Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Virgin Media, abonelerin çok seveceği bu harika Sky TV özelliğini ekledi

Virgin Media, abonelerin çok seveceği bu harika Sky TV özelliğini ekledi

Virgin Media, son zamanlarda büyük adımlar atıyor.bakire televizyonplatformu ve bugün 25 Şubat 2021'de açıklandığı gibi, daha da iyi hale geldi.


Bunun nedeni, Virgin'in resmi medya merkezinde açıklandığı gibi, bugünden itibaren Virgin TV, aboneleri için Ultra HD'de çok sayıda TV programı ve film ekledi. Aslında, 1.500 saatten fazla şov, kutu seti ve film artık 4K çözünürlükte izlenebilir.

Yeni özellik, özellikle Sky Entertainment ve Sky Cinema'nın Virgin Media müşterileri için Ultra Yüksek Çözünürlükte mevcut olduğu ve Virgin TV 360 abonelerinin evlerinin her odasında Ultra HD'nin keyfini çıkarabileceği anlamına geliyor.

Ultra HD içerik dökümü açısından, Virgin TV'de 4K olarak izlenebilecek, The Blacklist ve Seal Team gibi en iyi Sky TV şovlarının yanı sıra Bird of Prey ve Twist gibi Hollywood filmleri de dahil olmak üzere 1300 TV bölümü ve 250 film var. En önemlisi, Sky tarafından Ultra HD olarak sunulan yeni TV dizileri ve filmlerAyrıcaVirgin TV'de izleyebilirsiniz.

Duyuru hakkında konuşan Virgin Media'nın Baş Dijital Eğlence Sorumlusu David Bouchier şunları söyledi:


'Kaçırılmaz televizyon, görüntü kalitesinde en üst düzeyde olmayı hak ediyor ve Virgin TV müşterileri artık Sky'ın en iyi TV şovlarının ve filmlerinin keyfini Ultra HD olarak çıkarabilirler. Güçlü Virgin TV 360 ve V6 set üstü kutularımız, müşterilerimizin en geniş Ultra HD ve Yüksek Dinamik Aralık içeriğini tek bir yerde izlemelerine olanak vererek bizi Ultra HD içeriğin gerçek evi haline getiriyor.”

Burada, Pingtwitter'te bunun Virgin Media aboneleri için harika bir gelişme olduğunu düşünmeden edemiyoruz, çünkü Virgin TV'nin Sky TV ve onun sunduğu sınıfının en iyisi teklifini biraz yakalamasına gerçekten yardımcı oluyor.Gökyüzü QKutu. 4K içerik artık yaygın ve en yeni şovların ve filmlerin tamamı bu içerikte çekiliyor, bu nedenle Virgin Media müşterilerinin bundan gerektiği gibi keyif almaları kesinlikle memnuniyetle karşılanacak.