Close

Veho Muvi K-Serisi K2 İncelemesi: Uygulamalı

Veho Muvi K-Serisi K2 fırsatları Resim 1/7

Veho Muvi K-Serisi K2 incelemesi


Resim 2/7

Veho Muvi K-Serisi K2 incelemesi

Resim 3/7

Veho Muvi K-Serisi K2 incelemesi

Resim 4/7

Veho Muvi K-Serisi K2 incelemesi

Resim 5/7

Veho Muvi K-Serisi K2 incelemesi


Resim 6/7

Veho Muvi K-Serisi K2 incelemesi

Resim 7/7

Veho Muvi K-Serisi K2 incelemesi


GoPro artık yüksek oktanlı aksiyonu veya çubuğa monte tatil selfielerini kaydetmek için tasarlanmış herhangi bir küçük kamerayla eş anlamlıdır. Hoover'ın elektrikli süpürge için ve hoparlör için Tannoy için yaptığını yaptı.

Ancak yetenekli alternatifler mevcut ve Ion ve bu durumda Veho gibi teklifler sadece yukarıda bahsedilen endüstri liderinden daha ucuz değil, aynı zamanda yüksek kaliteli video klipler ve tatil fotoğrafları üretme kapasitesine sahip.


Veho Muvi K2: İnşa Et

Veho'daki ahbaplar GoPro'daki rakiplerine açıkça uzun ve sert bir şekilde baktılar ve şüpheli bir şekilde benzer görünen bir kamera tasarladılar. K2'nin jet siyahı muhafazası biraz gizli bir görünüme sahip ve sağlam plastik kasası birkaç çarpışmayı kaldırabileceğini gösteriyor.

Sağlam kaplamanın içine küçük bir 1080p kamera yerleştirilir ve genel uyumu ve kaplaması, paketin geri kalanı kadar etkileyicidir. K2, 100 metreye kadar su geçirmezdir; bu, GoPro Hero4'ün 40 metreden çok daha derindedir, yani yaklaşan bir dalış gezisinden kristal netliğinde görüntüler elde etmek isteyip istemediğinizi düşünmeye değer.

Yine de kesinlikle en hafif paket değil, özellikle de dijital vizör kameranın arkasına takıldığında, yani başa takılan çekimler boyunda gerçek bir acı olabilir.

Veho Muvi K2: Özellikler

Temel K1 kamera (149,95 £), üç farklı montaj plakasıyla birlikte gelir, ancak tüm önemli su geçirmez kasaya sahip değildir ve yalnızca 30 fps'de çekim yapabilir. Biraz daha fazla harcayın ve yukarıda belirtilen muhafazaya sahip K2'yi (199,95 £) ve 60 fps'de çekim yapma kabiliyetini veya 239,95 £ ile bir parçayı elde edin ve K2 kamera, 8 gb Micro SD kart ve aynı derecede sağlam bir taşıma çantasıyla birlikte gelir. içerideki kamera.
Tüm kameralarda dahili Wi-Fi bulunur, böylece fotoğraf çekebilir, video çekebilir ve görüntüleri doğrudan ısmarlama bir akıllı telefon uygulamasına ışınlayabilirsiniz (bundan sonra daha fazlası).

En pahalı pakette ayrıca, suda çekim yapıyorsanız ve iPhone'unuzu ıslatmak istemiyorsanız son derece kullanışlı olan çıkarılabilir bir LCD arka ekran bulunur.

Veho Muvi K2: Kontroller

Muvi K2 muhafazasının üstünde ve önünde, son derece basit görünen ancak biraz kafa karıştırıcı olabilen üç ana kontrol vardır.

Üzerinde küçük bir kamera logosu bulunan düğmeye basın ve hareketsiz bir çekim başlatır, ancak büyük kırmızı kayıt düğmesine basın ve kamerayı video moduna hazırlar. Çekime başlamak için ön taraftaki büyük yeşil düğmeye basılmalıdır - rahatsız edici.

Kamerayı su geçirmez muhafazasından çıkarın ve hem kamerayı hem de Wi-Fi'yi açmak için sürgülü bir düğme ve ayrıca çıkarılabilir LCD ekranda görüntülerin ve video çekimlerinin incelenmesine izin veren küçük düğmeler var.Ustalaşması oldukça basit, ancak düğmeler, özellikle bu testte olduğu gibi 5 mm'lik wetsuit neopren ile kaplandığında çok zor olabilir. Ameliyatlar arasında da ufak bir gecikme söz konusu olduğu için sabır zorunludur.

Veho Muvi K2: Uygulama

Muvi K-Series uygulaması hem Apple hem de Android cihazlar için ücretsiz olarak indirilebilir.

Kameranın önündeki Wi-Fi işlevini etkinleştirin, söz konusu akıllı telefonun Wi-Fi ayarlarında kamerayı arayın ve bağlanın. İlk seferinde bağlantı kurmakta biraz sorun yaşadık, ancak kısa sürede biraz uğraşmak onu sorunsuz bir şekilde çalıştırmaya başladı.

Uygulama daha sonra, bir saniyelik gecikmeyle de olsa kameranın gördüklerini önizlemenize olanak tanır, ardından filme başlar, tek tek fotoğraflar çeker veya arka arkaya hızlı bir şekilde birden çok fotoğraf çeken 'Hızlı Çekim' modunu etkinleştirir.

Ardından, hızlı sosyal medya paylaşımı veya anında düzenleme için görüntüleri ve çekimleri doğrudan akıllı telefona ışınlayabilirsiniz.

Veho Muvi K2: Akü

Küçük ayak izine rağmen Muvi K2, yaklaşık dört saatlik çekim için iyi olan 1500mAh bataryaya sahiptir.LCD ekranı arka tarafa bağlayın veya Wi-Fi işlevine çok fazla güvenin ve tahmini pil ömrü tükenecek, ancak ikisini de yoğun bir şekilde kullandık ve iki saatlik soğuk bir sörf seansından sonra dayanıklı küçük kameranın bol miktarda ömrü kaldı. .

Veho Muvi K2: Görüntü kalitesi

Kamera, 60 fps'de 1080p veya 120 fps'de 720p kaydeder, bu da ortaya çıkan videonun etkileyici olduğu anlamına gelir. Renkler, en son GoPro doğru bir şekilde kurulduğunda olduğu gibi pek göze çarpmıyor, ancak bu, esas olarak Muvi K2'deki ayarlanabilirlik eksikliğinden ve Birleşik Krallık'ta sörf yapmanın kobalt gökyüzünden ve masmavi okyanuslarından çok uzakta olmasından kaynaklanıyor. Kaliforniya.Kamera bir montaj aparatına takılabildiği ve minimum kurulum süresi ile kullanılabildiği için bu nedenle çok daha kullanıcı dostu bir paket. 16mp görüntüler, uygun ışık koşullarında çekildiğinde de harika.

Veho Muvi K2: Karar

Muvi K2 kesinlikle en yakın rakiplerinin çoğundan daha tıknaz bir teklif ama harika görünüyor ve onun için daha sağlam. Bazı düğmeler ve işlevler anlaşılması biraz zor olabilir ve kamera, yavaş işlem hızları nedeniyle bir sabır unsuru gerektirir.

Görüntü kalitesi, GoPro'nun sunduğu en iyi özelliklerle tam olarak orada değil, ancak basit bir deney, bazı çok profesyonel görünümlü sonuçlara yol açabilir.

Ayrıca çok sayıda aksesuar, neredeyse tüm aktiviteleri yakalamayı çocuk oyuncağı haline getirir. Sağlam bir hareketli kamera, özellikle de 100 metreye kadar su geçirmez olan bir pazardaysanız kesinlikle dikkate alınmaya değer.

Veho Muvi K-Serisi K2 kullanılabilirliği: Şimdi Çıktı, http://www.veho-muvi.com

Muvi K-Serisi K2 fiyatı: 199,95 £ (kamera, montaj seçenekleri ve su geçirmez muhafaza) 239,95 £ (daha önce olduğu gibi ancak LCD ekran ve sağlam taşıma çantası ile)