Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Vasque Breeze AT GTX incelemesi: Yürüyüş botunun beygir gücü

Vasque Breeze AT GTX incelemesi: Yürüyüş botunun beygir gücü

Bugünün en iyi Vasque Breeze AT Mid GTX fırsatları Amazon Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Vasque Breeze AT GTX yürüyüş botu incelemesi sizi aşağıdakilerden birine yatırım yapmaya ikna edecek mi?en iyi kadın yürüyüş botlarıpiyasada? Pek çok şey yürüme konumlarınıza bağlıdır.


Bir yürüyüş botu seçerken, tüm gün yürüyüş için giyebileceğiniz rahat bir şeyin mükemmel kombinasyonunu bulmak istiyorsunuz, ancak bu aynı zamanda karşılaşabileceğiniz her türlü arazi için yeterince destekleyici ve sağlam. Vasque Breeze AT GTX, bir yürüyüş botunun destek ve stabilite açısından hissedeceğini umduğunuz gibi performans gösterir, ancak temel özellikler bunun çok ötesine geçer. File ve su geçirmez Nubuk deri saya ile ayakkabı, sıcak yürüyüş günlerinde nefes alabilir.

  • Kadınlara özel bir seçeneğe ihtiyacınız yok mu? Bunlaren iyi yürüyüş botlarıher yönden
  • Pingtwitter kılavuzuyla daha hafif seçenekleri göz önünde bulundurun.en iyi yürüyüş ayakkabıları
  • Hangisini seçerseniz seçin,en iyi fitness takipçisio tepelerde yürürken başarılarınızı kaydedecek

Vasque Breeze AT GTX yürüyüş botu incelemesi: Tasarım

Vasque Breeze AT GTX, özellikle gevşek kayalarda mükemmel çekiş için bir Vibram Megagrip taban ile yapılmıştır. ATC (her türlü arazide kullanılabilen bileşik) orta taban, ayağın altında dayanıklı ve destekleyici kalırken konfor için bir EVA yastığına sahiptir.

Yastıklı bileklik, nefes alabilen file dış kısım ile nem emici bir astar içerir. Hafif dış malzemeler, kramponun ağırlığının yürüyüşçülerin en çok ihtiyaç duyduğu yerde sabit tabanda yattığını gösterir. Gore-Tex su geçirmez astar, her türlü yağış veya ıslak yol koşullarından mükemmel bir kalkan sağlayan kanıtlanmış bir endüstri lideridir.

Vasque Breeze AT GTX yürüyüş botu, hem normal hem de geniş genişlikte hem erkek hem de kadın versiyonunda gelir. Çeşitliliğe eklemek için hem erkekler hem de kadınlar için üç renk seçeneği mevcuttur.


Resim 1/4

en iyi kadın

(Resim kredisi: Lavabo)
Resim 2/4

en iyi kadın


(Resim kredisi: Lavabo)
Resim 3/4

en iyi kadın

(Resim kredisi: Lavabo)
Resim 4/4

en iyi kadın


(Resim kredisi: Lavabo)

Vasque Breeze AT GTX yürüyüş botu incelemesi: Konfor ve performans

Vasque Breeze AT GTX ayağa hafif gelse de, teraziyi çift için 2 pound 4 ons olarak eğiyor. Testlerimizde, bunu bir anlaşmayı bozan ve hatta fark edilir bulmadık, ancak ağırlık bazı yürüyüşçüler için rahatsız edici olabilir veya botları çantalarında taşımayı düşünenler için bir sapma olabilir.

Ağırlık caydırıcı değilse, bu botların yastıklamayla tüm gün yürüyüş için inanılmaz derecede rahat, ancak ayağın ortası dengeli olduğunu gördük. Sert Vibram Megagrip dış taban, her türlü parkurda yapışkan ve dayanıklı bir his uyandırdı. Ayak bileği güçlü ve destekleyici hissediyordu, ancak rahatsızlık veya sürtünme hissetmeyecek kadar yastıklanmıştı. Gore-Tex su geçirmez katman, bu bot için pastanın kremasıdır - gerçekten her türlü trekking macerasına hazırdır.

Bu botların peşinde size herhangi bir moda ödülü kazandıracağını düşünmüyoruz, ancak görünüm klasik, basit ve sağlam. Bu önyüklemenin işlevselliğinin herhangi bir stil düşüncesini oluşturduğunu gördük.

en iyi kadın


(Resim kredisi: Lavabo)

Vasque Breeze AT GTX yürüyüş botunu satın almalı mıyım?

Bu Vasque Breeze AT GTX yürüyüş botu incelemesini okuduktan sonra, asıl soru şudur: bir çift satın almalı mısınız? Tüm maceralara uyan bir bot arayan yürüyüşçüler için, Vasque Breeze'in çoğu ayak için harika bir bot olduğunu düşünüyoruz. Üstün çekiş gücü, bu botları her türlü arazi için uygun hale getirir ve orta taban EVA taban, her uzunluktaki yürüyüş için rahatlık sağlar. Yüksek kaliteli yapı, inanılmaz derecede stabil bileklik ile dayanıklılık sağlar.

Bugünün en iyi Vasque Breeze AT Mid GTX fırsatları Amazon Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz