Close
  • Ana
  • /
  • Haberler
  • /
  • Walmart, Noel'den önce sadece 80 $ 'a Sony'nin 4K yükseltme Blu-Ray oynatıcısına sahip

Walmart, Noel'den önce sadece 80 $ 'a Sony'nin 4K yükseltme Blu-Ray oynatıcısına sahip

Kara Cuma ve Siber Pazartesi artık resmen geride kaldı, ancak asla korkmayın, büyük Amerikan perakendecileri hala Noel'den önce en son teknolojiler için iyi fırsatlar sunuyor. Tatil sezonu muhtemelen şimdiye kadarki en yoğun dönemlerden biri olacak ve geçen hafta bir şeyi kaçırdıysanız, şimdi şansınız.


En iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak için Pingtwitter hafta sonunu aklınıza gelebilecek herhangi bir kategoride web'i tarayarak geçirdi: akıllı telefonlar, masaüstü bilgisayarlar, oyuncaklar, fitness aksesuarları, mutfak gereçleri, oyun donanımı, akıllı ev teknolojisi vb. İyi bir anlaşma varsa, üzerinde bir gönderi yayınlayacağız.

Bu sabah bulduğumuz harika bir şey, sınırlı bir süre için 179,99 $ 'dan Sony'nin 4K yükseltme 3D akış ortam oynatıcısını sadece 89,88 $' a sunan Walmart'ta.

Sony 4K Yükseltme 3D Blu-ray Disk Oynatıcı (BDPS6700) | 179,99 TL | Şimdi $ 89.88 |Walmart'ta mevcut
Bu küçük kutu gerçekten her şeye sahiptir: İçeriği çevrimiçi olarak yayınlayabilir, standart çözünürlüklü DVD'leri ve diğer medyayı 4K'ya yükseltebilir, 3D'yi destekler, ekranınızı bir Android cihazdan yayınlamanıza olanak tanır ve daha fazlası. 90 $ için bir pazarlık.Anlaşmayı Görüntüle


Düşük çözünürlüklü medyayı izlemenin artık uygun olmadığı bir zaman gelir ve bu noktada kurulumunuzu değiştirmeniz gerekir. Sony, yalnızca Blu-Ray'leri desteklemekle kalmayan, aynı zamanda internetten, telefonunuzdan ve başka yerlerden medya akışı yapabilen 4K Blu-Ray Akış Disk Oynatıcısı ile cevaba sahip; Bluetooth üzerinden müzik çalın; içeriği DVD ve Blu-Ray'den 3B olarak oynatın; ev fotoğraflarını ve videolarını gösterin; ve çok daha fazlası.

Oturma odanızdaki bu şeyle, kurulumunuz bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Oh, ve Dolby TrueHD'yi de destekliyor, bu yüzden her şey kesinlikle harika olacak. Gerçekten tam paket.

Günümüzün en iyi Sony X900 4K TV fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz