Close
 • Ana
 • /
 • Fitness Teknolojisi
 • /
 • Wahoo KICKR turbo eğitmen incelemesi (2020): Wahoo'nun en iyi akıllı eğitmeni daha gerçekçi bir sürüş ve dönüş olmadan daha fazla hassasiyet sunar

Wahoo KICKR turbo eğitmen incelemesi (2020): Wahoo'nun en iyi akıllı eğitmeni daha gerçekçi bir sürüş ve dönüş olmadan daha fazla hassasiyet sunar

Wahoo KICKR incelemesi (2020) TL; DR: Wahoo, zaten mükemmel olan KICKR akıllı antrenörünü geliştirmeyi başardı ve yeni AXIS ayakları sayesinde sadece daha hassas değil, aynı zamanda sürüşü daha gerçekçi hale getirdi.


Garmin yan ürünü TacX gibi rakiplerin akıllı eğitmenleri kadar iyi, yeni KICKR muhtemelen önümüzdeki aylarda / yıllarda turbo eğitmen pazarına hakim olacak ve haklı olarak öyle. Wahoo, önceki yineleme zaten son derece yetenekli bir ev jimnastiği ekipmanı olduğu için kendi başına bir başarı olan yeni KICKR ile oyununu gerçekten hızlandırdı.

• Yeni Wahoo KICKR Smart Trainer'ı Wahoo'dan 999,99 £ karşılığında satın alın

• Veya bunu Birleşik Krallık'taki Chain Reaction Cycles ve Wiggle gibi üçüncü taraf satıcılardan satın alın veKRALveBackcountryABD'de.

Yeni Wahoo KICKR her zamankinden daha kesin ve gerçekçidir, ancak neyse ki bir şey aynı kaldı: maliyeti önceki sürümle tamamen aynı. Her şey düşünüldüğünde, yeni KICKR'in oldukça hızlı bir şekilde satış yapmasını bekliyoruz, özellikle çoğumuzun şimdiye kadar kapalı alan bisiklet eğitimine alışkın olduğumuzu ve ayrıca genişletilmiş Wahoo ekosisteminin açık havada bisiklet sürme hissini etkin bir şekilde size getirebileceğini göz önünde bulundurarak. oturma odası.


Wahoo KICKR incelemesi (2020)

(Resim kredisi: Wahoo)

Wahoo KICKR İncelemesi (2020): Yenilikler Neler?

Yeni Wahoo KICKR, tescilli otomatik kalibrasyon sürecini kullanır ve +/-% 1 oranında iyileştirilmiş bir doğruluğa sahiptir. Önceki sürüm, karşılaştırma için +/-% 2 doğruluğa sahipti. Çoğu iç mekan bisikletçisinin farkı söyleyemeyeceği, ancak onların bile takdir edecekleri şey, yeni KICKR V5'in bu doğruluğu sağlamasıdır.kullanıcıların dönüşünü azaltmasına gerek kalmadan, bu harika.


Artık Wahoo uygulamasındaki uyarı penceresini kapatmanıza gerek yok, sizden bir dönüş yapmanızı ister! God of War oynamak istediğiniz her seferinde güncellenmesi gerekmeyen bir PS4'e sahip olmak gibi; Yeni KICKR'nin sabit kalibrasyon olmadan doğruluğu koruyabilmesi dikkat çekicidir.

Dikkate değer bir başka yeni özellik de AXIS ayaklarıdır: Bu ayaklar, eğiticiye takılan bir bisikletin her pedal vuruşunda yanlara 5 dereceye kadar sorunsuz bir şekilde eğilmesini sağlayarak daha gerçekçi bir sürüş hissi yaratır.


Wahoo KICKR incelemesi (2020)

(Resim kredisi: Wahoo)

Wahoo KICKR incelemesi (2020): diğer özellikler

Yeni ve geliştirilmiş doğruluk ve yeni AXIS ayaklarının yanı sıra, yeni Wahoo KICKR'ın da sunabileceği bir dizi başka özellik vardır. Wahoo KICKR hala neredeyse sessiz bir çalışma sağladığından, ailenin veya komşuların Watopia'daki sanal tepelerde gezinmesinden endişelenmenize gerek yok.

Söz konusu sanal tepeler, tırmanma işlevi sayesinde daha da zorlu ve gerçekçi olacaktır: KICKR,% 20'lik bir eğime kadar tırmanışları simüle edebilir. Yeni KICKR, aynı anda üç Bluetooth bağlantısını destekler ve KICKR HEADWIND Bluetooth fanı, ELEMNT bisiklet bilgisayarı ve CLIMB sınıfı simülatör ile uyumludur.

Yeni KICKR'yi satın alırken, aşağıdakiler gibi bir dizi ücretsiz uygulama deneme süresine de sahip olursunuz:


 • Yeni üyeler için 30 Gün ÜCRETSİZ Zwift
 • Yeni Strava üyeleri için 60 Gün ÜCRETSİZ Strava Zirvesi
 • Yeni kullanıcılar için 30 Gün ÜCRETSİZ TrainerRoad
 • Yeni Sufferfest üyeleri için The Sufferfest Eğitim Merkezi'nden 60 Gün ÜCRETSİZ
 • Yeni aboneler için 30 Gün ÜCRETSİZ Fulgaz
 • Yeni premium aboneler için 30 Gün ÜCRETSİZ Rouvy

Verilmiş, muhtemelen tüm bu uygulamalarda zaten bir hesabınız var, ancak yapmadıysanız, denemek için ödeme yapmanız gerekmeyecek.

Wahoo KICKR incelemesi (2020)

(Resim kredisi: Wahoo)

Wahoo KICKR incelemesi (2020): fiyat ve çıkış tarihi

Yeni Wahoo KICKR şu adresten satın alınabilir:Wahoo999,99 £ / 1,200 $ tavsiye edilen perakende satış fiyatı için. Üçüncü taraf perakendeciler, Birleşik Krallık'ta Chain Reaction Cycles ve Wiggle'ı içerir veKRALveBackcountryABD'de.

Wahoo ayrıca tek eksiksiz kapalı alan sürüş ekosistemini sunar; KICKR ile uyumludurKICKR CLIMB İç Mekan Sınıf Simülatörü,KICKR HEADWIND Akıllı Fan, veKICKR MASA. KICKR ayrıca Wahoo & rsquo; s The Sufferfest sanal eğitim uygulamasındaki iç mekan antrenmanlarıyla tamamen uyumludur.

Benim .. DeWahoo Kickr Snap Bike Trainer incelemesiWahoo ekosisteminin tamamının oldukça maliyetli olduğundan ve yalnızca en zorlu sürücülere hitap edebileceğinden bahsetmiştim. Bununla birlikte, KICKR ürün yelpazesinin en iyisi olduğunu göz önünde bulundurarak, onu HEADWIND ve hatta CLIMB ile birleştirmek daha mantıklı ve iç mekan bisikletine harcayacak birkaç bin poundunuz varsa, kesinlikle yapmalısınız. KICKR'ı tüm süslemeler ile satın alın.

Wahoo KICKR incelemesi (2020)

(Resim kredisi: Wahoo)

Wahoo KICKR incelemesi (2020): kurulum

Kurmak daha kolay olamazdı. Kutudan çıkarın, yere koyun, bacaklarının altındaki mavi düğmeye basarak iki AXIS ayağını açın, ünitenin yüksekliğini ayarlayın - tekerlek boyutları tüp üzerinde açıkça işaretlenmiştir - ve takın elektrik prizi.

Ardından, Wahoo uygulamasını açın, telefonda Bluetooth'un açık olduğundan emin olun, KICKR'ı uygulama ile eşleştirin ve hemen hemen kullanıma hazırsınız. Wahoo TICKR X kalp atış hızı monitörünü almanızı ve sürüş sırasında takmanızı tavsiye ederim, sadece KICKR ve Wahoo Uygulaması ile sorunsuz bir şekilde çalışmakla kalmayacak, aynı zamanda daha sonra göz atmak için daha geniş bir ölçüm yelpazesi sağlayacaktır.

Wahoo KICKR incelemesi (2020)

(Resim kredisi: Wahoo)

Wahoo KICKR incelemesi (2020): AXIS ayakları

Birçok sürücünün muhtemelen en çok fark edeceği özellik, AXIS ayakları ve eğilmenizi sağlayan eğimdir. % 5 yan yana eğim, eğitimsiz bir kulak için kulağa çok kötü gelmeyebilir, ancak KICKR'ın tasarlandığı sürücüleri kesinlikle heyecanlandıracaktır.

AXIS ayakları, kapalı alanda bisiklet sürmeyi daha gerçekçi hale getiren inanılmaz bir iş çıkarır. Artık, KICKR üzerine takılan bisikletin her zaman dik durması gerekmiyor ve yolda olduğu gibi pedal çevirirken daha fazla eğilebilir. Bu hissi Sufferfest ve Zwift gibi uygulamalardan alınan görüntülerle yeterince büyük bir ekranda birleştirin ve kendinize açık hava bisiklet seansları için oldukça iyi bir rekreasyon yaşayın.

Bir sonraki adım, karışıma bir VR başlığı ve belki buna benzer bir şey eklemek olacaktır.Tacx'in Road Feel simülatörüve artık hiç kimse yollarda arabaları sol-sağ-merkezde atlatmaya çalışarak hayatlarını riske atmak zorunda kalmayacaktı.

Wahoo KICKR incelemesi (2020)

(Resim kredisi: Wahoo)

Wahoo KICKR incelemesi (2020): doğruluk ve (eksikliği) yavaşlama

Wahoo KICKR V5, önceki modelden daha doğrudur ve bu doğruluğu, bir dönüşü azaltmanıza gerek kalmadan sağlar. Bu sadece daha kullanışlı olmakla kalmaz, aynı zamanda zamandan da tasarruf ettirir. Hayatımızın 1 / 3'ü boyunca uyuduğumuz gibi, kapalı alanda bisiklet sürerken muhtemelen aynı miktarda zamanı spin down yaparak geçiriyoruz. Bu biraz abartı olabilir ama yine de bana öyle geliyor.

Doğruluk konusuna gelince, ben kendimdeki en sert bisikletçi olmadığım için farkı gerçekten anlayamadım (bunun için özür dilerim) ancak Wahoo KICKR V5 INEOS ve BORA-hansgrohe gibi takımlar için antrenman yapabilecek kadar doğru ise, benim için yeterince iyi.

Wahoo KICKR incelemesi (2020)

(Resim kredisi: Wahoo)

Wahoo KICKR incelemesi (2020): Wahoo ekosistemi

Wahoo'nun yeni KICKR kullanıcılarını tüm Wahoo ekosistemini kullanmaya teşvik ettiği oldukça açık: hatta Wahoo KICKR V5'in kutusunun yanında reklamı bile var. Ve itiraf etmeliyim ki, bu çevre birimlerini KICKR ile birlikte itmek KICKR SNAP ile olduğundan çok daha mantıklı.

Bu, bu çevre birimlerinin bazılarının çok yüksek fiyatlı olduğu gerçeğini değiştirmez. Wahoo'nun V4 ile aynı fiyata yeni KICKR pazarlamasını doğru yaptığını düşündüğüm kadarıyla, KICKR İç Mekan Masası için sadece bir tablet veya dizüstü bilgisayar için bir platform sağlayan ayarlanabilir bir masa olan 200 sterlin istemek oldukça cesur. Orada bir çeşitApple, Pro Stand için 949 £ istiyor.

Buna rağmen, aslında bazı bisikletçilere tavsiye ettiğim aksesuarlardan biri: Yeni KICKR, MTB sürücüleri için iyi çalıştığından, CLIMB sınıf simülatörünü daha çok beğenebilirler. Daha da iyisi, buo anda Wahoo'da indirimli, bunlardan birini ve yeni KICKR'ı da satın alabilirsin.

Wahoo KICKR incelemesi (2020)

(Resim kredisi: Wahoo)

Wahoo KICKR incelemesi (2020): Karar

Günümüzde birçok spor giyilebilir cihazının aksine, yeni Wahoo KICKR, çoğu turbo eğitmeninin tükendiği doğru zamanda duyuruldu, böylece insanlar daha güzel bir model almaya daha meyilli hale geliyor. Daha da iyisi, yeni KICKR önceki yinelemeyle tam olarak aynı maliyete sahiptir ve daha fazla işlevsellik sunmasının yanı sıra selefinden daha hassas olması, potansiyel alıcılar için hepsini daha çekici hale getirir.

Ayrıca Wahoo'nun yalnızca birkaç özelliği geliştirdiğini ve diğerlerini el değmemiş bıraktığını da takdir ediyorum: Bunun yeni Wahoo KICKR'i bir V4'e sahip olan kişilere çekici kıldığını düşünmüyorum ve eğer bir şey olursa, V5'i satın alanların daha fazlasını alacağından rahatsız olabilirler. V4'leri için ödedikleri paranın aynısı ama aynı zamanda, muhtemelen V4'lerini birkaç yıldır kullanıyorlar, bu yüzden gerçekten, burada herkes kazanır, değil mi?

• Yeni Wahoo KICKR V5'i Wahoo'dan 999,99 £ karşılığında satın alın

• Veya bunu Birleşik Krallık'taki Chain Reaction Cycles ve Wiggle gibi üçüncü taraf satıcılardan satın alın veKRALveBackcountryABD'de.

Kesin olan bir şey var: Yeni KICKR, Wahoo'nun bugüne kadarki en uygun turbo eğitmeni. Antrenörün + / -% 1 doğruluğu koruyabilmesi için bir dönüş yapmanıza gerek olmadığı gerçeği şaşırtıcıdır. Sadece zamandan tasarruf etmekle kalmayacak, aynı zamanda toplanan verilerin kesin olmaması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

AXIS ayakları, büyük olasılıkla birçok bisikletçiyi memnun edecek harika bir yeni özelliktir. Kapalı alanda bisiklet gittikçe daha gerçekçi hale geliyor ve AXIS ayakları doğru yönde atılan bir adımdır (amaçlanan).

Wahoo ekosistemini tamamlamaya gelince, yakmak için fazladan 64,99 sterlininiz varsa, kesinlikle Wahoo Tickr X kalp atış hızı monitörünü (stokta mevcutsa) ve belki CLIMB'i almanızı kesinlikle tavsiye ederim, diğer çevre birimleri ile değiştirilebilir neredeyse aynı şekilde çalışan daha ucuz alternatifler.

Yeni Wahoo KICKR'ı satın almalı mısınız? Hevesli bir bisikletçiyseniz ve çoğu gün hava durumuna bakılmaksızın bisiklete binme / antrenman yapma yeteneğine sahip olmak istiyorsanız, cevap evettir. Wahoo KICKR V4 ile aynı fiyata, yeni KICKR mükemmel bir satın alımdır ve ciddi bisikletçiler için şiddetle tavsiye edilir.

Wahoo KICKR incelemesi (2020): ayrıca düşünün

(Resim kredisi: Wahoo)

Wahoo KICKR incelemesi (2020): ayrıca düşünün

Daha da kullanışlı bir akıllı eğitmenin peşindeyseniz, şuna bir göz atın:Wahoo KICKR SNAP. BizimWahoo Kickr Snap Bike Trainer incelemesi: 'Wahoo Kickr Snap Bike Trainer'ı sevmelisiniz. Kapalı alan bisiklet eğitiminin zorluklarını ortadan kaldırır ve halihazırda sahip olduğunuz yol bisikletini iyi bir şekilde kullanır. İç mekan antrenman bisikletlerinin aksine, onu katlayıp gardırobunuzun arkasında veya duvara yaslanarak saklayabileceğiniz için çok az yer kaplıyor. '

Wahoo KICKR V5'ten biraz daha pahalı ama aynı zamanda Tacx Neo 2T akıllı eğitmen son derece yetenekli. KICKR V5 (+/-% 1) ile aynı güç doğruluğuna sahiptir ve farklı yol yüzeylerini taklit eden yukarıda bahsedilen 'Gerçek Yol Hissi' özelliğine sahiptir. İç mekandaki kaldırım taşlarında tıkırdayan kemiklerin hissini neden yeniden yaratmak isteyenler hakkında hiçbir fikriniz yok ama eğer istediğiniz buysa, Neo 2T'yi seveceksiniz. Bunun yanı sıra Neo 2T, ciddi bisikletçiler için bir dizi profesyonel özellik ve ölçüm sunar.

Bugünün en iyi Wahoo KICKR V5 fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz