Close
 • Ana
 • /
 • Fitness Teknolojisi
 • /
 • Bir yaz plaj vücudu için kilo vermek ister misiniz? Kardiyoyu bırak ve biraz ağırlık al…

Bir yaz plaj vücudu için kilo vermek ister misiniz? Kardiyoyu bırak ve biraz ağırlık al…

İnsanlar plajlara akın ediyor ve kimse etkilenmiyor. Sadece çöpler ve bıçaklamalar yüzünden değil, bu insanların yazlık bir kumsal vücutları olmadığı için! Yaz için kilo vermek ve forma girmek istiyorsanız - oldukça makul bir şekilde - kardiyovasküler egzersizin - koşu, yüzme, cross trainer'da sonsuz saatler - yağ yakmanın anahtarı olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak kardiyo varkenbirçokfaydalar, odeğilkilo vermenin en etkili yolu.


• Buradayeni spor salonu yeniden açma kuralları, doktorlar ve spor uzmanları tarafından söylendiği gibi

Bir PureGym Insider olan Kasumi Miyake'ye göre - ve diğer birçok fitness uzmanı ve en iyi PT'ler -en iyi ağırlıklaraslında hedefinize daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olabilir. Ya da yapamazsançevrimiçi ağırlık satın alşu anda, sadeceen iyi vücut ağırlığı antrenmanlarıbu nihai gibipazı şınav.

Hiçbir zaman, sonuçlar sizinen iyi banyo tartılarıve plajın kralı veya kraliçesi olacaksın. Çöpünü eve götürdüğün sürece.

 • BÜYÜK TASARRUF: Pingtwitter'te Yaz Tasarruf haftası
 • Amazon Echo Dot with Clock akıllı hoparlörü artık YARIM FİYAT!
 • Kablosuz Şarj Kutulu Apple AirPods şimdi Amazon Yaz İndirimi'nde 40 £ indirimli
 • Yeni iPhone SE anlaşması, ucuz SIM planıyla telefonu ücretsiz teslim ediyor

& ldquo; Hedefiniz kilo vermekse, muhtemelen sadece yağ yakmakla kalmayacağınızı, aynı zamanda kas kütlesini de kaybedeceğinizi unutmamak önemlidir. Kardiyovasküler aktivitelerin yanı sıra rutininize ağırlık antrenmanı dahil ederek, kas kütlesi kaybı oranını dengelemeye yardımcı olabilirsiniz & rdquo; fitness dehası Kasumi Miyake'yi açıklıyor.


& ldquo; Kas kütleniz, dinlenirken doğal olarak kaç kalori yaktığınızı etkileyen bazal metabolizma hızınızı etkileyebilir. Bu nedenle, kardiyo, yakılan ilk kalori bakımından daha fazla ağırlık antrenmanı gibi görünse de, ağırlık antrenmanının ilk egzersiz döneminden sonra yakılan kaloriyi artırdığı kanıtlanmıştır & rdquo; o ekler.

PureGym Insider ve fitness uzmanı Kasumi Miyake


(Resim kredisi: PureGym)
 • Şimdi bu üç günü kontrol etyeni başlayanlar için dambıl egzersizi
 • Ağırlıklara sahip değil misiniz? Kontrol eten iyi vücut ağırlığı antrenmanıyerine
 • Şimdi çelikten bir mide bul:Karın kaslarınızı düzleştirin

Ağır bir deadlift veya baş üstü basma sanatını mükemmelleştirmek için biraz zaman harcayan herkes, bu kaldırmaları gerçekleştirmek için gereken enerji miktarını onaylayacak ve sonuç olarak, manevra sırasında kalp atış hızı yükselecektir. Antrenmanınıza çok sayıda set ekleyin ve biraz HIIT (Yüksek Yoğunluklu Aralıklı Antrenman) seansına katılmak gibidir, ancak ek olarak kas geliştirme ve daha güçlü olma bonusuyla.

& ldquo; Ağırlık çalışması ayrıca, gücü ve kemik yoğunluğunu iyileştirmek gibi kardiyovasküler egzersizden elde edemeyeceğiniz birçok başka sağlık yararı da sağlar, & rdquo; Kasumi diyor.

Elbette, kilo vermek aynı zamanda mutfakta biraz özveri gerektirir ve günü bir kalori açığı ile bitirmek (tükettiğinizden daha fazla kalori yaktınız), hızlı bir şekilde yağ atmanın kesin bir yoludur, aynı zamanda yeterince yağ almanızı sağlar.proteinve sisteminizdeki besinler yeni kas inşa etmek için anahtardır.

Harika bir seçimimiz varprotein tozları, atıştırmalıklar vebesin takviyeleriİyileşmeyi hızlandırmaya yardımcı olmak ve kas büyümesini teşvik etmek için dengeli ve sağlıklı bir diyete dahil edilebilir.


(Resim kredisi: Pexels)

Bu yüzden, bir dahaki sefere spor salonuna gidip 45 dakika koşu bandına vurmayı düşündüğünüzde, birçok dambıl, vücut ağırlığı veya halter egzersizlerimizden birini deneyerek yakabileceğiniz kalorileri ve oluşturabileceğiniz kası düşünün. Başlamanız için aşağıda listelenen birkaç tane var.