Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart, Black Friday satışlarında ucuz Xbox One S ve Star Wars Jedi: Fallen Order anlaşması sunuyor

Walmart, Black Friday satışlarında ucuz Xbox One S ve Star Wars Jedi: Fallen Order anlaşması sunuyor

Arasındaen iyi Black Friday fırsatlarıBulduğumuz bu harika Xbox One S fırsatlarıXbox One S konsolu ile birlikteStar Wars Jedi: Fallen OrderWalmart'ta 199,99 $ 'lık indirimli fiyat içinve diğerinin maliyetini düşüren Tamamen Dijital Xbox One S (oyun paketiyle birlikte) sadece 149,99 ABD doları.

Star Wars Jedi: Fallen OrderStar Wars serisindeki en son (ve en çok beklenen) oyun. Jedi Padawan Cal'ın kontrolünü elinize alın ve Büyük Jedi Tasfiyesi'nden kaçarken, fırtına askerleri, sorgulayıcılar ve yol boyunca birkaç tanıdık yüzle savaşırken güçlerinize hakim olmayı öğrenin ...

All-Digital Edition Xbox One S, dijital oyun indirmeleri ve Xbox Game Pass gibi çevrimiçi akış hizmetleri için Xbox Mağazası ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış sistemle birlikte bir disk sürücüsü ile birlikte gelmez.

Buradaki Xbox One S All-Digital Edition konsolu anlaşması ayrıca üç kırma oyunuyla birlikte gelir.Forza Horizon 3, Hırsızlar DeniziveMinecraftHepsi dahil.


Her iki anlaşmanın tüm ayrıntılarını aşağıdan kontrol edebilirsiniz:

  • En iyi Black Friday fırsatları


Xbox One S paketi + Star Wars Jedi: Fallen Order |oldu 299,99 $ | şimdi Walmart'ta 199,00 $
Şimdi bu, hakkında bağırmaya değer bir anlaşma. Konsolun sadece 1TB versiyonunu yepyeni ile birlikte almakla kalmazsınızStar Wars Jedi: Fallen Orderbir Jedi çırağının kontrolünü ele geçirdiğiniz ve İmparatorluğun güçleriyle savaştığınız tamamen ücretsiz bir karışıma. Konsol ayrıca, One S'nin tam potansiyelini kutudan çıkarır çıkarmaz elde etmenizi sağlayan ücretsiz Xbox Live Gold ve Game Passes deneme süreleriyle birlikte gelir.


Anlaşmayı Görüntüle


Xbox One S Tamamen Dijital Sürüm V2 |$ 299.99 | Şimdi Walmart'ta 149,99 ABD doları
Bu ne harika bir anlaşma. Xbox One S All-Digital Edition konsolunun 1 TB sürümü artık 300 dolardan yalnızca 150 dolara düşürüldü. Bu yeni düşük fiyat için konsolu en iyi üç oyunun yanında alırsınız:Forza Horizon 3,Hırsızlar DeniziveMinecraft. Ayrıca bir aylık Xbox Live Gold ve tamamen ücretsiz iki günlük teslimat da elde edersiniz.Anlaşmayı Görüntüle

Xbox One S ile ilgili en iyi şey, yalnızca Full HD çözünürlüklerde oyun oynamak için olağanüstü bir konsol sunmakla kalmıyor, aynı zamanda rakibi PS4'ün sahip olmadığı bir şeyi de içeriyor - 4K Ultra HD Blu-ray oynatıcı. Bu, geleceğe hazır olma açısından Sony sistemi üzerinde büyük bir avantaj sağlıyor.

Bizim resmimizdeXbox One S incelemesikonsolun 'kaygan oyun platformu', '4K Ultra HD sıcaklık' ve 'çok daha cazip' modern beyaz tasarımını övdük. Nitekim, Pingtwitter'te bugüne kadar Xbox One S'yi Microsoft'un ürün yelpazesindeki görsel olarak en güçlü konsol olarak görüyoruz, hatta Xbox One X'i bile geride bırakıyor.


Yukarıdaki her iki konsol anlaşması da geniş bir yelpazeye girmenize izin verirharika Xbox One oyunlarıbugün de piyasada, her iki sistemde de çok sayıda AAA Xbox oyununu yüklemek için yeterli depolama alanıyla yüklü.

Bu Xbox One S konsol anlaşmalarının görünümünü beğendiyseniz, ancak aslında başka bir üreticinin konsolunu tercih ediyorsanız, o zaman gidip Pingtwitter'leri kontrol ettiğinizden emin olun.en iyi video oyun konsollarıkılavuz. Ayrıca, internette gezinirken PC'de oyun oynamak isteyebilirsiniz.en iyi oyun dizüstü bilgisayarlarıbugün de piyasada.

En yeni bağımsız konsol fiyatlarının tümü için, aşağıdaki bugünün en iyi fırsat toplamalarına da göz attığınızdan emin olun:

Bugünün en iyi Microsoft Xbox One S All-Digital Edition fırsatları Microsoft - Xbox One S 1TB ... Macy's 299,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Microsoft - Xbox One S 1TB ... Amazon 415 $ Anlaşmayı Görüntüle Microsoft - Xbox One S 1TB ... Amazon Prime 499 $ Görüntüle Anlaşma En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Microsoft Xbox One S teklifi 150 Amazon müşteri yorumu Xbox Game Pass Ultimate: 24 ... Amazon $ 359,76 Teklifi Görüntüle Battlefield 1 Xbox One paketi Xb1 Sistemi 500 Gb Battlefield Amazon Prime 399 $ Görüntüle Deal Xbox One S 1 TB Konsol - Tom ... Amazon Prime 399,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Xbox One S Paketi ve ... QVC519,96 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Microsoft Xbox One X fırsatları 3 Amazon müşteri yorumu Xbox One X 1TB Konsol Microsoft ABD399 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleXbox One X Fallout 76 Paketi ... Macy'nin 499,99 $ İndirimi Düşük Stok Microsoft Xbox One X 1 TB ... Amazon Prime 698 $ Anlaşmayı Görüntüle Xbox One X 1TB Konsol -... Amazon Prime 799 $ Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Fırsat Göster 130 milyonun üzerinde kontrol ediyoruz ürünler her gün en iyi fiyatlarla Günün en iyi Orijinal Sony PlayStation 4 fiyatları 962 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Fantom Sürücüler 2TB PS4 SSD ... Amazon Prime 369,95 $ 302,52 $ Anlaşmayı Görüntüle Düşük Stok Logitech G29 Yarış Tekerleği ... Fiyat Sony PlayStation 4 Limited ... Amazon $ 467,83 $ 429,41 Anlaşmayı Görüntüle PlayStation 4 Jet Black ... Amazon Prime $ 432,82 Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Sony PlayStation 4 Slim fiyatları 407 Amazon müşterisi incelemeler Sony PlayStation 4 - oyun ... Lenovo USA299,99 Anlaşmayı GörüntülePlayStation 4 Slim 1 TB Konsol Amazon Prime $ 479,95 Teklifi Görüntüle PlayStation 4 Konsolu - 1 TB ... Amazon Prime $ 479,99 Teklifi Görüntüle Sony PlayStation 4 Slim w / ... QVC686,84 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Sony PlayStation 4 Pro fiyatları 674 Amazon müşteri yorumu Siyah paket Sony PlayStation 4 Pro 1TB ... Amazon Prime 569,80 $ Fırsatı Görüntüle PlayStation 4 Pro 1 TB Konsol Amazon Prime 592,90 $ Görüntüle Anlaşma PlayStation 4 Pro 1 TB Konsol ... Amazon Prime 599 $ Anlaşmayı Görüntüle Her gün en iyi fiyatlar için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Nintendo Switch Lite incelemesi

İnternetten en iyi Black Friday fırsatları