Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart Black Friday anlaşması, yalnızca 45 $ 'a Google Home Mini iki paketli paketi sunar

Walmart Black Friday anlaşması, yalnızca 45 $ 'a Google Home Mini iki paketli paketi sunar

Önce burada duydunuz:Kara CumaBir haftadan fazla bir süre kaldı ve Pingtwitter, e-ticaret adına fiyatının düştüğünü gören çok çeşitli farklı teknolojileri kapsayan en iyi teklifleri interweb'lerden bir araya getirdi.


Bir ürünü yanlışlıkla mevcut satış fiyatından daha yüksek bir fiyata satın alabileceğinizi düşünmekten nefret ediyoruz, bu da önünüzde gördüğünüz tüm anlaşmaları derlemek için yorulmadan çalışmamızın nedenlerinden biridir.

Google Home Mini (tebeşir, iki paket) | 98 $ oldu | Satış fiyatı 45 $ |Şimdi Walmart'ta mevcut
Akıllı ev cihazları çok popüler ve Google'ın Home Mini teklifi, özellikle iki kişi için yarı fiyatın altındayken geçilecek bir teklif değil. Google Asistan'ı kullanabilir, müzik çalabilir, akıllı ev aletlerinizi kontrol edebilir ve daha fazlasını kolaylıkla yapabilirsiniz.Anlaşmayı Görüntüle

Bulduğumuz tüm fırsatlar iyi olsa da, bu özellikle iyi: iki Google Home Mini, normal fiyatın yarısının altında sadece 45 $ 'a tebeşir renginde. Bu küçük cihazlarla tüm evinizi, hayatınızı ve dünyayı kontrol edebilirsiniz. Tamam, dünya hakkında şaka yapıyoruz ama çok yaklaşıyor.


Eşleştirildiğinde, Miniler farklı odalara yerleştirilebilir. Partnerinizi kızdırmak için mutfaktayken yatak odasındaki şarkıyı değiştirmek ister misiniz? Kolay. Başka bir odadaki sıcaklığı yükseltmek mi? Lütfen, basit şeyler. İşe gidip gelmeden önce ağzınıza tost doldururken seyahat bilgileri ister misiniz? Problem yok. Tüm bunlar Google'ın Asistanı tarafından kolayca halledilebilir.

Günün en iyi Google Home Mini fırsatları 3 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Google Home Mini & Edison -... Macy's 55 $ $ 35 İndirimli Fiyatı Görüntüle Google Home Mini 1st ... Bed Bath & Beyond $ 49 $ 39 Teklifi Görüntüle Google Home Mini Kömür Müzisyenin Arkadaşı39,99 Anlaşmayı GörüntüleGoogle Home Mini - akıllı ... Lenovo USA49 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz