Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart yarı fiyatlı halter anlaşması: Kara Cuma halihazırda sporcular için burada

Walmart yarı fiyatlı halter anlaşması: Kara Cuma halihazırda sporcular için burada

Anlaşma hala devam ediyor!


Walmart'taki bu yarı fiyatlı dambıl seti anlaşması oldukça ucuz, bu yüzden henüz bir dizi halter almayı düşünmemiş olsanız bile, bu anlaşma fikrinizi değiştirebilir.

CAP Barbell Eco dambıl seti, 5 çift dambıl (her biri 5, 10, 15, 20 ve 25 pound) ve uygun saklama için boru şeklinde çelik bir A-çerçeve ile birlikte gelir. Walmart, ABD içinde ücretsiz teslimat bile sunmaktadır (daha fazla ayrıntı için lütfen web sitesine bakın).

• Walmart'ta raflı CAP Barbell 150 lbs Eco dambıl setini 189,99 $ 'a satın alın, 399,59 $ oldu - 199,60 $ -% 50 tasarruf edin

Beklemeye gerek yokBlack Friday fırsatları: kafa karıştırıcı bir şekilde adlandırılan CAP Barbell Eco dambıl seti ile bugün kazançlarınızı elde edin. Dambılların ongen şekli, sadece sıraları daha kolay gerçekleştirmenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda ev spor salonunuzda ağırlıkların amaçsızca yuvarlanmasını da engelleyecektir. Her turda kazanır.


CAP Barbell 150 lb Raflı Eko dambıl seti| Satış fiyatı $ 199.99 | 399,59 TL | Walmart'ta $ 189.60 -% 50 indirim kazanın
Bu düşük emisyonlu, dökme demir dambıl seti emaye kaplıdır ve pasa, ufalanmaya ve eziklere karşı koruyucu bir bariyer oluşturur. Sete çelik boru şeklinde bir A-çerçeve de dahildir, böylece derme çatma ağırlık raflarını kendiniz imal etmek zorunda kalmazsınız. Walmart.com'da şimdi yarı fiyatına!Anlaşmayı Görüntüle


Neden raflı CAP Barbell 150 kiloluk Eko dambıl setini satın almalısınız?

Halterler muhtemelen alabileceğiniz en çok yönlü ev jimnastiği ekipmanıdır. bir çift dambıl ile aslında tüm kaslarınızı çalıştırabilirsiniz.

Tricepsiniz üzerinde çalışın ve bu kasları baş üstü uzatmalar veya triseps geri tepmeleri yaparak güçlendirin. Omuzlarınızı tonlayınArnie presleri, yanal yükselmeler veya dik sıralar. Bacaklarınızı dambıl ile bile eğitebilirsiniz:ağız kavgasıdambıl ile akciğerlerin yanı sıra yapılabilir veDeadlift'ler.


Alağırlık tezgahısenin içinev spor salonuve repertuarınızı daha da genişletebilirsiniz: göğüs kaslarınızı (veya 'göğüs kaslarınızı')tezgah presleri, dambıl el ilanları veya dambıl ile düz kollu kazaklar. Tek kol sıraları veya ters el ilanları gibi sırt egzersizlerinden bahsetmiyorum bile. olasılıklar gerçekten sonsuzdur.

Çok sınırlı miktarda alanınız varsa, aşağıdaki gibi modüler dambılları tercih edebilirsiniz.Bowflex SelectTech 552 ayarlanabilir dambılya daNordicTrack Select-a-Weight 55 lb ayarlanabilir dambıl seti. Bu dambıllarla, doğru miktarda tabak seçmek için bir kadran kullanırsınız, bu gerçekten egzersiz yapmak için süper uygun bir yoldur.

Günümüzün en iyi dambıl ve dambıl seti fırsatları Bowflex SelectTech 1090 ... Bowflex SelectTech Dumbbells Amazon $ 759,99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünPOWERBLOCK Elite EXP Stage 2 ... PowerBlock Sports 5.0 Dumbbells Amazon $ 299,99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz