Close
 • Ana
 • /
 • Bisiklet
 • /
 • Wahoo Kickr Snap Bike Trainer incelemesi: Bir Wahoo turbo eğitmeni kadar ucuz, ancak seçici bisikletçiler için harika

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer incelemesi: Bir Wahoo turbo eğitmeni kadar ucuz, ancak seçici bisikletçiler için harika

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer, bisiklet kullanmak istedikleri her seferinde bisikletlerini parçalarına ayırmaktan rahatsız olamayan amatör bisikletçiler için idealdir.turbo eğitmen. Bu tekerlekli akıllı eğitmen,yol Bisikleti(veyadağ bisikleti) Içinekapalı egzersiz bisikletisadece birkaç dakika içinde. Oturma odasının ortasındaki Wahoo Kickr Snap'e takmadan önce dağ bisikletinizdeki kiri temizlemek isteyebilirsiniz.


• OkuyunWahoo KICKR V5 turbo eğitmen incelemesi(2020) burada

Güneşin doğru açıyla parladığı, gökyüzünün mavi olduğu ve sıcaklığın tam olduğu ılıman bahar havasında dışarıda bisiklet sürmenin yerini hiçbir şey tutamaz. Ne yazık ki, hava yılın çoğu bölümü için uzaktan bile bu kadar iyi değildir ve bu nedenle bazen bisiklet eğitimi çabalarınızı iç mekanda yapmanız gerekir.

Wahoo Kickr Snap gibi akıllı turbo eğitmenlerin devreye girdiği yer burasıdır. Wahoo'nun başka akıllı eğitmenleri de var, ancak Kickr Snap'i serinin en erişilebilir ürünü yapan şey, kurulumun basitliğidir. Arka tekerleği bisikletinizden çıkarmanıza ve zinciri doğrudan eğiticiye takmanıza gerek yoktur, tek yapmanız gereken arka aksı klipslemek, volanı ayarlamak ve yola çıkmak. Bu çok yönlülük, Wahoo Kickr Snap antrenörünü,en iyi ev spor salonudişli, kesinlikle bisikletçiler için.

Günümüzün en iyi Wahoo KICKR SNAP fırsatları 2 Amazon müşteri yorumu Wahoo - Kickr Snap Indoor ... Alpinetrek TR 429,95 TL Wahoo KICKR SNAP Smart Turbo ... Evans Döngülerini Görüntüleyin429,99 GörünümWahoo KICKR Snap Smart Turbo ... Rutland Cycling 429,99 TL Amazon UK'yi Görüntüle Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
 • Wahoo KICKR turbo eğitmen incelemesiClimb and Headwind ile: nihai kapalı bisiklet ağrı mağarasını inşa etmek
 • İç mekan bisiklet rehberi: kapalı alanda eğitime nasıl başlanır
 • En iyi bisiklet bilgisayarı- ihtiyacınız olan tüm veriler

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer incelemesi: kurulum


(Resim kredisi: Wahoo)

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer incelemesi: kurulum

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer'ı kurmak bundan daha kolay olamazdı ve şu şekilde devam ediyor:

• Turbo eğiticiyi kutudan çıkarın


• Bacakları hafifçe vurarak açın

• Yere koyun


• Bisikletinizin arka aksını brakete kelepçeleyin (aksı, kutuda Wahoo tarafından sağlanan hızlı açılanlarla bile değiştirebilirsiniz)

• Antrenörün arkasındaki düğmeyi bisikletin arka tekerleğine dokunacak şekilde çevirerek volanın konumunu ayarlayın (biraz sıkın, ancak çok fazla değil)

• Adaptörü elektrik prizine takın

• Eğiticiyi seçtiğiniz uygulama ile eşleştirin (Wahoo'nun kendi, Zwift, Supperfest vb.)


• Eğitime hazırsınız!

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer incelemesi: özellikler

(Resim kredisi: Wahoo)

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer incelemesi: özellikler

Herhangi bir iç mekan eğitim ekipmanı söz konusu olduğunda ana endişelerden biri ürettikleri gürültü seviyesidir. Bu özellikle iç mekan için geçerlidirKürek çekme makineleri,koşu bantları,eliptik eğitmenlerve tabii ki akıllı eğitmenler. İstediğin her şeyi eğitebilirsinter geçirmez kulaklıklarKulağınızda tatlı caz melodileri dinlerken, ailenin geri kalanı siz pedala bastığınızda turbo eğitmeninizdeki volanın vızıldamasına katlanmak zorunda kalır.

Neyse ki, Wahoo Kickr Snap ile durum böyle değil. 10,5 lb (4,7 kg) volan biraz gürültü çıkarır, ancak yeterli değildir, bu yüzden etrafta olmak dayanılmaz olacaktır. TV'nin sesini de sonuna kadar açmanıza gerek yok.

Akıllı bir eğitmen olan Wahoo Kickr Snap, akıllı telefonunuza, tabletinize ve hatta akıllı TV'nize Bluetooth aracılığıyla otomatik olarak bağlanır ve en iyi deneyim için kaydolmanız daha iyi olur.Zwift,Eğitmen YoluveyaSufferfestböylece yapılandırılmış iç mekan antrenmanlarının ve çevrimiçi bir topluluk olan Zwift'in avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 • Kapalı alanda bisikletle evde nasıl hızlı fit olunur?
 • Her bütçe için en iyi Zwift kurulumu- kapalı alanda bisiklet sürmeyi tekrar eğlenceli hale getirin
 • Zwift: nihai rehberinizdışarıya ayak basmadan formda kalmak

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer incelemesi: Kickr Headwind

(Resim kredisi: Wahoo)

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer incelemesi: Ekosistemi tamamlamak

Wahoo Kickr Snap,% 12'ye kadar eğimli tırmanışları uyarmak için direnci otomatik olarak ayarlayabilir. Bunu ile birleştirmekKickr Climb Kapalı Sınıf SimülatörüBisikletin önünde, kapalı alanda uygun dağ tırmanışı seansları yapabilirsiniz. Bu durumda bisikleti havluyla kapladığınızdan emin olun çünkü terleyeceksiniz.çok.

Aşırı terlemeye yardımcı olunabilir.Kickr Headwind Bluetooth Fanısisteme. Wahoo'ya göre, 'Cihazın Hedeflenen Hava Akışı Modeli, sürüş sırasında bisikletçinin vücudunun şeklini ve konumunu yansıtır, böylece maksimum soğutma etkisi elde edebilirsiniz. 30 milin üzerindeki hızlarla, en zorlu antrenman seanslarında bile serin kalabilirsiniz. '

Kuşkusuz, hem Kicrk Climb hem de Kickr Headwind, yalnızca en zorlu sürücülere hitap edecek. Her iki cihaz da kendi şartlarında harika ama aynı zamanda nispeten pahalıdır: eğiticiyi fan ve tırmanma simülatörüyle birleştirmek sizi 1100 £ / 1350 $ civarında geri getirecektir. Bu, profesyonel olmayan yarışçıların haklı göstermesi gereken önemli bir miktardır, ancak çoğu zaman aynı anda satın almak için bir indirim olsa da (lütfen satın almadan önce kontrol edin).

 • İlkbahara uygun olmak ister misin? İşte nedenikış eğitimiyaz başarısının anahtarıdır
 • Kış koşusu ipuçları: Olimpiyat şampiyonunun kapalı alanda antrenman rehberi

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer incelemesi

(Resim kredisi: Wahoo)

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer incelemesi: Snap, diğer Wahoo eğitmenleriyle karşılaştırıldığında nasıl?

Wahoo, iki tane daha akıllı turbo eğitmeni içeren bir dizi iç mekan eğitim ürününe sahiptir -Wahoo KickrveWahoo Kickr Çekirdeği- ve adı verilen akıllı bir kapalı bisikletKickr Bisiklet. İkincisi, henüz satışta değil, ancakKlasik silindirgeçen yıl.

Turbo trainer serisinin maksimum güç çıkışı aşağıdaki gibidir:

Wahoo Kickr / Kickr Core maksimum güç çıkışı: 1800W

Wahoo Kickr snap maksimum güç çıkışı: 1500W

(Karşılaştırma için Wattbike Atom'un maksimum güç çıkışı 2000W'tır)

Anlaşılır bir şekilde, Kickr Snap, tekerlekli bir bisiklet antrenöründen beklendiği gibi daha düşük bir güç çıkışına sahip, ancak yine de Wahoo Kickr Snap'i satın almakla ilgilenecek sürücülerin çoğu için yeterince yüksek. Ayrıca hem Kickr hem de Kickr Core'un Kickr Snap'ten daha pahalı olduğunu belirtmekte fayda var (sırasıyla £ 999 ve £ 699).

Kickr Core kaset veya tekerlek bloğu içermez, bu ürünler ayrı olarak satın alınabilir.

Parti arasındaki diğer bir fark da volanın boyutudur. Wahoo Kickr en ağır volana (16lbs) sahiptir, ardından Kickr Core's (12lbs) ve Kickr Snap'in her zamankinden daha hafif olan volanına (11,7lbs) sahiptir.

 • Kış ağırlığı nasıl verilirve bütün yaz onu kapalı tut
 • Wattbike Atom incelemesi

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer incelemesi: Karar

(Resim kredisi: Wahoo)

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer incelemesi: Karar

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer'ı sevmelisiniz. Kapalı alan bisiklet eğitiminin zorluklarını ortadan kaldırır ve halihazırda sahip olduğunuz yol bisikletini iyi bir şekilde kullanır. İç mekan antrenman bisikletlerinden farklı olarak, katlayıp gardırobunuzun arkasında veya duvara yaslanarak saklayabileceğiniz için çok az yer kaplar.

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer'ı kurmak çok basittir, açın, bisikleti monte edin, prize takın, telefon / tablet ile eşleştirin ve hemen bisiklet sürmeye başlayabilirsiniz. Tüm süreç ilk seferde 15 dakikadan daha az sürer ve hatta ileriye doğru daha da az sürer.

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer ayrıca üçüncü taraf uygulamalara da iyi bir şekilde bağlıdır: Zwift, Sufferfest veya TrainerRoad olsun, iç mekan antrenman seanslarınızı etkili bir şekilde yapılandırmak için kullanabileceğiniz bir uygulama bulacaksınız (uygulamaların tam listesi bulunabilirburaya)

Volan yeterince sessiz olduğundan, içeride pedal çevirdiğinizde ailenin geri kalanını evden uzaklaştırmazsınız. İç mekan eğitimini ciddiye alan amatör bir biniciyseniz, bir Kickr Climb tırmanma simülatörü ve Kickr Headwind Bluetooth Fan alarak Wahoo ekosistemini genişletmeyi düşünebilirsiniz, ancak bunların hiçbiri iyi bir iç mekan bisiklet deneyimi için gerekli değildir.

Wahoo Kickr Snap Bike Trainer, tüm yeteneklerden bisikletçiler için birçok özellik, üstün yapı kalitesi ve harika bir bisiklet deneyimi sunan çok yönlü ve makul bir iç mekan akıllı antrenörüdür.

Günümüzün en iyi Wahoo KICKR SNAP fırsatları 2 Amazon müşteri yorumu Wahoo - Kickr Snap Indoor ... Alpinetrek TR 429,95 TL Wahoo KICKR SNAP Smart Turbo ... Evans Döngülerini Görüntüleyin429,99 GörünümWahoo KICKR Snap Smart Turbo ... Rutland Cycling 429,99 TL Amazon UK'yi Görüntüle Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz