Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Vivobarefoot, zorlu arazinin üstesinden gelmek için tasarlanmış yeni yalınayak botu piyasaya sürdü

Vivobarefoot, zorlu arazinin üstesinden gelmek için tasarlanmış yeni yalınayak botu piyasaya sürdü

Direkt bizim başımızaVivobarefoot Tracker Ormanı ESC incelemesi.


Vivobarefoot, markanın şimdiye kadarki en gelişmiş yürüyüş ayakkabısı olduğunu ve dört yıllık araştırma ve geliştirmenin sonucu olduğunu söylediği yepyeni bir bot olan Tracker Forest ESC'yi tanıttı. ESC, markanın 'Extreme Survival Collection'ı ve yeni bot, kullanıcının zorlu arazi ve koşulların üstesinden gelirken aynı zamanda dünyaya çok daha fazla yaklaşmasını sağlamak için tasarlanmış yüksek performanslı bir seçenek.

Vivobarefoot, günümüzün çoğunda bulunan lüks yastıklamayı ve kalın tabanları ortadan kaldıran minimalist ayakkabılarıyla bilinir.erkekler için en iyi yürüyüş botlarıveKADIN, yere çok daha yakın olmanızı sağlayan ince ve esnek tasarımlar lehine (Vivo Barefoot Tracker II yürüyüş botu incelemesibahsettiğimiz türden bir tat için). Yepyeni Tracker Forest ESC de aynı şekilde devam ediyor, ancak onu ciddi maceracılar tarafından kullanılmak üzere yükseltiyor.

Öne çıkan özellik, ünlü lastik şirketi ile birlikte geliştirilen Michelin Esc Sole'dir. Yüksek performanslı kauçuktan üretilen çok yönlü bir tasarıma sahip olan bu tasarım, zorlu arazilerin üstesinden gelirken üstün çekiş ve bol miktarda hassasiyet sunar. Agresif 'pençe benzeri' VV şekilli çıkıntılar, çıkışlar ve inişler için konumlandırılmıştır ve kenar çekişi ve dik yokuşlarda geçiş için ek dokulu bir kemer içerir. Burada dalga geçmek yok. Tabii ki, aynı zamanda süper ince, esnek ve Vivobarefoot'un genel değerlerine uygun olarak zemini hissedecek kadar geniş.

Vivobarefoot Tracker Forest ESC botları kullanımda


(İmaj kredisi: Vivobarefoot )

Başka yerlerde, Vivobarefoot, işleri tahmin edilebilir bir şekilde azalttı. Üst kısım, sandviç file astarlı deridir. Görünürde Gore-Tex yok; bunun yerine, ayaklarınızı kuru tutmak için derinin doğal su direncine (botlarla birlikte bir teneke kutu sağlanan tamamen doğal Renapur Leather Balsam'dan bir yardım eli ile) güveniyorsunuz. File ayrıca nefes alabilirliği artırır ve nemi tenden uzak tutmak için tasarlanmıştır, böylece botlarınız rahatsızlık vermeden gerektiği gibi doğal olarak kuruyabilir.

Vivobarefoot Tracker Forest ESC botları, test için bağlanan vahşi doğa uzmanları ve maceracılar Ben McNutt ve Debs Nickolls'un onay damgasına sahiptir. “Engebeli vahşi seyahat için mükemmel esnek botu yaratmak için antik geleneğin bilgeliğini modern tasarımın en iyisiyle birleştirmenin mükemmel bir birleşimi” diyorlar.

Kurucu ortak ve baş tasarım sorumlusu Asher Clark, 'Tracker Forest ESC'yi en zorlu koşullarda gelişmek ve doğayla daha önce hiç çizmemiş gibi bir bağlantı sağlamak için tasarladık' diyor. 'Yeni Orman doğa ile birlikte çalışır; bir şirket olarak ahlakımızın merkezinde yer alan bir kavram.'


Takip etmek için tam bir inceleme ile Tracker Forest ESC botlarını yakında test etmeye başlayacağız. Ormanwww.Vivobarefoot.com adresinden şimdi satın alınabilir190 £ / 429,95 AU$'lık bir RRP ile. Avustralyalı alıcılar bedenlerini şimdi şu adresten sipariş edebilir:www.Vivobarefoot.com/au ve gelecekteki siparişler için %20 indirimli hediye kodu alacaktır. Ön siparişler için tahmini sevkiyat şu anda 24 Mayıs - 31 Mayıs 2021'dir.