Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Vistaprint'in yeni DC Comics yüz maskeleri, korunmanın süper bir yoludur

Vistaprint'in yeni DC Comics yüz maskeleri, korunmanın süper bir yoludur

Pandeminin bazı beklenmedik yaratıcısı Vistaprinten iyi yüz maskeleri, en sevdiğiniz süper kahramanlara adanmış yeni bir seri başlattı. DC Comics koleksiyonu Batman, Superman, Wonder Woman, The Flash, Teen Titans Go, Justice League ve Green Lantern gibi temalara sahip baskıları içerir.

  • tracker.tradedoubler.com/clickVistaprint'te

Gururlu hayranlar için favori karakterinizin büyük, cesur bir logosunu tercih edebilirsiniz. Alternatif olarak, daha sade bir şey arayanlar için daha incelikli tekrar baskılar da var - özellikle uzaktan neredeyse soyut bir tasarıma karışan aşağıdaki Wonder Woman ve Robin baskılarını seviyoruz. Maskeler çocuklarda, yetişkinlerde küçük ve yetişkinlerde büyük bedenlerde mevcuttur.

Vistaprint DC yüz maskeleri

(Resim kredisi: Vistaprint / Tüm DC karakterleri ve öğeleri ve DC Comics)

Konu maske tasarımı olduğunda Vistaprint bunu başardı - bunlardan birkaçını test ettik ve test ettiğimiz en rahatlardan bazıları. Kumaş hafiftir ve nefes alabilir ve 50 yıkamaya kadar dayanan entegre bir filtre vardır ve bu, değiştirme siparişi vermek ve bunları içeri ve dışarı değiştirmekle uğraşmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Üç boyutlu çene yapısı, yüzünüzün alt kısmına tam oturmasını sağlarken kumaşın kendisini hoş bir şekilde ağzınızdan uzak tutar. Entegre, esnek bir tel, maskeyi burnunuzun etrafında sıkıca tutar (ve takarsanız gözlüğün buharlaşmasını önlemeye yardımcı olur) ve ayarlanabilir kulak askıları güzel, esnek ve rahattır.


Süper kahramanlar sizin tarzınız değilse, Vistaprint göz atmaya değer çok çeşitli farklı maske tasarımları da yapar. Teslimat ücretsizdir ve 10 güne kadar sürer. aralık tracker.tradedoubler.com/click£ 13/yaklaşık. 26 AU$ (Çocuklar) veya £17/yaklaşık. 30 AU$ (Yetişkinler). Avustralyalı alıcılar için Vistaprint maskeleri mevcut olsa da, DC koleksiyonu henüz Down Under'a ulaşmamış gibi görünüyor.