Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart satışı, Black Friday'den önce ucuz Xbox One S Call of Duty anlaşması sunuyor

Walmart satışı, Black Friday'den önce ucuz Xbox One S Call of Duty anlaşması sunuyor

Walmart Black Friday fırsatlarıHenüz başlamadı, ancak korkmayın çünkü Walmart'ın Erken Erişim indirimi, Xbox One S konsolunun yanı sıra Call of Duty Modern Warfare ile birlikte bir pazarlık fiyatına ve diğerinin de Oyun paketli All-Digital Xbox One S'nin maliyeti 50 $.

Modern Warfare, ödüllü Call of Duty serisinin en yeni ve en büyük oyunu olup, yoğun tek oyunculu ve çok oyunculu çekim aksiyonu sunar; Xbox One S ise Microsoft'un Full HD oyun, 4K Ultra HD Blu-ray paketleme konsoludur. dünya çapında birçok oyuncu için.

All-Digital Edition Xbox One S, dijital oyun indirmeleri ve Xbox Game Pass gibi çevrimiçi akış hizmetleri için Xbox Mağazası ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış sistemle birlikte bir disk sürücüsü ile birlikte gelmez.

Buradaki Xbox One S All-Digital Edition konsolu anlaşması ayrıca Forza Horizon 3, Sea of ​​Thieves ve Minecraft ile birlikte üç kırma oyunuyla birlikte geliyor.


Her iki anlaşmanın tüm ayrıntılarını aşağıdan kontrol edebilirsiniz:

  • En iyi Black Friday fırsatları


Xbox One S paketi + Call of Duty Modern Warfare | 309,99 $ 'a kadar çıktı |Şimdi Walmart'ta 249,00 $
Şimdi bu, hakkında bağırmaya değer bir anlaşma. Konsolun 1 TB versiyonunu seçtiğiniz ek bir oyunla birlikte almakla kalmazsınız - Gears 5, Battlefield V, Forza Horizon 4, NBA 2k20 veya geçen yılki NBA 2k19 arasından seçim yapın - Walmart Call of Duty'yi ekledi : Modern Warfare tamamen ücretsiz karışıma. Tüm konsollar ayrıca Xbox Live Gold ve Game Passes için ücretsiz deneme süreleriyle birlikte gelir ve One S'in tüm potansiyelini kutudan çıkarır çıkarmaz elde etmenizi sağlar.


Anlaşmayı Görüntüle


Xbox One S Tamamen Dijital Sürüm V2 | 249 dolardı| Şimdi Walmart'ta 199 ABD doları
Bu ne harika bir anlaşma. Xbox One S All-Digital Edition konsolunun 1 TB sürümü artık 249 dolardan sadece 199 dolara düşürüldü. Bu yeni düşük fiyata, konsolu üç en iyi oyunun yanında alırsınız: Forza Horizon 3, Sea of ​​Thieves ve Minecraft. Ayrıca bir aylık Xbox Live Gold ve tamamen ücretsiz iki günlük teslimat da elde edersiniz.Anlaşmayı Görüntüle

Xbox One S ile ilgili en iyi şey, yalnızca Full HD çözünürlüklerde oyun oynamak için olağanüstü bir konsol sunmakla kalmıyor, aynı zamanda rakibi PS4'ün sahip olmadığı bir şeyi de içeriyor - 4K Ultra HD Blu-ray oynatıcı. Bu, geleceğe hazır olma açısından Sony sistemi üzerinde büyük bir avantaj sağlıyor.

Bizim resmimizdeXbox One S incelemesikonsolun 'kaygan oyun platformu', '4K Ultra HD sıcaklık' ve 'çok daha cazip' modern beyaz tasarımını övdük. Nitekim, Pingtwitter'te bugüne kadar Xbox One S'yi Microsoft'un ürün yelpazesindeki görsel olarak en güçlü konsol olarak görüyoruz, hatta Xbox One X'i bile geride bırakıyor.


Yukarıdaki her iki konsol anlaşması da geniş bir yelpazeye girmenize izin verirharika Xbox One oyunlarıbugün de piyasada, her iki sistemde de çok sayıda AAA Xbox oyununu yüklemek için yeterli depolama alanıyla yüklü.

Bu Xbox One S konsol anlaşmalarının görünümünü beğendiyseniz, ancak aslında başka bir üreticinin konsolunu tercih ediyorsanız, o zaman gidip Pingtwitter'leri kontrol ettiğinizden emin olun.en iyi video oyun konsollarıkılavuz. Ayrıca, internette gezinirken PC'de oyun oynamak isteyebilirsiniz.en iyi oyun dizüstü bilgisayarlarıbugün de piyasada.

En yeni bağımsız konsol fiyatlarının tümü için, aşağıdaki bugünün en iyi fırsat toplamalarına da göz attığınızdan emin olun:

Bugünün en iyi Microsoft Xbox One S All-Digital Edition fırsatları Microsoft Xbox One S ... Office Depot249,99 Anlaşmayı GörüntüleMicrosoft - Xbox One S 1TB ... Macy's 299,99 $ Teklifi Görüntüle Microsoft - Xbox One S 1TB ... Amazon 415 $ Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Microsoft Xbox One S fırsatları 150 Amazon müşteri yorumu Xbox Game Pass Ultimate: 24 ... Amazon $ 359,76 Anlaşmayı Görüntüle Battlefield 1 Xbox One paketi Xb1 Sistemi 500 Gb Battlefield Amazon Prime 399 $ Anlaşmayı Görüntüle Xbox One S 1 TB Konsol - Tom ... Amazon Prime 399,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Xbox One S Paketi ile ... QVC519,96 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Microsoft Xbox One X fırsatları 3 Amazon müşteri yorumu Xbox One X 1TB Konsol Microsoft ABD399 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleXbox One X Fallout 76 Paketi ... Macy'nin 499,99 $ İndirimi Göster Düşük Stok Microsoft Xbox One X 1 TB ... Amazon Prime 663,96 $ Anlaşmayı Görüntüle Xbox One X 1 TB Konsol -... Amazon Prime 799 $ Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Fırsat Göster 130 milyondan fazla ürünler her gün en iyi fiyatlarla Günün en iyi Orijinal Sony PlayStation 4 fiyatları 962 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Fantom Sürücüler 2TB PS4 SSD ... Amazon Prime 369,95 $ 302,52 $ Anlaşmayı Görüntüle Düşük Stok Logitech G29 Racing Wheel for ... Amazon Prime 382,41 $ İndirimli Teklifi Görüntüle Fiyat Sony PlayStation 4 Limited ... Amazon $ 467,83 $ 429,41 Anlaşmayı Görüntüle PlayStation 4 Jet Black ... Amazon Prime $ 432,82 Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Sony PlayStation 4 Slim fırsatları 407 Amazon müşterisi incelemeler Sony PlayStation 4 - oyun ... Lenovo USA299,99 Anlaşmayı GörüntüleSony PlayStation 4 Slim ... Ofis Deposu299,99 Anlaşmayı GörüntülePlayStation 4 Konsolu - 1 TB ... Amazon Prime $ 474,99 Anlaşmayı Görüntüle Sony PlayStation 4 Slim w / ... QVC686,84 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatları için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Sony PlayStation 4 Pro fiyatları 674 Amazon müşteri yorumu Siyah paket Sony PlayStation 4 Pro ... Office Depot399,99 Anlaşmayı GörüntülePlayStation 4 Pro 1 TB Konsolu ... Amazon Prime 558,99 ABD Doları Anlaşmayı Görüntüle Siyah paketi Sony PlayStation 4 Pro 1 TB ... Amazon Prime 592,99 $ Anlaşmayı Görüntüle PlayStation 4 Pro 1 TB Konsol Amazon Prime 593,89 $ Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Nintendo Switch Lite incelemesi