Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Vertagear ve Swarovski, elmaslarla kaplı epik oyun koltuğunu piyasaya sürmek için ortak oldu

Vertagear ve Swarovski, elmaslarla kaplı epik oyun koltuğunu piyasaya sürmek için ortak oldu

Lider oyuncu koltuğu markası Vertagear, bugün mücevher markası Crystals from Swarovski ile olan ortaklığını duyurdu. Bunu yaparken, PL4500 oyun koltuğunun ödüllü oyun koltuğu özelliklerini aldı ve Swarovski'den Kristallerin işçiliğini ekledi ve nihai sonuç, koltuğa dikilmiş ışıltılı elmas şeklindeki desenlerle süslenmiş bir PL4500 sandalye oldu.


ikenen iyi oyun koltuklarıgenellikle malzeme, tasarım ve özellikler gibi kişisel zevklere bağlıdır, iki marka arasındaki bu bağlantının görülmesi gereken bir şey olduğu inkar edilemez - ve kesinlikle favoriler listemize eklemek isteyeceğimiz bir sandalye gibi geliyor.

Vertagear elmasları

(İmaj kredisi: Vertagear)

Tasarım açısından, Vertagear sandalyeye elmas şeklindeki işlemelerin eklenmesi, desenler PL4500'ün genel yüzeyiyle kusursuz bir şekilde bütünleştiğinden, asla zorlayıcı hissetmeyen bir ışıltı katar. Yani: cafcaflı bir şey hayal ediyorsanız, Vertagear'ın koltuğunun yapışkan görünmekten kaçındığını görmek hoş bir sürpriz olacak.

Elmas işlemeli oyuncu koltuğu, resmi web sitesinde 13 Temmuz'dan itibaren ön sipariş vermeye hazır.Vertagear web sayfası, ve etli bir on yıllık garanti ile birlikte 599,99 $ 'dan perakende satış yapacak. Bu fiyat için oyun koltuğu, uzun süreli dayanıklılık sunan hafif bir yapı ile stabilite sağlamak için sağlam bir çelik çerçeve kullanır.


Elmaslar sonsuza kadar

Sırtı ağrıyan oyuncular, PL4500 ile standart olarak gelen hafızalı köpük boyun ve bel desteğinden memnun kalacak. Ekstra dolgu ve çıkarılabilir yastıklama, oyun maratonları için ihtiyacınız olan tüm konforu sağlamalıdır.

PL4500'ün mükemmel duruşu ergonomisi, burada Pingtwitter'te sandalyenin işlemeli elmaslarına bakarken elde ettiğimiz performans memnuniyetiyle aynı düzeyde sağlamalıdır. Gelişmiş optik ölçümler kullanarak kesim yapın,Swarovski'den kristal'karmaşık yüzeyler' ile birlikte gelir, bu da onların yüksek düzeyde netlik ve renkle birden çok yönde ışık vermelerini sağlar.


Oyun sektöründe ergonomik konfor konusunda en iyisini vaat eden pek çok isim varken Vertagear'ınızı Nobel sandalyelerinizden ve diğer pek çok sandalyenizden ayırmak zor olabilir. Vertagear ve Swarovski işbirliğine göz atmaya karar verirseniz, o zaman kontrol ettiğinizden emin olun.en iyi oyun monitörleriveen iyi oyun kulaklıklarıyükseltmeyi tamamlamak için. Sonuçta, bir elmas yuvasında otururken, cömert bir oyun koltuğuna sahip olmak iyi değil, paslı eski bir monitör ve güvenilmez kulaklığa sahip olmak.

Bugünün en iyi vertagear pl4500 fırsatlarıVertagear Yarış Serisi ... Doğrudan Dizüstü Bilgisayarlar 311,98 £ GörünümVERTAGEAR VG-PL4500_RD Oyun... Amazon Prime 334,70 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle VERTAGEAR VG-PL4500_BK Oyun... Amazon Prime 407.31 £362.13 GörüntüleVertagear Yarış Serisi ... Maplin İngiltere 379 £ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz