Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Oyunun başında Fallout 4'teki en iyi silahlardan birini almak ister misiniz?

Oyunun başında Fallout 4'teki en iyi silahlardan birini almak ister misiniz?

Öyleyse, Fallout 4'ünüz varsa, o zaman artık kıyamet sonrası Boston'da dolaşıp ışınlanmış mutantlarla savaşıyorsunuz ve güçsüz silahınızı yükseltmek için olabildiğince çok vidayı temizliyorsunuz, değil mi? Ne de olsa, bu vahşi hortlaklar oldukça hızlılar değil mi ve bir boru tüfekle atılan tuhaf atışları onlara doğru çok fazla indiremeyeceksiniz.


Peki ya tüm bunlarla uğraşmak zorunda kalmasaydınız ve bunun yerine, Vault 111'den ayrıldıktan hemen sonra oyunun en iyi silahlarından birini elinize alabilseydiniz? Doğru, nasıl yapılacağını öğrenmek için kendi kolumu kemirirsin. Bu yamyamlardan biriyseniz, okumaya devam edin.

  • Daha fazla oku:Fallout 4 Collector'ün sürümü gerçek hayattaki Pip-Boy ile birlikte gelir.

10 mm'lik tabanca sizi Fallout 4'te uzağa götürmez.

Vault 111'den ayrılırken, üzerinde bilgisayar terminali olan U şeklinde bir masanın bulunduğu bir resepsiyon alanı olduğunu hatırlayın. O odanın köşesinde daha küçük bir yardımcı oda ve içinde oldukça büyük bir silah bulunan kilitli bir dolap vardı. Kabin, ana lockpick perk ve seviye 18'in açılmasını gerektiriyordu, karakteriniz etkileşime girerse daha sonra bunun için geri geleceğini belirtti. Bu silahı hemen şimdi alabilirsiniz - sadece Dogmeat'e (Vault 111 yakınında bulduğunuz köpek) ihtiyacınız var.


Hile nasıl yapıldığını görmek için bu videoyu izleyin:

Bu ne kadar basit! Dogmeat'e silah dolabının yakınında durmasını söyleyin, size yakındaki bir eşyayı bulmasını isteyin ve ardından mucize köpek Cryolator'ı hırsızlık edip ayağınıza düşürürken izleyin. Seviye 18 yok, yüksek algılama özelliği yok ve ana kilit açma yeteneği gerekmiyor - sadece aptal görünümlü bir köpek.


Bu numara, oyundaki diğer kilitli kaplarla çalışıp çalışmayacağı henüz onaylanmadı, ancak buradaki sonuca bakarsak, denemeye değer olduğunu tahmin ediyoruz. Yine de silahı istiyorsanız, muhtemelen hızlı hareket etmelisiniz, çünkü bu, aptalca bölünecek bir şey gibi görünüyor.


Gun Runners gurur duyardı!

Büyük şapka ipucuKotakuortaya çıkarmak için.

  • Daha fazla oku: Yeni Moonlight iOS güncellemesiyle Fallout 4'ü iPad'inizde oynayın