Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iOS 15'e erken bir bakış atmak ister misiniz? Betaya girmek çok kolay – işte nasıl

iOS 15'e erken bir bakış atmak ister misiniz? Betaya girmek çok kolay – işte nasıl

iOS 15bu sonbaharda düşecekiPhone 13Tahmin etmemiz gerekirse) ancak iOS 15 genel beta sürümüne kaydolursanız yeni özelliklere bir göz atabilirsiniz. Apple Beta Yazılım Programı, resmi sunumu bekleyemeyenlerin iOS, iPadOS, macOS, tvOS ve watchOS'un yayın öncesi sürümlerini denemelerini sağlar. Bu, kulağa tam size göre gibi geliyorsa, dahil olmak isteyebilirsiniz.


Bununla birlikte, bu, geri bildirim sağlama fırsatlarıyla birlikte yazılımın ilk aşamalarındaki bir bakıştır; sunulanların çoğu mevcut işletim sistemiyle uyumlu olmayabilir (iOS 14) veya düzgün çalışıyor. Apple, yazılımı yüklemeden önce cesur kullanıcıları iOS cihazlarını iTunes ile yedeklemeleri konusunda uyarır.

O halde, hataların üstesinden gelmeye hazırsanız ve herkese açık bir beta programında olmanızın getirdiği diğer komplikasyonlar ne olursa olsun, devam edelim ve onu yükleyelim! Uyumlu cihazların iOS 14'ü çalıştırabilen tüm iPhone'ları içerdiğini belirtmekte fayda var.iPhone 6'larveiPhone 6s Artı.

Öncelikle, kayıt olmanız gerekirApple Beta Yazılım Programı. Apple Kimliğinizi girin ve gerekli tüm hüküm ve koşulları kabul edinonları iyice okuduktan sonra. Onlardan memnunsanız – ve ancak o zaman – bir sonraki adıma geçin.

Hepiniz oturum açtıktan sonra, Herkese Açık Betalar için Rehber olan bir ekranda olacaksınız. Burada iOS ve iPadOS arasında seçim yapabilirsiniz, bu yüzden betayı denemek istediğiniz cihaza uygun olanı seçin ve onunla devam edin. Daha fazla okuma gerekiyor (yorucu, biliyorum) ancak Apple, neye kaydolduğunuzu gerçekten bildiğinizden emin olmak istiyor. Hala biraz şampiyonsanız, 'Başlayın'a gidin, 'cihazınızı kaydettirin'e basın ve 'Profili indir' düğmesine gidin.


Buna tıkladıktan sonra, sitenin bir yapılandırma profili indirmeye çalıştığını bildiren bir açılır pencere ile karşılaşacaksınız, bu yüzden devam edin ve devam etmesine izin verin.

Şimdi, hangi cihazı kullanıyor olursanız olun, iPhone veya iPad'inizi alın ve ayarlar menüsüne gidin. Apple Kimliği bilgilerinizin altında 'Profil İndirildi' bölümünü göreceksiniz. Ekranın sağ üst köşesindeki yükle düğmesine basın, parolanızı girin ve bir kez daha 'yükle' düğmesine tıklayarak devam etmek istediğinizi onaylayın.


Ortaya çıkan eski bir beta profiliniz varsa, bu noktada onu temizlemeniz gerekir. Bunu, 'Genel' bölümünün altındaki 'Profil'e erişerek ve yukarıdaki adımları tekrarlayarak yapabilirsiniz. Bunun için endişelenmenize gerek yoksa, şartları tekrar kabul edin (önce bunları okuyup anladığınızdan emin olun) ve 'Yükle'yi tıklayın.

Telefonunuzu yeniden başlatmanız için terfi alacaksınız, bu nedenle her şey tekrar çalışmaya başladığında, ayarlarınıza bir kez daha erişin. 'Genel'e, ardından 'Yazılım Güncelleme'ye, ardından 'İndir ve Yükle'ye gidin.


iOS 15 beta başarıyla indirildiğine göre, işi bitirmek için 'Şimdi Kur'a basın. iPhone'unuz yazılımı yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tebrikler! Artık iOS 15 yayın öncesi sürümünü çalıştırıyorsunuz.

Bugünün en iyi Apple iPhone 12 fırsatları Kilitsiz Planlar 3 ay satın alın ve promosyon kodunu kullanarak 1 ay ÜCRETSİZ kazanın SWITCHNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Özgürön ödeme49,54 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme49,54 $ /ay GörünümNSNane MobilSWITCH promosyon kodunu kullanarak 3 ay satın alın ve 1 ay ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 128 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme51,62 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme51,62 $ /ay GörünümNSNane MobilSWITCH promosyon kodunu kullanarak 3 ay satın alın ve 1 ay ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Özgürön ödeme54,54 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme54,54 $ /ay GörünümNSNane MobilEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz