Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart Fırsatı: Bu Ninja Kahve Makinesi için şimdiye kadarki en düşük fiyat Amazon Prime Day'i geçti

Walmart Fırsatı: Bu Ninja Kahve Makinesi için şimdiye kadarki en düşük fiyat Amazon Prime Day'i geçti

Amazon Prime üyeliğiniz var mı? Öyleyse, gidin ve en iyi tekliflerimizi inceleyin.Amazon Prime Günütoparlama sayfası. Üyeliğiniz yoksa ve ücretsiz deneme için kaydolmayı planlamıyorsanız, ancak yine de iyi bir anlaşma yapmak istiyorsanız, Walmart'a gidin ve Geri Alma anlaşmalarına göz atın.

Bu Ninja Sıcak ve Soğuk Demlenmiş Sistem Kahve Makinesi şimdi 80 $ indirimli ve şimdiye kadarki en düşük fiyat olan 99 $ 'a satılıyor. Bu, çeşitli içecek boyutları ve türlerini hazırlayabilen çok yönlü bir sistemdir. Harika sıcak veya soğuk içeceklerin tadını çıkarın ve hepsini Ninja Kahve Makinesi ile hazırlayın.

6 farklı demleme boyutundan birini seçin ve tek bir fincandan tam sürahiye kadar her şeyi hazırlayın. Ninja Kahve Makinesi'nin çay ve kahve için ayrı sepetleri vardır, bu nedenle tatlar karışmaz. Ayrıca akıllı sepet tanıma özelliği ile birlikte gelir: makine hangi sepetin takıldığını tanır ve yalnızca uygun seçenekleri görüntüler.

Tercih ettiğiniz demleme stilini seçin: Classic, Rich, Over Ice, Cold Brew veya Speciality gibi 5 farklı demleme türü arasından seçim yapın. Konuklarınızı (ve eşinizi) Ninja Kahve makinesini kullanarak şaşırtın ve daha önce sadece kafelerde gördükleri özel kahveleri yaratın!


Walmart ile ilgili bir inceleme şöyle dedi: 'Keşke 10 yıldız verebilseydim!' (Walmart'taki en yüksek derecelendirme 5 yıldızdır). Bir diğeri de Ninja Kahve Sisteminin 'kullanımı çok kolay ve modern!' Bugüne kadar gördüğüm en yüksek puan alan kahve sistemlerinden biri.

Bu harika teklifi kaçırmayın.Amazon Prime Day kahve makinesi fiyatlarıayrıca mevcuttur. Sonraki kahve fırsatları durur:Kara Cuma.


Ninja Sıcak ve Soğuk Demlenmiş Sistem Kahve Makinesi |Şimdi $ 99 | 179,99 TL | 80,99 $ tasarruf edin
Walmart'ta 80 $ indirimli en çok oy alan kahve makinesi. Bu Ninja sistemiyle lezzetli sıcak ve soğuk içecekler yaratın. Katlanabilir süt köpürtücü ile birlikte gelir. 6 demleme boyutu ve 5 demleme stili arasından seçim yapın.Bu fiyat için gerçek bir pazarlık!Anlaşmayı Görüntüle