Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Verizon'un anlaşmadaki kırık telefon ticareti, yeni 5G akıllı telefonlara 1000 dolara kadar teklif veriyor

Verizon'un anlaşmadaki kırık telefon ticareti, yeni 5G akıllı telefonlara 1000 dolara kadar teklif veriyor

Verizon'un anlaşmadaki telefon ticareti ilk başta inanılmaz görünebilir, ancak bunun kesinlikle gerçek olduğundan emin olabilirsiniz. Nisan Şakası Günü'nde düştüğünden, herkes Verizon'a göre bir anlaşma gibi bir anlaşmaya karşı temkinli olurdu.bu teklif şaka değil.


Bugünden itibaren Verizon, yeni veya mevcut müşteriler eski, hasarlı telefonlarını takas ettiğinde yeni bir 5G telefona yönelik 1000$'a kadar kredi takası yapmaya hazır. Teklif yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir, ancak yeni bir telefona geçmek için mükemmel bir fırsat sunar.

Eski ve bozuk telefonlar için 1000$'a varan takas kredisi alın
Bu bir şaka değil. Verizon şimdi bozuk telefonlar için 1000 $ 'a kadar kredi takası sunuyor. Kontrol etmek isteyeceğiniz bazı iyi baskılar var ve değeri takas etmek telefona göre değişiyor, ancak teklif kontrol ediliyor ve bir göz atmaya değer. Teklif hem yeni hem de mevcut müşteriler için geçerlidir.Fırsatı Görüntüle

Teklif, bir bağlantı noktası ve bir Sınırsız Plan seçimini gerektiriyor, ancak şu anda çöp çekmecelerinde kaç tane hasarlı telefonun oturduğu ile bu şartlar pek sorun değil.


Verizon'un takas teklifi, hem çevrimiçi mağazalarında hem de şahsen kullanılabilir. Mağazaya gitmek isteyenler için önceden randevu almak en iyisidir.Mağaza Bulucuteklifle ilgili kişiselleştirilmiş bire bir yardım almak için.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda 5G telefon var. Samsung, Apple, LG, Google ve diğerlerinden en yeni ve en iyi akıllı telefonlardan bazıları. Zor ölür Apple hayranları alabilir700 dolara kadar krediiPhone 12 Pro Max ve iPhone 12'ye doğru ve Samsung meraklıları800 dolarlık krediyeni Galaxy S21 Ultra'ya doğru.


Verizon'un teklifi, şu anda mevcut olan en iyi takas teklifi olabilecek en yeni 5G telefonların bazılarında herkes için ücretsizdir. Yakın zamandabasın bültenişimdiye kadarki ilk teklif hakkında daha fazla bilgi sağlar, ancak Verizon'un kırık telefon ticareti teklifinin sınırlı bir süreli anlaşma olduğunu ve sonsuza kadar sürmeyeceğini unutmayın.


Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Sadece iki ay kaldı, ön izlemesini alınen iyi Anma Günü fırsatları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.