Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • Güncellenmiş Casio G-Shock Frogman, en yeni dalış arkadaşınızdır

Güncellenmiş Casio G-Shock Frogman, en yeni dalış arkadaşınızdır

Casio, dijital ekranları ortadan kaldıran analog bir ekrana sahip ilk G-Shock Frogman'ı ortaya çıkardı.


GWF-A1000 ürün koduna sahip saat, 200 metre su geçirmezlik özelliğine ve karbon fiber takviyeli reçineden üretilmiş sağlam ama hafif monokok kasaya sahip bir dalış saatidir.

Benzer şekilde, Casio'nun suya reaksiyona girdiğinde diğer materyallerde meydana gelebilecek lekelenme ve bozulmaya direndiğini söylediği floroelastomer bant da güçlüdür.

Asimetrik tasarım, su altında sınırsız bilek hareketini sağlamaya yardımcı olur ve kadran ve komplikasyonlar dalış sırasında mümkün olduğunca uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Saat üç konumundaki bir komplikasyon, gelgit bilgisi sağlar ve 4:30 konumunda basit bir tarih karmaşıklığı vardır.


(Resim kredisi: Casio)

Görsel sadelik burada anahtardır, bu nedenle dalış modundayken saat akrep ve yelkovanı bir araya getirir ve ardından geçen dalış süresini bir bakışta görmeyi kolaylaştırmak için bunları tek bir zamanlayıcı olarak kullanır. Casio, modlar arasında geçiş yapmaya yardımcı olmak için özellikle yeni Frogman için üç çift bobinli motorlu yeni bir modül geliştirdi.

Bluetooth aracılığıyla bir akıllı telefonla doldurulduktan sonra saat, daha sonra gözden geçirilmek üzere eşlik eden uygulamaya gönderilen dalış noktalarını ve saatlerini otomatik olarak kaydeder.


Her zaman olduğu gibi, Frogman'ın adı kadranın sol tarafında yer alıyor ve çelik kasanın arka yüzünde bir kurbağa figürü oyulmuş.

Yeni Casio G-Shock Frogman GWF-A1000'in fiyatı 699 £ ve Haziran ayından itibaren satışa sunulacak.


MevcutG-Shock'un web sitesi(ABD'de Haziran ayı ortalarında mevcuttur).

Bunu beğendin mi?

  • G-Shock'tan G-Shock saatleri satın alın