Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • Büyük kollara sahip olmak ve tutuşu geliştirmek mi istiyorsunuz? Bu 3 hareketli kettlebell kol egzersizi ihtiyacınız olan şey

Büyük kollara sahip olmak ve tutuşu geliştirmek mi istiyorsunuz? Bu 3 hareketli kettlebell kol egzersizi ihtiyacınız olan şey

Büyük kollara sahip olmak istiyorsanız, bunu yapmanın birçok yolu vardır.Tutuşu iyileştirmek- ağırlık kaldırmaktan daha uzun yaşamaya kadar her şey üzerinde teorik olarak yararlı etkileri olabilecek ortak bir sağlık ölçütü - daha zordur. Ancak bir kettlebell hazırsanız, bu basit, üç aşamalı kettlebell antrenmanı hem büyük kollara sahip olmanıza hem de daha iyi kavrama gücüne sahip olmanıza yardımcı olabilir.


• Yapmadığınız en iyi kettlebell egzersizleri

İhtiyacın yoken iyi dambılveyaen iyi halterler-ebüyük kollar al. Aslında, bu hızlı 3-hareketli kettlebell kol egzersizi için sadece bir çiften iyi kettlebellsya da sadece biri, hepsi buysaen iyi ev spor salonu ekipmanıvar. Kol antrenmanları bundan çok daha hızlı, daha basit veya daha verimli olmayacak; Kendinize çaba harcadığınız sürece.

•Tek hareketle tam vücut egzersizi

en iyi kettlebell antrenmanlarıesnekliği ve çevikliği artırmanın yanı sıra işlevsel kaslar inşa edin. Güçlü 'zil aynı zamanda kilo vermek ve düzenli bir kettlebell egzersiz rejimini takip etmek için harikadır - bu konuda herhangi bir direnç antrenmanı - metabolizmayı hızlandırmanıza da etkili bir şekilde yardımcı olabilir.


JTX 16kg Neopren Kaplı Kettlebell |JTX Fitness'ta £ 49'a satın alın
Nisan ayında 16 kiloluk kettlebell'ler yeryüzünden kayboldu. Onları tekrar stokta görmek, evde direniş eğitimiyle ilgilenen herkes için Noel erken gelmiş gibi. Sadece bir kettlebell kullanarak, bununla aynı anda hem zinde kalabilir hem de kilo verebilirsiniz.4 haftalık kettlebell antrenmanı. Hemen forma girin!


  • Tüm kettlebell'leri JTX Fitness'ta satın alın

Büyük kollar için bu 3 hareketli kettlebell antrenmanı nasıl yapılır

Kettlebell antrenmanları birçok şekil ve boyutta gelir:2 hareketli tam vücut kettlebell egzersiziyanı sıra4 haftalık 10.000 swing kettlebell egzersizidaha önce kasları inşa eden ve yağları eriten. Ancak bu antrenmanda, büyük silahları şekillendirmeye odaklanacağız ve bunu insanca olabildiğince basit bir şekilde yapmaya çalışacağız.

Her biri kolunuzun üç büyük kısmına odaklanan üç bileşik egzersiz kullanacağız: biseps, triseps ve deltler (veya omuzlar). Önkol için ayrı bir egzersiz dahil etmedik: Kettlebell'i tutmak kavrama gücünü artıracak ve bu nedenle önkol çevresini olduğu gibi artıracaktır. Önkolları daha da geliştirmek istiyorsanız, yukarıda belirtilen 10.000 salıncak kettlebell egzersizini deneyin.


Birkaç dakikalık ısınmadan sonra, her egzersizi, egzersizler arasında 15-20 saniye ara vererek 30-40 saniye boyunca sürekli olarak yapın. 3 egzersiz kümesinin sonunda, kendinize 30-60 saniyelik bir ara verin ve tekrarlayın. En iyi sonuçlar için egzersiz başına 3-4 küme yapın.

ONNIT Primal Kettlebell'ler |Onnit'te 42,95 $ 'dan başlayan fiyatlar
ONNIT Primal Kettlebells ile ilkel hale gelin. Bu yetenekli kettlebell'ler sadece iyi görünmekle kalmayıp aynı zamanda oldukça işlevsel oldukları için etrafta maymunluk yapmak için çok fazla vaktiniz olmayacak: çiplere dayanıklı demirden yapılmış ONNIT Primal Kettlebell'ler zamanın testine dayanacak. Nad, demek istediğim, onlar da harika görünüyorlar.

  • ONNIT'te tüm kettlebell'leri satın alın

Büyük kollar için 3 hareketli kettlebell egzersizi

Çift kettlebell baş üstü presi

Derinlemesine: Havai nasıl yapılır


Standart baş üstü presine benzer şekilde, çift kettlebell baş üstü baskı, deltlerinizi en çok güçlendirecek, aynı zamanda triseps, göğüs kasları (göğüs kasları) ve tuzakları da güçlendirecektir. Ayakta baş üstü baskı, çerçevenizi ve özellikle stabilizasyon için oldukça fazla kullanacağınız göbeği güçlendirecektir.

Kettlebell baş üstü preslerini veya herhangi bir 'itme' kettlebell hareketini gerçekleştirirken, yukarıdaki videoda olduğu gibi bileğinizin ön kolunuzla aynı hizada olduğundan emin olun. Bileğinizi düşürmeden 'zilleri tutamıyorsanız, gücü toplayana kadar daha hafif bir kettlebell kullanmayı düşünebilirsiniz.

Yalnızca bir kettlebell'iniz varsa, tekli kettlebell baş üstü presleri yapın: bir tarafı 30-40 saniye yapın ve ardından ara vermeden diğer tarafa geçin.

Mirafit Dökme Demir Kettlebell |Mirafit'te 14,95 £ 'den başlayan fiyatlarla
Mirafit'in bu dökme demir kettlebell'lerinde neyi sevmiyorsunuz? Toz kaplamalı bir yüzeye ve hoş bir yağ tutuşuna sahiptir, böylece tutuşunuzu ve vücudunuzdaki tüm kasları güçlendirebilirsiniz. Düz yalpalamayan taban, bu zilin yere yerleştirildiğinde yuvarlanmamasını sağlar. 4kg ile 32kg arası çeşitli ağırlıklarda mevcuttur.

  • Mirafit'te tüm kettlebell'leri satın alın

Kettlebell dik sıra

Derinlemesine: dik sıralar nasıl yapılır

Dik kürek, doğru yaptığınız sürece omuzlar için mükemmel bir çekme hareketidir. Kettlebell'ler, bileklerdeki gerilimi azaltarak elin konumunu en yüksek konuma kaydırabildiğiniz için özellikle dik sıralar için çok uygundur.

Dik sıralar yaparken akılda tutulması gereken önemli bir şey, kettlebell'i çok yükseğe çekmemektir. Alnınızla aynı hizaya gelene kadar ağırlığı yukarı çekmekten hiçbir şey kazanmazsınız; bunun yerine bileğinizi rahat hissettirecek bir seviyeye kaldırın ve yavaş, kontrollü bir hareket kullanın.

Theragun Elite Perküsyon Masajı |Theragun'da 375 £ 'a satın alın
Theragun Elite ile iyileşmeyi hızlandırın, Bu masaj aleti, vücudunuzun tüm bölgelerine kolaylıkla baskı uygulamanızı sağlayan ergonomik bir sapa sahiptir. Elite ayrıca Bluetooth özelliklidir, bir OLED ekrana ve özelleştirilebilir hız aralığına da sahiptir. 120 dakikalık pil ömrü ile Elite, en iyi haliyle bir derin doku masajıdır!Anlaşmayı Görüntüle

Bugünün en iyi Theragun Elite fırsatları Theragun Mini Terli Betty£ 175 GörünümTheragun Elite 4. Nesil ... John Lewis & Partners£ 375 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Çift kettlebell sıra üzerinde eğildi

Derinlemesine: sıralar üzerinden nasıl bükülür

Kümenin bitirilmesi sırasında çift su ısıtıcısı zili bir sıra üzerinde bükülmüştür. Tek bir kettlebell'iniz varsa, tıpkı baş üstü baskıda olduğu gibi, bu egzersizi tek taraflı yapmaktan çekinmeyin, önce bir tarafa sonra diğer tarafa ara vermeden.

Eğilmiş bir sıra, bisepsleri ve omuzların arkasını ve üst sırtı çalıştırır, sadece büyük kolları şekillendirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda geniş bir sırtı da şekillendirmenize yardımcı olur. Kettlebell'leri kullanırken, esas olarak nötr tutuşu kullanın (avuç içleri 'içeri' bakacak şekilde) veya ekstra pazı aktivasyonunu tercih ederseniz, alttan tutuşa geçin (avuç içi 'yukarı').

Sırtınızı düz tutun (nötr omurga) ve hamstringlerinizin izin verdiği kadar eğilin. Kettle çanlarını kaldırırken omuz bıçaklarını gerçekten sıkın, ancak en alt konumda bile omuzlarınızı düşürmeyin. Göğüs açık ve omuzlar tamamen geniş olmalıdır. Dizlerinizi de biraz bükmekten çekinmeyin, onları kilitlemenize gerek yok.

Günümüzün en iyi Spor Salonu ve Fitness fırsatları Muc-Off Wet Chain Lube, 50 ... Muc-Off Wet Lube Amazon £ 3,99 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Aria Air Bluetooth ...Fitbit Aria HavaJohn Lewis ve Ortakları34,99 Görünüm Tüm fiyatları görünVücut için Ölçüm Bandı 60 ... RayTour Mezura Amazon £ 3,45 İnceleTüm fiyatları görünYoga Mad Hi Yoğunluklu Köpük Yoga ... Yoga Mad Yoga Blok Amazon £ 4,99 GörüntüleTüm fiyatları görünGritin Atlama İpi Kum Atlama İpi Amazon £ 4,99 GörüntüleTüm fiyatları görünTrideer Egzersiz Topu ... Trideer Egzersiz topu Amazon £ 12.99 İnceleTüm fiyatları görünÇıplak Kütle - Tamamen Doğal ... Çıplak Beslenme Çıplak Kütle Kilo Arttırıcı Amazon £ 49.99 GörüntüleTüm fiyatları görünRapha Bayanlar Lacivert Beyaz ... Rapha Patent Forması Amazon £ 60.75 GörüntüleTüm fiyatları göründhb Extreme Kış Eldivenleri ... dhb Extreme Kış eldivenleri Wiggle £ 45 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Hardcastle 30Kg Ayarlanabilir ... Hardcastle 30Kg Ayarlanabilir Dambıl Halter Amazon £ 99.99 £ 89.99 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en ucuz Garmin saat fırsatları İndirimli Fiyat Garmin fēnix 6, Ultimate ... Garmin Fenix ​​6 Amazon 460,99 £ 425,61 GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin Fenix ​​5S Plus GPS İzle Garmin Fenix ​​5 Plus Freewheel £ 299.99 İnceleTüm fiyatları görünGarmin SMARTWATCH FORERUNNER ... Garmin Forerunner 245 Müzik Amazon £ 269.99 GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin, Forerunner 945, GPS ...Garmin Öncüsü 945ApplianceHouse.co.uk469,99 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin Forerunner 745 GPS ... Garmin Forerunner 745 Wiggle £ 449.99 £ 408.52 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin Forerunner 235 GPS ... Garmin Forerunner 235 Amazon £ 199.99 £ 170.16 İnceleTüm fiyatları görünGarmin Forerunner 935 ... Garmin Forerunner 935 Amazon £ 299.95 GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin Forerunner 735XT GPS ... Garmin Forerunner 735XT Amazon £ 189.95 GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin Forerunner 645 spor ... Garmin Forerunner 645 Amazon £ 291.99 GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin Vivoactive 3 GPS ... Garmin Vivoactive 3 Amazon £ 132.95 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Fitbit Versa fırsatları İndirimli Fiyat Fitbit Versa 3 Sağlık ve ... Fitbit Versa 3 Amazon £ 199.99 £ 179 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa 2 Health & ... Fitbit Versa 2 Special Edition Amazon £ 219.99 £ 159 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa 2 Health & ... Fitbit Versa 2 Amazon £ 199.99 £ 129 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Versa Special Edition ... Fitbit Versa - Özel Sürüm Amazon £ 120.99 İnceleTüm fiyatları görünDüşük Stok Fitbit Versa Health & Fitness ... Fitbit Versa Amazon £ 146.99 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Versa Lite Akıllı Saat ...Fitbit Versa Liteargos.co.uk99,99 Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz