Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon'da JBL kulaklıklarında, hoparlörlerde ve daha fazlasında% 50'ye varan indirim - Kara Cuma fırsatları geliyor!

Amazon'da JBL kulaklıklarında, hoparlörlerde ve daha fazlasında% 50'ye varan indirim - Kara Cuma fırsatları geliyor!

Erken puan almayı uman müşterilerBlack Friday fırsatlarışanslıdır. Amazon, Black Friday'e kadar geçen Kasım ayı boyunca bir sürü indirim sunan Black Friday Holiday Dash tasarruf etkinliğine ev sahipliği yapıyor.


JBL kulaklıklar, ses çubukları, hoparlörler ve daha fazlasında% 50'ye kadar tasarruf edin
Şu anda Amazon'un Holiday Dash tasarruf etkinliği sırasında alışveriş yapanlar, bazıları da dahil olmak üzere JBL'nin en popüler çeşitli ürünleri için Kara Cuma anlaşmasıen iyi gerçek kablosuz kulaklıklarveen iyi Bluetooth hoparlörler. Sınırlı bir süre için kulaklıklardan, Bluetooth hoparlörlerden ve daha fazlasından tasarruf edin!

JBL'nin en popüler ürünlerinden bazılarında% 50'ye varan tasarruf sağlayan bu, hediye alışverişi yapanların harika çorap doldurucuları almaları için mükemmel bir fırsat. Ayrıca, bazı AirPod alternatiflerini harika bir fiyata almak için mükemmel bir fırsat.

Ses meraklıları ve oyuncular için de kontrol edilecek çok şey var. JBL'lerden bazılarıen iyi oyun kulaklıklarıAmazon'un Holiday Dash indirimi sırasında% 40'a varan indirimler alıyor. Harika bir Noel hediyesi fikirleri için bugün uğrayın ya da inanılmaz bir fiyata satışa sunulan yepyeni gerçek kablosuz kulaklıkları alın.


Amazon'un Holiday Dash satışında bugün en iyi JBL fırsatları

JBL LIVE 300 Premium Gerçek Kablosuz Kulaklık (Siyah)
Oldu: 149.95 $ | Şimdi: 99.95 $ | Tasarruf: 50 $ (% 33)
Şimdi% 33 indirimli, bu, JBL'nin LIVE 300 gerçek kablosuz kulaklıklarında tüm yıl göreceğiniz en iyi fiyattır. Apple'ın AirPod'larına harika bir alternatif olan JBL LIVE 300'ler inanılmaz ses kalitesi ve dayanıklılık sunuyor ve şu anda Amazon'un satışı sayesinde 100 doların altındaki en iyi gerçek kablosuz kulaklıklardan bazıları.


JBL Charge 4 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör (Siyah)
Oldu: 179.95 $ | Şimdi: 139.95 $ | Tasarruf: 40 $ (% 22)
Kompakt bir pakette JBL kalitesinde ses sunan mükemmel bir küçük Bluetooth hoparlörü olan Charge 4, düzenli olaraken iyi Bluetooth hoparlörlermevcut. Bu, JBL's Charge 4'te gördüğümüz en büyük indirim olmasa da, çok yakın ve şu anda rakipsiz.


JBL CLUB 700 Premium Kablosuz Bluetooth Kulaklık (Siyah)
Oldu: 199.95 $ | Şimdi: 149.95 $ | Tasarruf: 50 $ (% 25)
JBL'nin premium CLUB 700 kablosuz kulaklığı da Amazon'un Holiday Dash satışı sırasında güzel bir fiyat indirimi alıyor. Şimdi% 25 indirimli, müzik tutkunları mükemmel bir fiyata stüdyo kalitesindeki bazı katil kablosuz kulaklıkları alabilir. İyi bir kulaklığa ihtiyaç duyanlar için harika bir hediye fikri!

Kara Cuma Satış Kılavuzları

Şimdi 27 Kasım'a kadar Pingtwitter,en iyi Black Friday indirimlerisezonun en büyük perakendecileri için eksiksiz rehberlerle yılın. Aşağıdaki kapsamlı anlaşma kılavuzlarımızdan birkaçına zaten göz atabilirsiniz!


Editörün Önerileri


Pingtwitter olarak, en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Pingtwitter'leri de kontrol ettiğinizden emin olunBlack Friday fırsatlarıhub da! Başlangıç ​​zamanları, en iyi fırsatlar, neler beklenmesi gerektiği ve daha fazlasıyla ilgili güncellemeler ile yılın en büyük satış etkinliğini yakından takip edeceğiz!

Ayrıca şu sayfamıza da göz atabilirsiniz:en iyi Siber Pazartesi fırsatlarıYılın en büyük çevrimiçi alışveriş gününe erken başlamak için rehber! En iyi fırsatları nerede arayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve daha fazlasını öğrenin!

Son olarak, bir tatil hediyesi alışverişi ilhamı bulmayı umuyorsanız, şuraya gidin:en iyi Noel hediyeleribugün rehber! Bu tatil sezonunda en yeni ürünleri ve trendleri ele alacağız.