Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5'ten farklı olarak, Xbox Series X çıkışta HİÇBİR özel oyuna sahip olmayacak

PS5'ten farklı olarak, Xbox Series X çıkışta HİÇBİR özel oyuna sahip olmayacak

Microsoft ilk olarak yeni neslini tanıttıPS5çırpıcıXbox Series X, geçen yıl Oyun Ödülleri'nde Halo: Infinite gibi birinci parti oyunların yanı sıraSenua's Saga: Hellblade IIbaşlatma sırasında konsolda oynayabileceğiniz. Ancak şaşırtıcı bir duyuruda, kıdemli bir Xbox yöneticisi, Xbox Series X'teki her oyunun başka yerlerde de mevcut olacağını doğruladı.

Xbox Oyun Stüdyoları Başkanı Matt Booty,MCVtüm Xbox Series X oyunlarının 'bu cihaz ailesini yukarı ve aşağı oynayacağını' ortaya çıkarmak için. Başka bir deyişle, her Xbox Series X oyununu ister Xbox One'da daha az gelişmiş bir sürüm, ister oyunun bir PC sürümü veya PS5 gibi farklı bir konsolda başka platformlarda oynayabileceksiniz.

& ldquo; Birisi şimdi ile [Series X] arasında Xbox'a yatırım yaparsa, iyi bir yatırım yaptığını hissettiklerinden ve onlara içerikle bağlı olduğumuzdan emin olmak istiyoruz & rdquo; Booty diyor.

'İçeriğimiz önümüzdeki iki yıl içinde çıktıkça, tüm oyunlarımız, bir nevi PC gibi, bu cihaz ailesini yukarı ve aşağı oynayacak.'


Bu, hala Xbox One yaşam döngüsünde olanlar için harika bir haber ve yeni içeriğin kullanıcıları en az iki yıl daha akıtmasını garanti ediyor. Bununla veMicrosoft'un geri alım planıOyuncu cüzdanlarında Xbox One'dan Series X'e geçişi kolaylaştırmak için kesinlikle çaba sarf ediyor gibi görünüyor. Microsoft hattın aşağısında bir taşınabilir bilgisayar geliştirirse, aynı içeriğin bu platformda da erişilebilir olması muhtemeldir.

Bu aynı zamanda Xbox Series X için de riskli bir hamle. Lansmanda yeni bir konsol satın almak isteyen oyuncular, PS5 ve aşağıdaki gibi özel oyunlar tarafından etkilenebilir.Godfall. Ancak Booty, X Serisine özel ürünlerden ziyade Halo gibi yalnızca Xbox'a özel markaları bir bütün olarak savunmaya hevesli.


Marvel karakterleri 1960'larda ilk icat edildiğinde, Netflix diye bir şeyin olacağını kimse bilmiyordu ... ve biliyorsunuz, Marvel kütüphanesi, video akışına büyük ölçüde önem veriyordu.

Bu yüzden, Halo gibi dizileri, kitapları, çizgi romanları ve her tür oyunu destekleyebilecek karakterlerin olduğu dünyalara ve evrenlere sahip olduğumuz için şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Sadece gerçekten nesilsel olacak ve bir süre dayanacak bu tür şeyleri inşa etmeye odaklanmalıyız. Ve bence bunu yaparsak, geri kalanı kendi başının çaresine bakar. & Rdquo;


Halo ve Gears of War gibi 'kuşak' markalar, Microsoft'un Sony'nin rekabeti aşması için yeterli olacak mı? PS5 ve Xbox Series X, yeni nesil konsol savaşının ilk savaşı için sıraya girerken, öğrenmek için bu yılın sonlarına kadar beklemeniz gerekecek. Her iki taraf da birbirini aşmakta zorlanırken kim kaybederse biz kazanırız.

Bunu beğendin mi?

Günün en iyi Microsoft Xbox One S fırsatı 150 Amazon müşteri yorumu Xbox Game Pass Ultimate: 24 ... Amazon $ 359,76 Battlefield 1 Xbox One paketini görüntüleyin Xb1 System 500 Gb Battlefield Amazon Prime $ 399 Xbox One S 1 TB Konsol - Tom ... Amazon Prime $ 399,99 Görüntüle Görüntüle Minecraft paketi Xbox One S 500 GB Konsolu -... Amazon Prime 470,33 $ Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Microsoft Xbox One x fırsatları 3 Amazon müşteri yorumu Xbox One X 1TB Konsol Microsoft ABD399 ABD doları GörünümXbox One X Fallout 76 Paketi ... Macy's 499,99 $ Düşük Stok Microsoft Xbox One X 1 TB ... Amazon Prime 663,96 $ Xbox One X 1TB Konsol -... Amazon Prime 799 $ Daha Fazla Teklif Göster Daha Fazla Fırsat Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için