Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart Siber Pazartesi fırsatları: ne beklemeli

Walmart Siber Pazartesi fırsatları: ne beklemeli

Siber Pazartesi indirimleriyaklaşıyor. Bu yıl, Black Friday, 29 Kasım Cuma gününe denk geliyor, bu yüzden bir kez daha pek çok popüler perakendeciden kendinize bazı büyük pazarlıklar alabileceksiniz. Bu perakendecilerden biri de, çoktan başlamış olan Walmart'tır.erken tatil sezonu fırsatları.


Perakende devi, Black Friday anlaşmalarında her zaman büyük işler yapıyor ve Black Friday 2019'un farklı olmasını beklemiyoruz. Bu yılki Walmart Kara Cuma ve Siber Pazartesi indirimi için tahminlerimizi okuyun.

Walmart Black Friday satışı ne zaman?

Walmart, 2018'de Şükran Günü gecesi yerel saatle 18: 00'de Kara Cuma satışları için kapılarını açtı ve Kara Cuma fiyatları da Cuma tüm gün geçerli oldu.

ÇevrimiçiWalmart.com, Kara Cuma satışı 21 Kasım Çarşamba günü 22:00 EST'de başladı.

Ana Black Friday 2018 satışının öncesinde Walmart, 8 Kasım'da Walmart.com'da mevcut 18 Black Friday fırsatıyla başladı.


Walmart bu yıl benzer bir model izlerse, Walmart Black Friday satışının 27 Kasım Çarşamba günü online olarak başlamasını ve Şükran Günü akşamı mağazalarda satışın başlamasını bekleyin. Ayrıca, Kasım ayının başında tekrar bazı erken anlaşmalar bekliyoruz.

Walmart tatil öncesi alışveriş indirimi - şimdi

Walmart'ın Kara Cuma satışı öncesinde perakendeci, 25 Ekim gece yarısı ET'de 'Erken ve Devam Eden Anlaşmalar'ı başlatıyor.Walmart diyorbu satışı, 'müşterilerin bu yılın kısaltılmış tatil sezonundan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak' için gerçekleştiriyor.


Bunun nedeni, Black Friday 2019'un 2018'de olduğundan bir hafta sonra düşmesiyle, bu yıl Şükran Günü ile Noel arasında altı alışveriş günü daha az olması.

Dolayısıyla, Walmart'ın cevabı, 'tüm sezon boyunca' devam eden bir promosyon, bunun Ocak ayı başında biteceği anlamına geldiğini varsayıyoruz. Satış ile başladıİPad'lerde 100 ABD doları indirimve ayrıca elektronik, oyun, oyuncak, ev ve spor ürünlerindeki ürünlere yönelik fırsatları da içerecek. Bu anlaşmalardan bazıları şunları içerir:BouncePro 7-Foot İlk Trambolinim99 $ (25 $ indirim) içinFarberware 3.2 Quart Dijital Yağsız Fritöz39 $ (30 $ indirim) ve aVIZIO 55 inç Sınıf M Serisi Quantum 4K Ultra HDR Smart TV 398 $(100 $ indirim). Ayrıca Apple Watch ve Xbox oyun konsollarında da fırsatlar olacak.


Walmart müşterileri de şu avantajlardan yararlanabilir:Bugün Alın,BEDAVA İki Günde Kargolama, veÇevrimiçi Marketten Teslim AlmaveTeslimat.

Tüm Walmart tatil fırsatlarında alışveriş yapın.

Walmart'ın oyuncaklardaki Ekim geri dönüşlerini satın alın

En iyi Walmart Black Friday fırsatları ne olacak?

Walmart, en iyi Kara Cuma fırsatlarını, her zaman taranan ve çevrimiçi olarak yayınlanan ulusal basın reklamları aracılığıyla duyurur, böylece satın almak istediklerinizi önceden planlayabilirsiniz. Satış, geniş bir elektrikli ürün yelpazesine sahip olma eğilimindedir - 4K TV'ler, oyun konsolları, Google Home akıllı hoparlörler, ses çubukları, oyun dizüstü bilgisayarları ve çok daha fazlası.


Walmart Black Friday reklamındaki her öğenin çevrimiçi olarak mevcut olmadığını, bu nedenle istediğiniz öğe için mağazayı ziyaret etmeniz gerekebileceğini unutmayın.

2018'de gördüğümüz anlaşmalardan bazıları şunlardı: Spider-Man ile 199 $ 'a Sony PS4, 398 $' a 65 'Roku TV, sadece 99 $' a 40 'HiSense TV ve bir Google Home Hub'da 50 $ indirim.

Diğer fırsatlar arasında Düz Konuşma veya Toplam Kablosuz özellikli iPhone 6 dahil: 99 $; iPad 6. Nesil: 249 $ (80 $ kazanın); HP 15 & rdquo; Dokunmatik Defter 259 $; Bose SoundSport Kablosuz Kulaklık: 99 $ (50 $ kazanın); Anında Tencere 8-Quart Düdüklü Tencere: 59 $ (40 $ kazanın).

Walmart Black Friday 2019 indirimi için ayrıca Google Home cihazlarında da bir dizi indirim görmeyi bekliyoruz.Google Home Mini,Google evi,Google Chromecast UltraveGoogle Nest Hub. Yeni 10 'HD dokunmatik ekranda indirim bile görebilirizGoogle Nest Hub Maks..

Walmart for Black Friday'de neden bu kadar çok Google ürün indirimi bekliyoruz? TamamAmazon Prime GünüTemmuz 2019'da Walmart, Amazon'a Echo cihazlarında indirim yaparak Google Home akıllı asistanlarında fiyatları düşürerek yanıt verdi (şüphesiz Google'ın kendisinden bazı teşviklerle teşvik edildi). Ve Amazon'da olduğu gibibir sürü yeni Alexa ürünü duyurduKara Cuma ve Noel satışlarını teşvik etmek için indirimler aldığını görebildiğimiz, Google'ın arkanıza yaslanıp Alexa'nın tatil sezonunu kendisine bırakmasının pek olası olmadığını düşünüyoruz.

O halde bunun anlamı, ucuz Google Home cihazlarıdır ve Amazon, Google Home ürünlerini satmadığından, Walmart muhtemelen bu indirimleri göreceğiniz bir perakendeci olacaktır. Aynısı Nest güvenlik kameraları ve video kapı zilleri için de geçerlidir (Google Nest'in, Amazon'un Ring'in sahibidir). Bu yüzden bu sayfaya bir göz atın veya doğrudan şu adrese gidin:Walmart'ın Google Ev ÜrünleriGoogle indirimlerini almak için sayfa Kasım geliyor.

Walmart için önceki Black Friday satışlarına göre popüler olan şey açısından, Walmart 2017'de 'on milyonlarca televizyon, video oyun konsolu, film, oyuncak ve hindi sattığını' söylüyor!

Walmart, Black Friday 2018'de şöyle diyor: 'Telefonlar, oyuncaklar, oyun konsolları, tencere ve TV'ler hem mağazadaki hem de çevrimiçi müşteriler için en popüler ürünlerden bazılarıydı.' Bu nedenle, Black Friday 2019 için derin indirimler alacak ürünler olması muhtemeldir.

Umarım istediğinizi elde etmek için diğer müşterilerle savaşmak zorunda kalmazsınız. Walmart, 2018'de şunu söylüyor: 'Envantere yaklaşımımız en yeni ürünlerin çoğunu derinlemesine satın almak olduğu için, en iyi fiyatlarla daha fazla ürünümüz vardı.' Bu, sıcak bir ürün görmek ve daha sonra sadece satıldığını bulmak için satın almak için tıklamaktan zevk aldığımız türden bir Kara Cuma satış deneyimi değil.

2019 Walmart Black Friday satışındaki anlaşmalarla ilgili daha fazla ayrıntı için o büyük reklamı beklememiz gerekiyor - geçen yıl Walmart'ın Kara Cuma reklamı 8 Kasım Perşembe günü yayınlandı, bu nedenle bu yıl da benzer zamanlamalar bekliyoruz.

Bu sayfayı Walmart'ın onaylandığı en iyi Kara Cuma fırsatlarıyla güncelleyeceğiz - bizi izlemeye devam edin!