Close

Wacom Bamboo Pen & Touch incelemesi

Wacom Bamboo Pen & Touch, Wacom Wacom Bamboo Pen & ...45 ABD doları GörünümResim 1/4

Wacom Bambu Kalem ve Dokunmatik


Wacom Bambu Kalem ve Dokunmatik
Resim 2/4

Wacom Bambu Kalem ve Dokunmatik

Wacom Bambu Kalem ve Dokunmatik
Resim 3/4

Wacom Bambu Kalem ve Dokunmatik

Wacom Bambu Kalem ve Dokunmatik
Resim 4/4

Wacom Bambu Kalem ve Dokunmatik

Wacom Bambu Kalem ve Dokunmatik

Wacom Bamboo Pen & Touch grafik tableti bir iPad Killer olarak tasarlanmadı, ancak profesyonel veya yeni başlayan grafik meraklılarına hitap ediyor


Bir tablet, ancak beklediğiniz gibi değil, Wacom Bamboo Pen & Touch'ın en son teklifi, benzerleriyle karşı karşıya gelmeyecek.Apple iPad 2ya daSamsung Galaxy Tab 10.1ancak şirketin daha az göz alıcı grafik tablet sahnesinde lider bir güç olarak konumunu yeniden teyit ediyor.

Dokunmatik ekranlı, eğlence dolu, uygulama dolu adaşlarından tasarım ipuçları alan Wacom'un yeni revize edilmiş Bamboo serisi, etkilemeye devam eden güçlü, çok yönlü bir ürün için böyle bir pazara alışkın olmayan tasarım özellikleriyle performansı eşleştiriyor.

Wacom Bamboo Pen & Touch: Tasarım

Genellikle koyu gri ve yumuşak monotonlarla kaplı bir sektöre biraz parlama ekleyen Wacom Bamboo Pen & Touch, büyük bir etki ve rakip kalabalığından sıyrılan bir cihaz yaratmak için bir dizi ince tasarım özelliğini kullanır.

Köşeli düğmeler, yeşil vurgular ve parlak siyah kaplama, Bamboo'ya cihazın amacını yerine getiren seçkin, sanatsal bir his verir ve yetenekleri kadar çarpıcı bir estetiğe sahip ve çekici olan ilk sanatsal tabanlı teknoloji ürünlerinden biri haline gelir. hedef kitlesi.


Wacom Bamboo Pen & Touch: Özellikler

Basit bir kalem ve ped ortaklığından uzak olan Bamboo Pen & Touch, tabletin 16:10 en boy oranıyla, 9,7 inç dokunmaya duyarlı yüzey aracılığıyla kolay manipülasyon ve yaratma sağlayan iyi orantılı çok sayıda istenen giriş kontrollerini barındırıyor. Beğenilerinden daha büyük olabilirSamsung Galaxy Noteekrandaki ekrandan biraz daha büyük olmasına rağmenSony Tablet S.

Dört 'ExpressKey' aygıtın alt kenarını süsleyerek üretkenliği artıran istenen görevlere kolayca özelleştirilmiş ve basit bir şekilde atanmış erişim sağlarken, ergonomik olarak tasarlanmış kalem, standart bir kalem ve kağıdın gerçeklerini uygun şekilde kopyalayan basit ve zarif girişi sağlayan basınca duyarlı bir uca sahiptir.

Kalemin göze çarpan özelliklerini daha da güçlendiren gerekli pillerin olmaması, ağırlığı azaltarak tekerlekli kullanımı kolay ve keyifli hale getirirken, iki düğme fare tarzı tıklamalara izin verir.

Wacom Bamboo Pen & Touch: Performans


Basit bir kurulum süreci ve dik bir öğrenme eğrisi ile Wacom Bamboo Pen & Touch, yalnızca zorlu kullanıcı ve grafik meraklıları ile sınırlı değildir.

Son derece duyarlı olan Bamboo Pen & Touch, cihazın, Apple'ın Magic TrackPad'i gibi çeşitli çoklu dokunmaya dayalı parmak hareketlerini idare etme becerisiyle, hoş bir ek ve sık sık kalemi veya farenizi unutmanıza neden olacak şekilde kullanmak için bir zevktir ve doğrudan manuel kontrolün seçilmesi.

Ek olarak mevcut olan kablosuz konektör aracılığıyla tableti bilgisayarınıza bağlarken, zor bir şekilde kanıtlanır ve sizi ilk başta bir dizi titrek yarım başlatma ve kesinti ile karşı karşıya bırakırken, doğru bir şekilde senkronize edildiğinde, bağlama kablosunun olmaması artık kısa devre ile sınırlı kalmayacağınız anlamına gelir. bunun yerine tableti ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza uyacak şekilde istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz.

Wacom Bamboo Pen & Touch: Karar

Bilgisayar faremizin yerini alan Bamboo tablet ile birkaç günlük sürekli kullanımın ardından, Wacom cihazının eski denetleyiciyi kalıcı olarak nasıl ortadan kaldırabileceğini görmek kolaydır. Hızlı, duyarlı ve güzel bir şekilde basitleştirilmiş Pen & Touch, kullanımı keyifli ve çarpıcı bir yüzeyle oyunun en iyisi.

Wacom Bamboo Pen & Touch kullanılabilirliği: Şimdi mevcut

Wacom Bamboo Pen & Touch fiyatı: 79,99 £