Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart Anlaşması: Bu Xiaomi Mi Box S Android TV Kutusunda 1/3 indirim

Walmart Anlaşması: Bu Xiaomi Mi Box S Android TV Kutusunda 1/3 indirim

Bir başka akıllı ev anlaşması, Walmart'ı, üzerinde devam eden büyük anlaşmalara yanıt olarak oluşturur.Amazon Prime GünüŞu an. Form seçmek için pek çok harika fırsatla, cüzdanınızı kısa bir süre için bile kapalı tutmak gerçekten zor. Tam da 'Hepsini gördüm' diye düşündüğünüzde, perakendecilerden biri başka bir çılgın teklifle çıkıyor. Yine de şikayet etmiyorum.

Örneğin bu Xiaomi Mi Box S 4K Android anlaşmasını ele alalım, şimdi Walmart'ta 20 $ indirimli. 40 doların biraz altında, bu gerçek bir pazarlık ve binlerce TV kanalını izlemek isteyen herkes için bir zorunluluktur. Yani dünyadaki herkes sanırım?

Mi Box S, Android 8.1 tarafından desteklenmektedir, böylece Netflix, VUDU, YouTube, Spotify, SlingTV ve daha pek çok şey (aslında binlerce) olsun, tüm favori yayın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Chromecast sayesinde akıllı telefonunuzdan büyük ekrana kablosuz olarak yansıtabilirsiniz ve aramalar veya kısa mesajlar da görüntüyü kesintiye uğratmaz. Yerleşik Google Asistan özelliğini kullanarak tüm eğlence ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Uzaktan kumandanızdaki düğmeye basın ve soru sormak veya evinizdeki bağlı akıllı cihazları kontrol etmek için uzaktan kumandanın mikrofonunu kullanın.


Xiaomi Mi Box S ayrıca 4K Ultra HD oynatmayı ve buğulamayı da destekleyerek size gerçekçi bir deneyim sunar (TV'nizin 4K içeriği oynatabilmesi gerekir).

Xiaomi Mi Box S şimdi 1/3 Walmart'ta, bugün kontrol edin!


Xiaomi Mi Box S 4K HDR Android TV |Şimdi $ 39.99 | 59,99 TL | 20 $ tasarruf edin
Xiaomi Mi Box S kullanarak 3000'den fazla kanala ve uygulamaya erişin. Dört çekirdekli işlemci sayesinde 4K Ultra HD içeriği ve hızlı ve güvenilir oluşturmayı destekler. Yerleşik Google asistanı ve Chromecast ile birlikte gelir.Walmart'ta yalnızca sınırlı bir süre için 1/3 indirim!Anlaşmayı Görüntüle