Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart Black Friday anlaşması: Oculus Rift S'yi sadece 349 $ 'a kapın

Walmart Black Friday anlaşması: Oculus Rift S'yi sadece 349 $ 'a kapın

Bekleyiş sona erdi:Kara Cumasadece bir gün uzaklıkta ve tüm büyük Amerikan perakendecilerinden anlaşmalar yağmaya başladı bile. Pingtwitter, geçtiğimiz haftaları her yerde en iyi anlaşmaları aramakla geçirdi, bu iş şu anda her satış noktasının fiyatlarını büyük ölçüde düşürdüğü için ciddi bir şekilde başlıyor.


Ve bu, VR oyununu gerçekten çivileyen ve kitlelere gerçekten yeni ve yenilikçi bir deneyim getiren ilk cihazlardan biri olan Oculus Rift S ile başlıyor. Oyunun içinde olma potansiyeli, geliştiricilerin yeni şeyler deneyebileceği, dövüşü daha yoğun veya karakter kavgalarını daha ilginç hale getirebileceği anlamına geliyor.

Rift, PC tarafından desteklenmektedir, yani sahip olduğunuz her uyumlu oyunu oynayabilirsiniz, bu yeni bir platform için büyük bir bonus. Dokunmatik kontrolörler, oyunlarla etkileşim kurmanın yeni bir yolunu da ekler.

Oculus Rift S | 399 TL | Satış fiyatı $ 349.99 |Şimdi Walmart'ta mevcut
İyileştirilmiş optikler? Kontrol. Ergonomik dizayn? Kontrol. Oculus Insight takibi? Kontrol. Birlikte gelen dokunmatik kontrolörler? Kontrol. Güncellenmiş Oculus Rift S gerçekten her şeye sahip, özellikle de 50 $ indirimli olduğunda.Anlaşmayı Görüntüle


Oculus'un Rift S için eklediği en harika özelliklerden biri, Insight izleme olarak bilinen özelliktir; bu, cihazın hareketlerinizi hangi yöne bakarsanız bakın, harici sensörler kullanarak fiziksel ortamınızın boyutuyla eşleştirmesini sağlar. Yani küçük bir oturma odanız varsa, bir şeylere çarpma konusunda endişelenmeyin.

Bu Black Friday sezonunda VR oyununa dalmayı düşünüyorsanız, şu anda gördüğünüzden daha iyi bir zaman veya teklif olmamıştır.


Günün en iyi Oculus Rift fırsatları 301 Amazon müşteri yorumu Oculus Rift + Touch Virtual ... Amazon Prime 659 $ Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat Oculus Rift - Sanal Gerçeklik ... Walmart2.994 $ 699,98 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleOculus Rift Amazon 1.539,88 $ Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz