Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart, Gold's Gym Power Tower'ın fiyatını düşürdü: Black Friday fiyatlandırmasında tam vücut egzersizi

Walmart, Gold's Gym Power Tower'ın fiyatını düşürdü: Black Friday fiyatlandırmasında tam vücut egzersizi

Hepsine hükmedecek tek ekipman! Walmartbrings'deki bu Gold's Gym Power Tower anlaşması, fiyatı 100 $ 'ın altına (hemen hemen), bunun gibi çok yönlü bir ev spor salonu ekipmanı için kaçırılmayacak bir fiyat!


Beklemek için iki ayınız varen iyi Black Friday fırsatlarıama kazançlarınızın bu kadar uzun bekleyemeyeceğini biliyoruz. Gold's Gym XR 10.9 Power Tower ile evinizin rahatlığında (spor salonu) bir dizi tam vücut ağırlığı egzersizi yapabilirsiniz. Canavar kollar yapmak için daldırma istasyonlarını, şehirdeki en geniş sırtı şekillendirmek için çekme çubuklarını ve göğüs kaslarınız üzerinde çalışmak için baskı istasyonunu kullanın. Tüm bunlar 99,99 dolara, vay!

• Walmart'ta Gold & rsquo; s Gym XR 10.9 Power Tower'ı 99,99 $ 'a satın alın -% 50 -% 33 tasarruf edin

Hatta karın kaslarınızı çalıştırabilirsiniz; kol destekli bacak kaldırmaları yapmak için roma sandalyesini veya asılı bacak kaldırmaları yapmak için çekme çubuğunu kullanın. Vücudunuzun üst kısmı çok yakında bir kamyonetin arkası gibi görünecek.


Gold & rsquo; s Gym XR 10.9 Güç Kulesi| Satış fiyatı 99,99 TL | 149,99 TL | Walmart'ta% 50 -% 33 indirim kazanın
Çok yönlü bir ev spor salonu ekipmanı olan Gold's Gym XR 10.9 Power Tower şu anda 100 doların altında. Bununla birlikte, tüm vücudunuzu yukarı çekme, çene kaldırma, şınav, bacak kaldırma ve daha fazlasını yaparak eğitebilirsiniz. Tüm bunlar, spor salonu ekipmanı işindeki en köklü oyunculardan birinden.Anlaşmayı Görüntüle

Gold & rsquo; s Gym XR 10.9 Power Tower'ı neden satın almalısınız?

Evde yeriniz varsa, bir güç kulesi barındırmak, antrenman ihtiyaçlarınızın çoğu için çözüm olabilir. Direnç olarak vücut ağırlığınızdan başka hiçbir şey kullanmazsanız, etkili ve hızlı bir şekilde kas yapabilirsiniz.

Güç kuleleri ile ilgili sık sık ortaya çıkan bir şikayet, vücut ağırlığınızı yakın zamanda kaldıramayacağınız ve direnç seviyesini ayarlamanın bir yolu olmadığıdır. Yanlış! Kullanabilirsinizdirenç bantlarıBaşlangıçta eklemleriniz ve kaslarınızdaki baskıyı almak için. Direnç bantları sadece ucuz olmakla kalmaz, aynı zamanda çeşitli farklı direnç seviyelerine sahiptir.


Gold's Gym, dünyanın en eski ve en köklü spor ekipmanları üreticilerinden biridir.dünya. Vücut geliştirmenin ilk günlerinden beri varlar, böylece vücut şekillendirme hakkında bir veya iki şey bileceklerine güvenebilirsiniz.

Gold's Gym XR 10.9 Power Tower, Gold's Gym ekipmanlarının hala fitness meraklıları tarafından neden arandığının iyi bir örneğidir. Walmart.com'da en az 628 yoruma göre 4,4 yıldızla derecelendirilmiştir.

XR 10.9 dayanıklı, çok yönlü ve şimdi 100 doların altında. Gerçek bir pazarlık yapılacak!

Günün en iyi bar ve ev spor salonu fiyatları adidas Kapı Spor Salonu Adidas Kapı Spor Salonu Amazon £ 26,39 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünMirafit M2 Çok Tutamaklı Duvar ... Mirafit M2 Çekme Çubuğu Mirafit £ 69,95 Teklifi İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz