakkabıları gibi gerçekten üst düzey ürünler üreten yenilikçi bir şirkettir.en iyi koşu ayakkabılarıBu incelemenin konusu ve Under Armour TriBase Reign 2 egzersiz ayakkabıları satın alınabilir.

TriBase Reign 2 bir egzersiz ayakkabısı ve bunda iyi. Hem CrossFitters hem de normal spor salonu çalışanları için çekici kılacak mükemmel özelliklere sahip. Bu özellikler neler? Hadi keşfedelim.

Zırh TriBase Reign 2 Altında


(Resim kredisi: Under Armour)

Zırh TriBase Reign 2 altında: fiyat ve bulunabilirlik

Under Armour TriBase Reign 2, tavsiye edilen perakende satış fiyatı 105 £ / 120 $ 'dır. Ayakkabılar çeşitli renk gruplarına sahiptir ve bunlar bir ülkeden diğerine farklılık gösterebilir. Under Armour TriBase Reign 2, doğrudan Under Armour US / Under Armour UK'den ve SportsShoes.com gibi belirli üçüncü taraf perakendecilerden satın alınabilir.

Under Armour TriBase Reign 2'nin temel özellikleri arasında sert yırtılmaz malzemeden yapılmış dayanıklı file üst kısım, daha iyi tutuş için TriBase teknolojisi, arkada daha fazla denge için harici topuk sayacı, hızlı tepki veren Micro G köpük orta taban ve 'zemine kadar alçak' sayılabilir. daha iyi stabilite için yapı.


Bugünün en iyi Under Armour TriBase Reign 2 fırsatları Zırhlı TriBase Reign 2 Pro Direct Rugby Altında 63 TL Zırh Altında Görüntüle TriBase Reign 2 Pro Direkt Tenis £ 63 Zırh Altını Görüntüle Bayan TriBase ... Pro Direkt Tenis £ 63 Pro Direct Soccer £ 63 Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Zırh TriBase Reign 2 İnceleme Altında

(Resim kredisi: Under Armour)

Armor TriBase Reign 2 incelemesi altında: Tasarım ve ergonomi

Under Armour TriBase Reign 2, rahat bir egzersiz ayakkabısıdır. Üst kısım dayanıklıdır ve sert yırtılmaz malzemeden yapılmıştır, ancak aynı zamanda özellikle çanta alanında rahat ve ferahtır. Geniş ayaklara sahip olduğum için dar ayakkabı tasarımından muzdaripim ama TriBase Reign 2'yi takarken herhangi bir sorun yaşamadım.


Ayakkabının arkasında, dış topuk dolgusu ve sıkı oturan yaka, çok fazla denge sağlar. Bu alan destekleyici hissediyor ama kısıtlayıcı değil: ayak bileklerinin etrafındaki dolgu ince ama etkili. Micro G köpük orta taban, darbe kuvvetini azaltmada iyi bir iş çıkarır ve dış tabandaki TriBase teknolojisi, dünyadaki tüm tutuşu sağlar. Ayakkabılar bile esnektir, bükülmeye hazırdır ve içinde yapmanız gerekebilecek dönüşlere hazırdır.

Zırh TriBase Reign 2 Altında

(Resim kredisi: Under Armour)

Zırh TriBase Reign 2 incelemesi altında: Estetik

Under Armour TriBase Reign 2 tam bir beygir gibidir. İşi güzelce halledecek ama kimse ikinci kez bakmayacak. Birleşik Krallık'ta, ikisi 'siyah' olan üç sönük renk grubu ile gelir. ve & lsquo; biraz daha az siyah & rsquo; & rsquo; Ve heyecan verici türden siyah bile değil, daha çok sıkıcı çeşitlilik gibi. Bununla birlikte, ABD'de, en azından ayakkabılara biraz kişilik kazandıran bazı heyecan verici renkler arasından seçim yapabilirsiniz. İngiltere'nin iyi insanlarının neden donuk renklere büründüğüne dair hiçbir fikrim yok.

Hiçbir önemli nokta olmadığı için, TriBase Reign 2'nin siyah versiyonu (test edilen) bana tenis veya squash ayakkabılarını hatırlatıyor, ama belki onlardan biraz daha sert. İç mekan eğitimi için kesinlikle söyleyebilirsiniz, ancak hiçbir şey gerçekten sporu tanımlamanıza yardımcı olmaz. Ayakkabıların spor yapmasını isteyen ve spor salonunda şık görünmeyi pek önemsemeyen insanlar için idealdir.


Zırh TriBase Reign 2 Altında

(Resim kredisi: Under Armour)

Under Armour TriBase Reign 2 incelemesi: Under Armour TriBase Reign 2'de Egzersiz Yapmak

Under Armour TriBase Reign 2'nin ne kadar çevik olduğuna gerçekten şaşırdım. Biraz tıknaz görünüyor - kesinlikle Nike Metcon 6'dan daha kalın - ancak ayakkabıların içinde hareket etmek zahmetsiz. Bu muhtemelen çorap benzeri üst kısım, hızlı tepki veren köpük ve kavrayıcı dış tabanın birleşimi sayesindedir.

TriBase Reign 2'yi giyerek, kutu atlayışları veya halter kapışları yaparken kaymayacaksınız. Ayrıca TriBase Reign 2'de kalas veya dağ tırmanıcıları yaparken ayaklarınızın kayması konusunda da endişelenmenize gerek yok. Ayakkabılar esnektir ve çeşitli egzersiz durumlarında kullanışlı olacaktır (yine de bench press yaparken değil). Geniş taşıma kutusu göz önüne alındığında, ayaklarınız ısınsa bile, genişleyebileceğiniz bolca alan olacaktır.

Üstün tek bir dezavantajı var: Ayakkabılara girip çıkmak biraz daha fazla çaba gerektiriyor. Diğer antrenman ayakkabılarının atlaması ve çıkması kolay olsa da, TriBase Reign 2 ile aynı manevra bağcıkların çözülmesini ve ayakkabıları giymek / çıkarmak için her iki elin de kullanılmasını gerektirecektir. Giyerken daha fazla konfor için ödenecek küçük bir bedel.

Zırh TriBase Reign 2 Altında

(Resim kredisi: Under Armour)

Armor TriBase Reign 2 incelemesi altında: Karar

Under Armour TriBase Reign 2, rekabette gerçekten hüküm sürüyor. Giymesi rahattır, bol miktarda tutuş sağlar ve işi hemen hemen mükemmel şekilde yapar. Keşke ayakkabılar onlar için biraz daha kişiliğe sahip olsaydı ama herkesin antrenmanları için gösterişli ayakkabılara ihtiyacı olmadığı da doğru. Bahsetmiyorum bile, bu konu da (Birleşik Krallık'ta) yerelleştirilmiş görünüyor.

Mükemmel bir beygir olan TriBase Reign 2, ana sahneye çıkmadan egzersiz sırasında sizi destekleyecektir. İnsanların ayakkabılarla değil, ayakkabılardaki performansınızı takdir etmelerine izin verin. Ve kesinlikle Under Armour TriBase Reign 2'de iyi performans gösterebileceksiniz.

Nike Metcon 6

(Resim kredisi: Nike)

Armor TriBase Reign 2 incelemesi altında:

Nike Metcon serisi, en popüler antrenman ayakkabısı serilerinden biridir, ancak en son yinelemesi olan Nike Metcon 6, başka türlü parlak Metcon 5'ten yalnızca küçük bir güncelleme olarak kabul edilebilir. Metcon 5 ile Metcon 6 arasındaki temel fark şudur: üst kısım fark edilemeyecek şekilde daha nefes alabilir, aksi takdirde pratik olarak aynıdır. RRP'den daha ucuza bir tane bulursanız, yine de iyi bir satın alma.

Reebok sadece CrossFit oyunlarının sponsoru değil, Amerikan şirketi aynı zamanda CrossFit ile ilgili egzersiz kıyafetleri ve ayakkabılarının proaktif bir üreticisidir. Reebok Nano X, Nano serisinin (10.) en son yinelemesidir ve şimdiye kadar bu ayakkabılar süper rafine edilmiş ve CrossFit sporcularının ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır. Daha da iyisi, bunları bir maks. Her ayakkabıda 9 harfli kelime.

bugünün en iyi antrenman ayakkabısı fırsatları Under Armour TriBase Reign 2 Under Armor TriBase Reign 2 Pro Direct RugbyTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Nike Nike Free Metcon 2, ... Nike Metcon 6 Amazon £ 102.98 £ 74.99 GörüntüleTüm fiyatları görünNike NIKE FREE METCON 3, ... Nike Metcon 5 Amazon £ 62,97 GörüntüleTüm fiyatları görünReebok Erkek CROSSFIT Nano ... Reebok CrossFit Nano 8 FlexWeave Amazon £ 92,43 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz