Close
 • Ana
 • /
 • Açık Havada
 • /
 • Vango Radiate DLX kamp sandalyesi incelemesi: Bu ısıtmalı sandalye, soğuk akşamlarda kurtarıcınız

Vango Radiate DLX kamp sandalyesi incelemesi: Bu ısıtmalı sandalye, soğuk akşamlarda kurtarıcınız

Vango Radiate serisi, markanın en çok satan sandalyelerinden bazılarını alır ve dışarıda daha uzun süre rahatça oturmanızı sağlamak için ısıtmalı bir bölüm ekler. Soğuktan nefret eden buzulları ve karavancıları hedefliyorlar, ancak havanın pek de hazır olmadığı bu açık havada sosyalleşme zamanlarında, kendinizi onları yerel parkınızda veya bir arkadaşınızın bahçesinde kullanırken bulabilirsiniz.

Seride birkaç varyasyon vardır: Radiate Embrace (daha çok kampçılara yönelik yumuşak, kova tarzı bir koltuk) ve üç daha kalın koltuk – Radiate DLX (burada odaklandığımız), Grande DLX (daha büyük) ve Radate Tall (benzer ama baş desteği yok). Özellikler, ürün yelpazesinde benzerdir. Bu aralığın listemize dahil edilmeye değer olup olmadığını görmek için birini teste tabi tuttuk.en iyi kamp sandalyesirehberlik etmek. Vango Radiate DLX kamp sandalyesi incelememizin tamamı için okumaya devam edin.

Vango Radiate DLX kamp sandalyesi incelemesi: tasarım ve konfor

NSVango Radiate DLX'nin sağlam çelik çerçevesi çekici bir dokulu kaplamaya sahiptir ve 140kg/22st ağırlığa kadar olan kampçıları destekleyecektir. Geniş dolgulu koltuk ve sırtlık, yüksek kaliteli ve dayanıklı hissettiren 'Radiate Heather' kumaşla kaplanmıştır. Bir yastık, isterseniz koltuk başlığı veya hatta bel desteği olarak kullanmak için arkalığın uzunluğu boyunca yukarı veya aşağı kaydırılabilir (muhtemelen ısıtmalı bölümü engellemek istemeseniz de). Sırtlığın açısını ayarlamak için kolçakları da kaldırabilirsiniz - en soğuk kampçılar için ortopedik olarak dikten pratik olarak yataya kadar yedi ayar aralığı.

Vango Radiate kamp sandalyesi incelemesi


(İmaj kredisi: Vango)

Vango Radiate DLX'in konforu hakkında hiçbir şikayetimiz yok. Çalışma, çok destekleyici ve farklı durumlara ve bakıcıların boyutlarına uyacak şekilde ayarlanabilir. Plastik kolçaklar, koltuğun geri kalanı kadar kaliteli görünmüyor ancak işlerini iyi yapıyorlar. Şeylerin tasarım tarafında diğer küçük şikayet, koltuğa yerleşik cep veya bardak tutucu olmamasıdır.

Vango Radiate kamp sandalyesi incelemesi


(İmaj kredisi: Vango)

140 kg ağırlığındaki bu, hiçbir şekilde hafif veya kompakt bir seçenek değildir. Bununla birlikte, çok düz bir şekilde katlanır, bu da boyutuna göre saklaması veya paketlemesi nispeten kolay olduğu anlamına gelir. Koltuğu katlamak ve yerleştirmek, çerçeveyi dışarı katlamak kadar basittir, ancak neyin nereye gitmesi gerektiğini (veya belki de bu sadece biziz) anlamak bir saniye sürer.

Vango Radiate DLX kamp sandalyesi incelemesi: ısıtma

Vango Radiate'in ısısına, koltuğun kenarındaki kullanışlı bir cebe yerleştirilmiş bir güç paketi ile erişiliyor. Bir dizi USB güç bankasıyla uyumludur, ancak Vango 5V/2.1A çıkışlı olanları önerir. Dikkat, sandalyeye hiçbir güç kaynağı dahil değildir; Zaten bir tekme yoksa, ayrıca bir tane satın almanız gerekecek.


Vango Radiate kamp sandalyesi incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Kontroller tek tuşla basit, ancak Vango, ısı ayarını belirtmek için çılgınca sezgisel olmayan bir renk kodlama sistemi seçti. Düğmeye bir kez basın, kırmızı yanacaktır. Bu en sıcak ayardır. Mora (elbette ikinci en sıcak), yeşile (üçüncü en sıcak) ve maviye (en soğuk) çevirmek için tekrar basın. Bunu bir kez indirdikten sonra, hatırlamak çok zor değil.

Vango Radiate kamp sandalyesi incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Isı, sandalyenin tabanına, yani belinizin çevresine yerleştirilmiş esnek bir Grafen ısıtma elemanı aracılığıyla gelir. Vücudunuzun sadece o kısmı ısınıyor olsa da, bu bölge çabuk ısınır ve genel olarak sizi ısıtmak için iyi bir iş çıkarır.


Vango Radiate DLX kamp sandalyesi incelemesi: özellikler

 • Ağırlık:5.86kg
 • Azami yük:140kg
 • Katlanmış boyut:L112.0 x Y12.0 x G65.0cm
 • Sandalye boyutu:Y116 x D65 x G65cm
 • Koltuk yüksekliği:46cm
 • Koltuk genişliği:47.5cm

Vango Radiate DLX kamp sandalyesi incelemesi: karar

Lüks bir dokunuş için veya soğuğu çoğu kişiden daha fazla hissediyorsanız, Vango Radiate serisi tüm sıkıntılarınıza cevap olabilir. Isıtma elemanını görmezden gelirseniz, yine de sağlam, yüksek kaliteli ve son derece konforlu bir sandalyeniz olur - onu soğuk akşamlarda sizi sıcak tutmak için kullanma şansı, çok az kişinin şikayet edeceği ek bir ekstradır. Katlandığında, bu boyuttaki çoğu sandalyeden çok daha kolay yönetilebilir. Yer sıkıntısı çeken veya daha hafif bir şey arayan kampçılar için şuraya göz atmanızı öneririz:Vango Yayılan Kucaklamaalternatif olarak.