Close
  • Ana
  • /
  • Bisikletler
  • /
  • En iyi banliyö bisikletini ister misiniz? Bir Kanyon alırdım, şimdi %39'a varan indirim

En iyi banliyö bisikletini ister misiniz? Bir Kanyon alırdım, şimdi %39'a varan indirim

Kanyon bazıen iyi bisikletlergezegende. Bisikletlerini listemizde bulacaksınız.en iyi yol bisikletleri, NSen iyi dağ bisikletleri, veen iyi çakıl bisikletleri. Bisikletler ciddi anlamda yüksek özelliklere sahip olsa da, Alman üreticinin doğrudan tüketiciye satış modeli, onları çok uygun fiyatlarla (şimdiye kadar ucuz fiyatlarla değil) alacağınız anlamına geliyor.


İşe gidip gelmek için bir bisiklet almak istiyorsanız ve bunun a) iyi ve b) uygun fiyatlı olmasını istiyorsanız, duymak istediğiniz haber bu. Kanyon bisikletleri iyidir (çok iyi) ve yeni bir bisiklet için ödediğiniz fiyat, Canyon ile yeni bir ortaklık duyurduğu için artık büyük miktarda kesilebilir.işe bisikletle gitmeksağlayıcı Döngüsü. Diğer iş döngüsü tekliflerinde olduğu gibi, bu ortaklık size yeni bisikletinizde %25 ila %39 arasında tasarruf sağlar, hiçbir ön ödeme yapılmaz ve ödemeler işvereniniz tarafından doğrudan brüt maaşınızdan alınır.

Daha fazla insan arabalarını veya toplu taşıma araçlarını iki tekerlekle değiştirmeye çalıştığından, bisikletle işe gidip gelmek, zihinsel ve fiziksel sağlığı iyileştirmenin yanı sıra zararlı emisyonları azaltmaya ve temiz hava bölgelerine sahip şehirler için ücretlerden kaçınmaya yardımcı olan harika bir seçenektir.

Programda sunulan sadece Canyon'un hibrit ve şehir bisikletleri değil. Canyon, Birleşik Krallık'taki her işe gidip gelmenin şehirli olmadığını anlayarak, tüm bisiklet yelpazesini Cyclescheme aracılığıyla kullanıma sundu.

Canyon'un tüm bisikletleri mükemmeldir ve bu nedenle en zor karar hangi Canyon bisikletinin seçileceği olabilir. Zevk aldığım süper hafif ve hızlı Canyon Ultimate arasında kaldımbir hafta boyunca Berlin'de ve çevresinde bisiklet sürmekve güçlü, gülümsemeye neden olan elektrikli çakıl bisikletiKanyon Kasesi:AÇIKgeçen yıl Somerset'in yollarında ve ara yollarında binmeyi çok sevdim. Gerçekten, ikisine de ihtiyacım var, ama hepimiz seçim yapmalıyız. Elektrikli olmayan Canyon Grail, en iyi banliyö bisikletlerinden biri için de bir yarışmacı olmalı. Ve eğer barların hayranı değilseniz, Canyon Roadlite veya onun elektrikli kardeşiKanyon Roadlite.ONikisi de mükemmel seçimlerdir. Artık yararlanabileceğiniz devasa işe dönüş indirimini hesaba kattığınızda, hepsi daha da iyi seçimler yapıyor.


Kanyon, Cyclescheme şemasını uygulamaya koyduweb sitesiBir tasarruf hesaplayıcı dahil, böylece ne kadar tasarruf edebileceğinizi görebilirsiniz. Cyclescheme ödeme yöntemini kullanarak siparişinizi verdikten sonra, sertifikanızı istemek için nakliye ve Bikeguard ücretleri dahil toplam sipariş değerini kullanırsınız. Daha sonra, hem işvereniniz hem de Cyclescheme tarafından onaylandıktan sonra sertifikayı siparişinize karşı kullanabilirsiniz ve kapınıza gönderilir.

İngiltere Satış ve Pazarlama Müdürü Aaron Budd şunları söyledi: 'İngiltere'deki müşterilerimize yeni ve esnek bir satın alma aracı sunmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Haftada sadece bir veya iki kez bisikletle seyahat etmek bile olsa, işe gidip gelme alışkanlıklarınızı değiştirmek, sağlığınız ve çevre için çok faydalıdır.”