Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Vodafone Neo Smart Kids Watch incelemesi: Çağrı özelliklerine ve daha fazlasına sahip büyülü bir Disney cihazı

Vodafone Neo Smart Kids Watch incelemesi: Çağrı özelliklerine ve daha fazlasına sahip büyülü bir Disney cihazı

Çocuklar için Neo akıllı saat, Mary Poppins'in halı çantası kadar küçük bir alana sihir sığdırıyor. Elbette, Fitbit ve Garmin'in teklifleriyle karşılaştırıldığında hantal, ancak doğrudan karşılaştırılamaz, çünkü 5MP kamerayı ve dahili Vodafone Smart SIM kartını çekici kasaya sıkıştırarak adımları saymaktan çok daha fazlasını yapar. harika bir renkli ekran.


Ebeveynler, aramaları ve sohbeti kullanarak çocuklarıyla iletişim halinde olma becerisini takdir edecek olsa da, çocuklar Disney, Pixar, Star Wars ve Marvel karakterleriyle etkileşime girmeyi sevecekler. Herkes için bir şeyler var ama The Child from The Mandalorian özellikle büyüleyici ve sevimli.

  • Disney+ Obi-Wan Kenobi TV dizisi Star Wars hayranlarının hak ettiği kurtuluş – işte nedeni
  • smartwatch

Mini İncelemecimiz ne düşündü? Öğrenmek için okumaya devam edin…

Vodafone Neo Akıllı Çocuk Saati incelemesi

(İmaj kredisi: Vodafone)

Vodafone Neo Akıllı Çocuk Saati incelemesi: Tasarım

Bu saatin biraz tasarım soyağacı var. Kasası Vodafone tarafından ünlü bir tasarım stüdyosu ile işbirliği içinde tasarlandı ve Disney kullanıcı arayüzünü etkiledi, bu da saatin neden sezgisel ve kullanımının çok eğlenceli olduğunu açıklayabilir. Cihazı mini test cihazımıza (3 yaşında) verdikten sonraki bir dakika içinde kamerayı (kötü) kullanabildi ve istediği her şeyi bulabildi.


Elbette tasarımın en büyük odak noktalarından biri, büyük, parlak, renkli ekranda inanılmaz derecede canlı ve net görünen etkileşimli Disney karakterleridir. Animasyon, karakterlerin ifadeleri ve hareketleriyle filmlerde gördüklerinize uyan harika. Ancak, iyi bir görüntü (ve tonlarca özelliğin) bir bedeli vardır, çünkü saat kadranı 1,5 cm yüksekliğindedir, bu da çok fazla dışarı çıktığı anlamına gelir. Bu, saati mini test cihazımız için biraz fazla hantal ve ağır hale getiriyor, ancak daha sonra daha büyük çocuklar için tasarlandı. Neo, bir yetişkinin bileğinde de yerinde durmazdı.

Saatin boyutu, kullanıcıya bağlı olarak olumlu veya olumsuz olsa da, yapı kalitesi mükemmel ve lüks bir parça gibi hissettiriyor. Neo, takıp çıkarmak için iki kauçuk kayışla birlikte gelir, ancak tutturma, saati takıp çıkarmayı oldukça zorlaştırır. Bir kez daha, bu bazıları için can sıkıcı olsa da, cihazdan kaçmaya veya cihazlarını kaybetmeye meyilli bir çocuğunuz varsa kullanışlı bir özellik olabilir.


Genel olarak, tüm avantajlarına ve kusurlarına rağmen, bu saat, başka hiçbir çocuk takip cihazında veya akıllı saatinde olmayan bir şeye sahiptir: vay faktörü. Gerçekten göz alıcı, yeni ve heyecan verici. Neo for Pingtwitter'ü test eden yetişkinler, mini incelemecimiz kadar heyecanlı ve merak içindeydiler.

Bugünün en iyi Vodafone Neo Akıllı Çocuk Saati fırsatları Vodafone Neo, Akıllı Çocuklar... Amazon Prime £ 91,87 Görüntüle Vodafone Neo Kids Akıllı Saat... Amazon Prime £ 94,96 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyonun üzerinde ürünü kontrol ediyoruz

Vodafone Neo Akıllı Çocuk Saati incelemesi


(İmaj kredisi: Vodafone)

Vodafone Neo Akıllı Çocuk Saati incelemesi: Ekran

Neo'nun net ve parlak ekranı, bu akıllı saatin öne çıkan özelliklerinden biridir. Yuvarlak ekran, karakterlerin kıyafetlerinin yanı sıra bir dizi yüz ifadesi ve hareketiyle ilgili ayrıntıları gösterme yeteneğine sahiptir.

Saat 4,5 cm genişliğinde ve ekran 4 cm'nin hemen altında. Bu, metinleri okumak ve küçük düğmeleri kullanmak için harika, ancak küçük bileklerde ve hatta onun gibi tatlı bir süper modelde bile büyük.Çocukların akıllı saatinin reklamını yapan David Gandytıknaz görünüyor! Çocuğunuz oldukça küçükse bu sorun olabilir, ancak bu saatin resmi bir yaş kılavuzu olmamasına rağmen, cihaz daha büyük çocuklara ve gençlere yöneliktir.

Vodafone Neo Akıllı Çocuk Saati incelemesi

(İmaj kredisi: Vodafone)

Vodafone Neo Akıllı Çocuk Saati incelemesi: İşlevler

Bu saat, özellikler söz konusu olduğunda ciddi bir yumruk atıyor ve diğer pek çok çocuk takip cihazıyla karşılaştırılamaz. Daha çok birelma izleÇocuklar için.


Disney özelliklerinden başlayarak çocuklar, mevcut Minnie Mouse, Else, Buzz Lightyear, Darth Vader, Armored Avenger ve Child seçeneklerine zaman içinde eklenecek yeni karakterlerle Neo'nun yüzünü kendi seçtikleri bir Disney yardımcısıyla kişiselleştirebilirler. . Karakterler ekrana bir dokunuşla canlanıyor ve oyun modunu seçerek, bir karakterin hareketlerini taklit ederek bir ışın kılıcı sesi gibi ses efektlerine erişebilirsiniz. Karakterler hakkında bu kadar etkileyici olan şey, çizimlerden ziyade filmlere ait gibi görünmeleri. Hareket etmeleri gereken yol bile aslına uygun olarak yeniden yaratılmıştır.

Çocukların fitness takip cihazları ve akıllı saatleri arasında nadir bulunan bir özellik, Neo'nun bağlanabilirliğidir. Bir SIM kart içerdiğinden, ebeveynler çocuklarıyla aramalar, sohbet ve eğlenceli emojilerle iletişimde kalabilirler. Anne veya babanın telefonunu kullanarak dokuz kişiye kadar kişi eklemek kolaydır, yani çocuklar herhangi birini arayamaz veya web'de rastgele şeylere göz atamaz, aksi halde endişelenebilirsiniz. Acil bir durumda gerçekten etkili olabilecek mavi düğmeyi basılı tutarak seçilen bir kişiyi aramak bile mümkün ve bu özelliği denediğimizde gerçekten iyi çalıştı. Tek dezavantajı, bağlantının bir bedeli olmasıdır: Ayda 7 sterlinden başlayan bir abonelik ücreti, aygıtın maliyetini önemli ölçüde artırır, ancak bağımsızlığını iddia eden bir çocuğunuz varsa içiniz rahat edebilir.

İlginç bir şekilde saat, ebeveynlerin kullanıcının her hareketini izlemesine izin vermiyor. Aslında, Vodafone Smart Uygulamasındaki harita, saatin yalnızca belirli bir zamandaki konumunu gösterecek ve ebeveynler sürekli gözetlemek yerine konum güncellemesi talep edebilir.

Diğer tüm çocukların fitness takipçisi gibi, Neo da adımları sayar ve her gün için bir saatlik aktivite hedefi sunar. Ancak, örneğin Fitbit Ace 2 gibi uykuyu izlemiyor. Akıllı saat, kullanımı gerçekten kolay olan 5MP kamera da dahil olmak üzere tonlarca başka özellikle bunu telafi ediyor. Çocuklar uygulamada fotoğraf çekebilir ve maceralarını takip edebilir veya sadece bir ekranda onlara bakabilir. Elbette, küçükler ve en iyi kalitede değiller, ancak çok eğlenceliler.

Vodafone Neo Akıllı Çocuk Saati incelemesi

(İmaj kredisi: Vodafone)

Ebeveynler bir takvimde etkinlikler oluşturabilir ve hatırlatıcılar ayarlayabilir, çocuklar ise hava durumunu kontrol edebilir ve hatta okulda kullanışlı olacak bir hesap makinesini kırabilir. Ebeveynler için güven verici bir şekilde, Sessiz Mod uzaktan seçilerek tüm eğlenceli özellikler kapatılabilir.

Neo'nun hilelerinin sayısı bunaltıcı veya gezinmesi zor gibi görünse de, kullanıcı deneyimi küçük kullanıcıların işlevleri kolayca değiştirmesine olanak tanır. Disney'den bekleyebileceğiniz gibi, her şey çok eğlenceli geliyor.

Vodafone Neo Akıllı Çocuk Saati incelemesi: Pil Ömrü

Belki de göz kamaştırıcı bir renkli ekrana sahip ve aramalara izin veren bir telefon için şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Neo'nun pil ömrü diğer bazı saatler veya fitness takip cihazları kadar iyi değil. Vodafone, saatin 48 saat beklemede kalabileceğini söylüyor. Mini test cihazımız oldukça başarılıydı - özellikle farklı karakterler arasında dolaşırken - bu, pilin daha hızlı bittiği anlamına geliyordu ve pilin oldukça yoğun kullanımda bir gün dayandığını gördük.

Şarj etmek bir hataysa, Garmin's vivofit jr.'daki pil. 3 izleyicinin yaklaşık bir yıl dayandığı söylenirken, Fitbit's Ace 2'nin gri tonlamalı ekranı nedeniyle yalnızca beş günde bir şarj edilmesi gerekiyor. Bununla birlikte, Neo kullanıcıları muhtemelen cihazlarını her akşam sorunsuz bir şekilde şarj etmeye alışacaktır.

Vodafone Neo Akıllı Çocuk Saati incelemesi

(İmaj kredisi: Vodafone)

Vodafone Neo Smart Kids Watch incelemesi: Karar

Çocuğu seven Disney uzmanları ve Star Wars hayranları için bu saatin olmazsa olmazı. Bu saatin içerdiği işlevler yalnızca eğlenceli değil, aynı zamanda etkileyicidir. Neo, Disney karakterlerini ve güvenlik özelliklerini özüne koyarken bir akıllı saatten isteyebileceğiniz hemen hemen her şeyi yapmayı başarır.

Bununla birlikte, akıllı saat, daha az özellikli rakiplerinden çok daha pahalıdır, önceden 99 sterline mal olur ve her ay 7 sterlin + abonelik gerektirir. Neo, cihazlarını ince ve şık ve aynı zamanda pil ömrü söz konusu olduğunda verimli olmasını sevenler için sihrinin bir kısmını kaybedebilir, ancak çocukların ekranın inanılmaz netliği ve aşağıdakiler gibi eğlenceli özelliklerden etkileneceği neredeyse garantidir. animasyonlu karakterler.

Çocuklar ve yetişkinler için bu kadar büyüleyici bir cihazın ortaya çıkması nadirdir, ancak Neo onu yönetir. Disney hayranları, bu saati ellerine alabilecekleri bir yıldız dileyecekler.

NSNeo Akıllı Çocuk Saati artık Vodafone'da, 99 £ ve 7 £+ abonelik olarak fiyatlandırılır.

Bugünün en iyi Vodafone Neo Akıllı Çocuk Saati fırsatları Vodafone Neo, Akıllı Çocuklar... Amazon Prime £ 91,87 Görüntüle Vodafone Neo Kids Akıllı Saat... Amazon Prime £ 94,96 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyonun üzerinde ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?