Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart Black Friday anlaşması Sega'nın EPIC Genesis Mini'sini sadece 49.99 $ karşılığında sunuyor!

Walmart Black Friday anlaşması Sega'nın EPIC Genesis Mini'sini sadece 49.99 $ karşılığında sunuyor!

Kara Cuma indirimlerişimdi burada ve Walmart ve Best Buy gibi büyük perakendecilerin kelimenin tam anlamıyla her saat büyük indirimler düşürmesiyle fırsatlar şimdiden yağmaya başladı. Ve Pingtwitter şu anda tüm tüketici elektroniği dünyasında en iyi ve en parlak anlaşmalar için web'i tarıyor. Bu harika Genesis Mini indirimi gibi fırsatlar.

Bunun nedeni Sega'nın efsanevi Genesis video oyun konsolunun tekrarının şu anda Walmart for Black Friday'de sadece 49.99 $ 'a satışta olması.

Bu yeni mini Genesis konsolu, tek bir USB kablosuyla ve piyasadaki temelde her TV ve monitörle uyumlu olmasını sağlayan bir HDMI kablosuyla tak ve çalıştır özelliği kadar iyi, ayrıca 40'ın üzerinde ürünle birlikte geliyor. klasik oyunlar. Gençliğinizi yeniden yaşamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Ve bu fiyata Genesis Mini, oyuncu arkadaşlar ve akrabalar için de mükemmel bir Noel hediyesi yapıyor.


Anlaşmanın tüm detayları aşağıda görülebilir:


Sega Genesis Mini | 79,99 TL | Satış fiyatı $ 49.99 |Şimdi Walmart'ta mevcut
Klasik Sonic oyunlarından Tetris'e ve Street Fighter 2'ye kadar her şey dahil olmak üzere 40 oyunla birlikte geldiği göz önüne alındığında, Genesis Mini'yi Sega'dan almak için daha iyi bir zaman olmamıştı. Şu anda Walmart'ta 49,99 dolara kapıldı, Bu, 79,99 $ 'lık normal fiyatından 30 $' lık bir fiyat düşüşü anlamına geliyor.
Anlaşmayı Görüntüle

Konsol daha önceki bir zamana dayansa da, bu sürüm kesinlikle geçmişte vurulmadı: birlikte geldiği 40'tan fazla oyunun ötesinde, bir HDMI çıkışı, dört hızlı kaydetme yuvası var, 720p oyun oynamayı destekliyor ve microUSB ile çalışıyor. yani bir kablo muhtemelen her zaman elinizin altında olacaktır. Şık.


Öyleyse, bir konsolda geçmiş yılların oyunlarına özlem duyuyorsanız, Genesis Mini'den başkasına bakmayın, özellikle de sadece 50 $ 'a geldiğinde.

Günün en iyi Sega Genesis Mini fırsatları Sega Genesis Mini - Genesis Amazon Prime 76,45 $ Teklifi Görüntüle Her gün en iyi fiyatlar için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz