Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Vivobarefoot Tracker II incelemesi: Hafif ve özgürleştirici yalınayak tarzı yürüyüş botları

Vivobarefoot Tracker II incelemesi: Hafif ve özgürleştirici yalınayak tarzı yürüyüş botları

Yalınayak ayakkabı hareketini hiç duydunuz mu? Ayak sağlığı ve duruşu için daha iyi olduğuna inanılan ayakkabıların kalın tabanlarını ve dolgusunu soyar ve yürürken ayaklarınızın zemini 'hissetmesini' sağlar. Ve minimalist hareketi sevenler artık patikaya çıktıklarında hava koşullarına dayanıklı bir yürüyüş botu satın alabilirler - Vivo Barefoot's Tracker II FG (190£/240£).


Bu sade, esnek ve oldukça lüks hissi veren deri bot, muhtemelen bir yürüyüş botunda alışık olduğunuzdan çok daha ince bir tabana sahiptir, ancak yine de sıcak ve su geçirmezdir ve hafifliği, yürüyüş yapmak için çok özgür hissettirir. Vivo Barefoot's Tracker II incelememizin tamamı için okumaya devam edin (daha sağlam bir şey tercih ederseniz,en iyi kadın yürüyüş botuveyaen iyi erkek yürüyüş botukılavuzlar).

Not: Sizin için sorun tutuş eksikliğiyse, Vivobarefoot, bu botun daha zorlu arazilerin üstesinden gelmek için tasarlanmış geliştirilmiş bir versiyonunu yayınladı. Daha fazlasını öğreninVivobarefoot Tracker Ormanı ESC incelemesi.

  • ABD: Vivo Barefoot Tracker II erkek ürününü satın alın
  • İngiltere: Vivo Barefoot Tracker II erkek / Tracker II kadın satın alın

Vivo Barefoot Tracker II incelemesi: Tasarım ve özellikler

Ayaklarınız üzerinde hızlı ve hafif hareket etmeyi seviyorsanız, bot başına 330 g ağırlığındaki Vivo Barefoot Tracker II'ler yeni favori yürüyüş botlarınız olabilir. Ayağınızla zemin arasına çok fazla malzeme koyan geleneksel yürüyüş botlarının aksine, Vivo Barefoot'un tabanlarının tüm amacı, yürürken ayağınızın altında ne olduğunu hissetmenize izin vermesidir. Bu tasarım herkes için değildir - ve kesinlikle düz kemerler gibi ayak sorunları olan, daha fazla desteğe ihtiyaç duyanlar için değildir - ancak çoğu botu ağır ve kısıtlayıcı buluyorsanız, kesinlikle 'yalınayak' botları denemenizi öneririz.

Tracker II'ler yumuşak, esnek deriden yapılmıştır ancak aynı zamanda engebeli arazideyken iyi koruma sağlayan şaşırtıcı derecede sağlam bir parmak kutusuna sahiptir. Yüksek dolgulu ayak bileği manşeti, iyi destek için sıkıca bağlanabilir ve tabanda, yeterince derin olmadıklarını görmemize rağmen, kuru zeminde ve kayalarda iyi çekiş sağlayan 4 mm'lik çıkıntılar (bunlar zemini kavrayan girintilerdir) vardır. kalın çamurda - bu botları yerleşik, bakımlı patikalar için saklayın. Tracker'lar ayrıca, daha maceralı yürüyüşler için olduğu kadar kot pantolonlarla rahatça giymelerini kolaylaştıran minimalist deri görünüme sahiptir.


Vivo Barefoot Tracker II incelemesi

(İmaj kredisi: Sian Lewis)

Vivo Barefoot Tracker II incelemesi: Performans ve konfor

Testte göze çarpan şey, bu botların diğer, daha hantal yürüyüş botlarına kıyasla giymek için ne kadar hafif hissettirdiğidir - çoğu tasarımın sizi ağırlaştırdığını görürseniz, Tracker'ların ayak altında ne kadar özgür hissettirdiğini seveceksiniz. Deriden yapılmış olabilirler, ancak bu botlar kutudan çıkar çıkmaz çok esnektir, yürürken ayağınızla birlikte hareket eder ve esner. Vivo Barefoot, tasarımlarının 'ayakkabı şeklinde değil, ayak şeklinde' olduğunu düşünüyor. Bu, ayaklarınızın açılması için bolca yerin olduğu geniş parmak kutusunda kesinlikle doğrudur, ancak botlarınızı ayak köprüsünün etrafında oldukça sıkı bulduk, bu yüzden kesinlikle yarım numarayı denemeye değer, özellikle de Bu botları kalın çoraplarla giymek istiyorum.


Vivo Barefoot Tracker II incelemesi

(İmaj kredisi: Sian Lewis)

Sizin için doğru bedene sahip olduğunuzda, rahatlatıcı, neredeyse terlik gibi bir rahatlık sunarlar. Botlar ayrıca yaz yürüyüşleri için daha hafif bir iç tabanla değiştirebileceğiniz termal iç taban sayesinde hafif olmasına rağmen şaşırtıcı derecede sıcaktır. Derinin doğal olarak suya dayanıklı özellikleriyle birleşen su geçirmez astar, onları bir fırtınaya dayanacak kadar su geçirmez hale getirir.


Vivo Barefoot Tracker II incelemesi: Karar

Hafif ve özgürleştirici, ancak yine de sıcak ve su geçirmez olan bu rahat botlar, uzun mesafelerde size yük olmaktan hoşlanmıyorsanız idealdir, ancak yastıklama ve kemer desteğinin olmaması herkese uygun olmayabilir. Genel olarak, bu deri çizmelerin kalitesi göze çarpıyor - çok yönlü görünümleriyle birleştiğinde, bunların özellikle yalınayak ayakkabı hareketi sevenler için sağlam bir satın alma olduğunu düşünüyoruz.

  • ABD: Vivo Barefoot Tracker II erkek ürününü satın alın
  • İngiltere: Vivo Barefoot Tracker II erkek / Tracker II kadın satın alın