Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Vodafone geniş bant fırsatı: 22 £ karşılığında HIZLI internet, ÜCRETSİZ 75 £ Amazon kuponu

Vodafone geniş bant fırsatı: 22 £ karşılığında HIZLI internet, ÜCRETSİZ 75 £ Amazon kuponu

Vodafone, geniş bant teklifinden daha çok telefon anlaşmalarıyla tanınıyor olabilir, ancak son birkaç yılda aslında yüksek ortalama internet hızları, uygun fiyatlar ve güçlü müşteri hizmetleri sunan İngiltere'deki en etkileyici internet tedarikçilerinden biri oldu.

İşte bu yüzden Vodafone'un bu yepyeni genişbant anlaşmasını yeni gördüğümüzde okuyucularımızın dikkatine sunmak zorunda kaldık. Bunun nedeni, Vodafone'un 63 Mbps'lik güçlü ortalama indirme hızları sunan Süper Hızlı 2 geniş bant paketini, yalnızca 22 £ gibi çok düşük bir aylık ücret karşılığında sunmasıdır.

Dahası, bu Vodafone geniş bant anlaşması bunu yaparken aynı zamanda çok hoş bir tatlandırıcı olarak istediğiniz her şeye harcayabileceğiniz 75 £ değerinde ücretsiz bir Amazon kuponu sunuyor.

  • www.broadbandchoicespartners.co.uk/goto

63 Mb/sn saniyelik indirme hızlarıyla Vodafone Superfast 2 kullanıcıları, herhangi bir gecikme veya bağlantı kopması olmadan 4K HDR akışı, yoğun çevrimiçi oyun, büyük dosya indirmeleri ve tüm evde eşzamanlı kullanımı dört gözle bekleyebilirler. Pingtwitter'ün gözünde, bumükemmelÇoğu aile için internet hızı paketi, kullanmayacağınız kapasite için ödeme yapmadan istediğiniz her şeyi yapmanıza yetecek kadar.


Bu mükemmel Vodafone geniş bant anlaşmasının tüm detayları aşağıda görülebilir:

www.broadbandchoicespartners.co.uk/goto

Vodafone Süper Hızlı 2 | 63Mbps ortalama hız | Ücretsiz 75 £ Amazon kuponu | www.broadbandchoicespartners.co.uk/goto
Bu, bizim görüşümüze göre, Vodafone'un Süper Hızlı 2 geniş bant paketi (ortalama 63 Mbps indirme hızına sahiptir) ile ayda 22 £ karşılığında süper uygun fiyatlı bir geniş bant anlaşmasıdır. Daha da iyisi, bu geniş bant fırsatı, istediğiniz her şeye harcayabileceğiniz 75 £ değerinde ücretsiz bir Amazon kuponu içeriyor. www.broadbandchoicespartners.co.uk/goto


Bu fırsatı piyasadaki en iyilerle karşılaştırmak ister misiniz? O zaman neden Pingtwitter'leri kullanmıyorsunuz?geniş bant karşılaştırmasıBirleşik Krallık'ın en iyi tedarikçilerinin tümünden en ucuz internet paketlerini gösteren aşağıdaki araç.