Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart, Great British Bake Off'tan bu mutfak mikserinden size 230 $ vermek istiyor. Yakında bitmeli!

Walmart, Great British Bake Off'tan bu mutfak mikserinden size 230 $ vermek istiyor. Yakında bitmeli!

Eğer pişirmeyi seviyorsanız ve / veya Great British Bake Off'da Downton Abbey tipi Brits pişirmeyi görmeyi seviyorsanız, KitchenAid, America tarafından yapılan stand mikserlere aşina olacaksınız. Ve hattaen iyi Black Friday fırsatlarıBu çok istenen pişirme temellerinden birinden 230 $ almayı geçmesi muhtemel değil.


• KitchenAid Artisan Mini stand mikserini (3,5 qt) 199 $ 'a gümüş veya siyah olarak satın alın.429 dolardı, stoklar bitene kadar 230 $ tasarruf edin

KitchenAid'in ikonik kırmızı cam kaplamasını tercih eder miydiniz? Çok zor. Senin için gümüş veya siyah, pazarlık avcısı! Bu,Walmart Sonbahar Tasarruf Etkinliği, hangisi açıkşimdi. Evetdır-dirWalmart'ın satış yapması alışılmadık bir durumdur, bu yüzden en iyi şekilde yararlanın.

KitchenAid stand mikserleri birinci sınıf bir fiyat etiketi verir. Satışlarda çok yükselirler ama bu genellikle derin bir indirimdir. Klasik standlı mikserin Mini versiyonu aslında o kadar da küçük değil. 3.5 litrelik haznesi ile bekarlar, çiftler ve The Pioneer Woman'dan daha az talepkar bir ailesi olan herkes için yeterlidir.


KitchenAid Artisan Mini standlı mikser (3,5 qt) gümüş veya siyah199 $ | 429 $ idi, Walmart'ta 230 $ tasarruf edin
Resmi olarak KSM3306 modeli olarak bilinen bu, kenar çırpıcı, çırpma teli ve hamur kancası bağlantılarıyla birlikte gelir. Kase bulaşık makinesinde yıkanabilir ve 'beş düzine kadar kurabiye, bir somun ekmek, bir parti gucamole veya çekilmiş domuz eti ve çok daha fazlası' için yeterli kapasiteye sahiptir. Motor, tam boyutlu KitchenAid mikser ile aynı güçtedir. Cihaz 'Mini' olabilir ancak tasarruf L-A-RGE'dir.Anlaşmayı Görüntüle

Pioneer Woman Hazır Tencere LUX60| 99,00 $ oldu | Şimdi $ 69.00
Food Network yıldızı Ree Drummond, diğer adıyla The Pioneer Woman hayranları, 6 litrelik Instant Pot Lux'ın bu çiçekli versiyonunu tercih edebilir. Biraz daha küçük bir indirime sahip, ancak üzerinde çok daha fazla çiçek var ve Ree'nin ev içi onayı ile geliyor.Anlaşmayı Görüntüle


KitchenAid stand mikserler, zamansız stilleri, güvenilir şekilde güçlü karışımları ve onlarca yıl şikayet etmeden dayanma eğilimleri ile sevilir. Çeşitli ataşmanlar (ayrı satılır), KitchenAid'inizle karıştırmadan makarna yapmaktan et kıymaya kadar her şeyi yapmaya geçebileceğiniz anlamına gelir.

KitchenAid stand mikserleri, dünya çapında ve haklı olarak aşçıların ve fırıncıların tercihidir. Neden bugün kendinize bu mutfak simgelerinden birine bir anlaşma yapmıyorsunuz?

Daha da büyük mutfak aletleri fırsatları için, Pingtwitter'leri kontrol ettiğinizden emin olun.en iyi Instant Pot fırsatlarıhem de mutlaken ucuz Le Creuset fırsatlarıPiyasada, Şükran Günü için bolca yuvarlanmış.

Walmart Sonbahar Tasarruf Etkinliğinde daha fazla öğeye göz atın