Close
 • Ana
 • /
 • Fırsatlar
 • /
 • Walmart Plus yayında! Walmart'ın Prime-dayak hizmeti hakkında bilmeniz gerekenler ...

Walmart Plus yayında! Walmart'ın Prime-dayak hizmeti hakkında bilmeniz gerekenler ...

Walmart'ın yakın zamanda duyurduğu Amazon Prime rakibi Walmart Plus (stilize Walmart +) resmi olarak yayına girdi ve hizmet harika bir başlangıç ​​yaptı.


Büyüklerden biriyle ayak parmakları üzerinde duran Walmart, Amazon'un Prime üyelik hizmetiyle doğrudan rekabet eden bir hizmetle zirveye çıkıyor. Resmi olarak 15 Eylül Salı günü başlatılan Walmart +, sadece 12.95 $ / ay (veya isterseniz yılda 98 $) gibi makul bir ücret karşılığında bazı inanılmaz avantajlar sunuyor.

Walmart'ın yeni premium üyelik hizmeti, aynı harika ürün yelpazesini, aynı harika fırsat seçeneklerini, sınırsız ücretsiz teslimat ve çok daha fazlasını sunmayı vaat ediyor.

Walmart'ın müşteri temsilcisi Janey Whiteside, Walmart + 'ı şu şekilde tanımladı:

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için başlatıyoruz ve gerçekten yoğun yaşamlarını kolaylaştırmak için tasarlandı. İnsanların çeşitli alanlarda zamandan ve paradan tasarruf etmelerine yardımcı olan kapsamlı bir mağaza içi ve çevrimiçi avantajlar paketi sunduğunu düşünüyoruz. '


 • Walmart Plus yayındadır, Amazon Prime'dan daha ucuzdur ve ÜCRETSİZ deneme sürümü vardır
 • Black Friday fırsatları: 2020'nin en iyi Black Friday indirimlerini satın alın
 • Amazon Prime Günü 2020: en son haberler ve fırsat güncellemeleri

Walmart Plus fiyatı

Walmart Plus fiyatı, yıllık ödendiğinde yıllık 98 $ 'dır, bu da haftalık 2 $' dır.

Ayrıca Walmart Plus'ı her ay ödemeli bir planda da alabilirsiniz, ancak bu ayda 12,95 ABD dolarıdır ve önemli ölçüde daha az değer sunar.


Bu 98 dolarlık fiyat, 119 dolara mal olan Amazon Prime'dan 20 dolar daha ucuz. Ancak Walmart Plus aboneliği, Prime Video gibi herhangi bir eğlence hizmetini içermez.

Walmart Plus lansman tarihi

Walmart Plus lansman tarihi 15 Eylül 2020 idi. Walmart + artık yayında ve bugün için kaydolabilir.


Walmart Plus avantajları

Walmart Plus, abonelerine üç ana avantaj sunar:

Ücretsiz sınırsız teslimat
İlk Walmart Plus avantajı, 35 $ üzerindeki herhangi bir siparişte ücretsiz ve sınırsız teslimattır. Bu, hem gadget'ları hem de yiyecekleri içerir ve sipariş edilen ürünlere bağlı olarak aynı gün teslimattan iki günlük teslimata kadar uzanır. Walmart Plus üyeleri ayrıca bir saatlik teslimat pencerelerine sahiptir, bu da siparişiniz için tüm gün beklemeniz gerekmediği anlamına gelir.


Akaryakıt indirimleri
Walmart Plus abonelerinin bir sonraki avantajı 5 & cent; Walmart & Murphy benzin istasyonlarından aldıkları her galon yakıttan. Amerika Birleşik Devletleri'nde 1.500'den fazla Walmart & Murphy benzin istasyonu vardır, bu da aracı doldurmayı kolay ve ucuz hale getirir.

Mobil tarama ve gitme
Son olarak, bir Walmart Plus aboneliği, mağazada alışveriş yaparken telefonunuzla kontrol etmenize olanak tanıyan Walmart'ın tara ve git sistemine erişim sağlar. Bu, Walmart'taki kuyrukları atlayabileceğiniz ve saniyeler içinde kişiyi ücretsiz olarak kontrol edebileceğiniz anlamına gelir.

Walmart Plus fırsatları

Walmart Plus | Yıllık 98 $ |Şu an müsait
Bugün Walmart Plus'ta mevcut olan en değerli anlaşma, hizmeti bir yıllık abonelikle almaktır. Bunun maliyeti 98 $ 'dır (haftada 2 $) ve size Walmart +' ın sınırsız teslimatına, indirimli yakıtına ve tara & git avantajlarına tam erişim sağlar.Anlaşmayı Görüntüle

Walmart Plus: Nedir?

Basitçe söylemek gerekirse, Walmart Plus, Walmart'ta satılan yiyeceklerin ve diğer çeşitli ürünlerin aynı gün ve ertesi gün ücretsiz teslimatını sunacak yeni bir abonelik hizmetidir. Walmart'ın rakip Amazon Prime hizmetidir ve abonelerini özel fırsatlar ve avantajlarla ödüllendirmeyi amaçlamaktadır.

Şu anda Walmart Plus, mağaza genelindeki ürünlerden ziyade büyük ölçüde bakkaliye ve temel ürünler pazarına yöneliyor, ancak çok sayıda alet ve elektronik de uygun.

Market ürünlerine ilk odaklanma, Walmart Plus'ın geçen yıl piyasaya sürülen mağazanın Sınırsız Market Hizmetinin yeniden markalaşması gibi görünmesinden kaynaklanıyor gibi görünüyor.

Walmart Plus: Gelecek özellikler

Walmart'ın gelecekte Walmart + teklifini daha da fazla avantaj içerecek şekilde genişletmek istediği bildiriliyor.

Bildirilen diğer özellikler arasında kısa mesajla sipariş verme, reçeteli ilaçlarda indirimlerin paketlenmesi ve doğrulanmamış olsa da Walmart'ın, Walmart Plus abonelerinin filmlere ve TV şovlarına ücretsiz erişimini sağlayacak anlaşmalar yapacağı konuşulmaktadır.

Doğal olarak, Amazon Prime'da olduğu gibi, Walmart Plus da abonelere Black Friday gibi büyük tatil satışları sırasında birçok fırsata öncelikli zamanlı erişim sağlayacak gibi görünüyor. Normal müşteriler anlaşmayı başlatmadan önce, Walmart Plus üyeleri onları önceden paketleyebilmelidir.

Walmart Plus: Amazon Prime'dan daha mı iyi?

Çoğu insan için bu, Walmart Plus'ın en önemli yönü olacak - Amazon Prime'dan daha mı iyi? Halkın yalnızca çok küçük bir kısmı iki perakende abonelik hizmetini (kesinlikle yıllık bazda) arayabilecek ve gerçekten, sunulan hizmette çok maliyetli olmayacak kadar çok geçiş olacaktır. hiç de etkili.

Peki Walmart Plus, Amazon Prime ile rekabet edebilir mi? Şu anda dünya çapında 150 milyondan fazla Prime abonesi var, bu da Amazon'un tüm çevrimiçi perakende satışlarının% 38'ini toplamasına yardımcı olan bir şey. Buna karşılık, şu anda Walmart tüm çevrimiçi satışlarda yalnızca% 5'lik bir indirime sahip ve bu, muazzam tuğla ve harç varlığına rağmen.

Şu anda, Pingtwitter'e göre Walmart Plus, Walmart'ta zaten alışveriş yapan herkes için sağduyulu bir yükseltmedir. Walmart'ta alışverişinizi bir yıl boyunca daha kolay ve daha ucuz hale getirecek ve ayrıca yakıttan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Bu insanlar içinyapmaNormalde Walmart'ta alışveriş yapın, sonra yükseltme kararı daha az nettir vezatenAmazon Prime'a sahip, seçim yapmak daha da zor.

Bazı müşteriler için, Walmart Plus paketindeki paket eğlencenin olmaması, özellikle de bir Prime altından geliyorlarsa, düşünmeyi duraklatacaktır. Bununla birlikte, birçok Walmart müşterisi zaten Netflix'e kaydolmuş veyaDisney +, belki de bu kaçıracakları bir özellik olmayacak.

Walmart Plus ile ne tür ürünleri ücretsiz olarak teslim edebileceğinizi görmek ister misiniz? SonraWalmart'ın tüm en iyi fırsatlarından alışveriş yapın, şu anda ücretsiz 2 günlük teslimatla birlikte gelir.

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak, en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma rehberleri için aşağıdaki makalelere göz atın:

 • En iyi PS5 ön sipariş fırsatları: PlayStation 5 ön sipariş kılavuzu
 • iPhone 12 Pro'nun yakın çekim videosu, seveceğiniz şık, şık bir amiral gemisini gösteriyor
 • iPhone 12 ön sipariş tarihi lansmandan önce düşüyor 🤫
 • 10.000 salınımlı kettlebell antrenmanı ALTI PAKETİNİZİ ortaya çıkaracak ve sizi sadece 4 haftada daha zayıf hale getirecek
 • Amazon Prime Day tarihi ONAYLANDI - bu günü takviminizde işaretleyin

Bize gidinAmazon Prime Günü 2020hub da! Şu anda Amazon'da gerçekleşmekte olan en iyi fırsatların tümünü bulacaksınız PLUS Prime Day fırsatlarını hemen şimdi atlayabilirsiniz.

Pingtwitter'leri de kontrol ettiğinizden emin olunBlack Friday fırsatlarıhub da! Başlangıç ​​zamanları, en iyi fırsatlar, neler beklenmesi gerektiği ve daha fazlasıyla ilgili güncellemeler ile yılın en büyük satış etkinliğini yakından takip edeceğiz!

Son olarak, en az değil, aynı zamandaSiber Pazartesi fırsatlarıYılın en büyük çevrimiçi alışveriş gününe erken başlamak için rehber! En iyi fırsatları nerede arayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve daha fazlasını öğrenin!