Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart, Black Friday için MUHTEŞEM unisex Gucci saatini 230 $ 'a düşürdü

Walmart, Black Friday için MUHTEŞEM unisex Gucci saatini 230 $ 'a düşürdü

Uzun bir bekleyişten sonraBlack Friday fırsatlarınihayet burada ve bununla birlikte bu yıl göreceğiniz en iyi - en iyisi değilse de - anlaşmalar. Bu yıl Walmart, Best Buy ve diğer büyük perakendecilerde fiyat indirimi için kesinlikle her şey doldu.


Pingtwitter, tüketici elektroniğinden modaya ve mutfak gereçlerinden araba aksesuarlarına kadar her şeyi kapsayan web'deki en iyi fırsatları bulup bir araya getirmek için haftalar harcadı. Adını sen koy, neredeyse kesinlikle bunun için kötü bir anlaşma bulduk. En iyi anlaşmalar kapsamı için Pingtwitter'ü yenilemeye devam ettiğinizden emin olun.

Bulduğumuz en havalı eşyalardan biri, burada bir dizi farklı renkte mevcut olan bu unisex Gucci Sync saat: siyah, yeşil, kırmızı, okyanus mavisi, çelik ve beyaz.

Gucci Sync unisex izle | 495 $ oldu | Satış fiyatı 264.99 $ |Şimdi Walmart'ta mevcut
Tarzın her zaman dünyaya mal olması gerekmez ve Walmart bugün Gucci'nin Sync saatini sadece 265 $ 'a düşürerek lüks bir üründe büyük bir maliyet tasarrufu olduğunu kanıtlıyor. Bu kaçırılacak bir anlaşma değil.Anlaşmayı Görüntüle


Gucci Sync, ikonik birbirine kenetlenen G tasarımına sahip siyah güneşte fırçalanmış bir kadran ile çeşitli renklerde sunulan 46 mm paslanmaz çelik çeşitleri ile birlikte gelir. Lastik bant, bu saatin dayanıklı ve şık bir şekilde egzersiz yapmak için mükemmel olduğu anlamına gelir. 50 metreye kadar su direnci ile birleştiğinde, bu oldukça durdurulamaz hale gelir.

Saat, sportif ya da başka türlü her türlü kıyafetle mükemmel uyum sağlayacak sade bir tasarımla tüm cinsiyetler düşünülerek tasarlanmıştır. Bu saati, özellikle 250 $ 'a yeterince tavsiye edemeyiz.


Günün en iyi Gucci Larte di Gucci 50 ml EDP fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz