Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Vodafone 30 günlük sınırsız veri yükseltmesini ÜCRETSİZ sunuyor: İşte nasıl edineceğiniz

Vodafone 30 günlük sınırsız veri yükseltmesini ÜCRETSİZ sunuyor: İşte nasıl edineceğiniz

Bu çok stresli zamanlarda, mobil veri ödeneğinizin üzerinden geçmek, özellikle sağlık bilgilerine veya görüntülü görüşme arkadaşlarınıza ve aile üyelerine erişmek istiyorsanız, endişelenmek isteyeceğiniz son şeydir. Neyse ki, ağ şu anda 500.000'den fazla kişiye önümüzdeki 30 gün boyunca sınırsız mobil veriye ücretsiz yükseltme sunduğundan, Vodafone müşterileri için çok iyi haberler var.

Bugün açıklanan Vodafone İngiltere CEO'su Nick Jeffery şunları söyledi:

& ldquo; En savunmasız müşterilerimize ve kayıt olmaları için ilk 500.000 müşterimize 30 günlük sınırsız ücretsiz veri sunuyoruz, böylece verilerin tükenmesi veya ek ücretler doğmasıyla ilgili endişeleri azaltmaya yardımcı oluyoruz.

Ağ kapasitemiz izin veriyorsa, bunu daha fazla müşteriye sunabilmeyi çok isteriz ve bunun uygulanabilirliğini izliyor olacağız. Kısacası verecek daha çok şeyimiz varsa, vereceğiz. Bu, yardımcı olmak için aldığımız bir dizi önlemden biridir. '


  • Akıllı telefonunuzu temizlemelisiniz?

Küresel sağlık kriziyle ilgili olarak 'savunmasız' olarak sınıflandırılan kişiler, kendilerini teklif hakkında bilgilendiren bir metin alacak, ancak yükseltme, Vodafone'un VeryMe ödül programına kayıtlı mevcut Vodafone Pay Aylık müşterileri için de mevcut.

Daha fazla ayrıntı için My Vodafone Uygulamasına gidin ve ilk 500.000 müşteri buradan teklife erişebilecek. Jeffrey, yukarıda Vodafone'un mümkünse yakın gelecekte bu teklifi genişleteceğini belirtti.


Vodafone ve diğer pek çok ağ da NHS web sitesini veri kullanım cezalarından arındırılmış olarak erişilebilir hale getirdi, böylece verileri olmayanlar bile önemli sağlık bilgilerine erişebilir. Ağlar, halkı bilgilendirmek için devreye giren teknoloji markalarından sadece birkaçı: örneğin, Apple birAkıllı asistan Siri'ye semptom kontrolü tarama işlevi.

5G'yi ülke genelinde kullanıma sunan ilk ağlardan biri olan Vodafone, çok cömert SIM kartlarına ve veri paketlerine sahip. Aşağıda favorilerimizden bazılarına göz atın ve bir göz atınPingtwitter'ün yalnızca en iyi SIM fırsatlarıAylık 4 £ kadar düşük fiyatlarla.


  • Yalnızca Vodafone SIM 30 £ üçlü veri paketi (60 GB)
  • Yalnızca Vodafone SIM 20 £ üçlü veri paketi (30 GB)
  • Yalnızca Vodafone SIM 15 £ üçlü veri paketi (15 GB)
1 fiyattan 1 teklif gösteriliyor Sırala Önerilen Fiyat (düşükten yükseğe) Fiyat (yüksekten düşüğe) Ürün Adı (A'dan Z'ye) Ürün Adı (Z'den A'ya) Satıcı adı (A'dan Z'ye) Satıcı adı (Z'den A'ya) Yalnızca SIM ( Black) 1 Üç Amazon $ 13.81 Anlaşmayı Görüntüle