Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Tarayıcınızda çalışan bu oyunlarla çevrimiçi zaman harcayın

Tarayıcınızda çalışan bu oyunlarla çevrimiçi zaman harcayın

Futbolun başlamasını beklerken oturuyorsunuz ya da öğle yemeğinde ofiste sıkılıyorsunuz ya da aile bütçesini doldurmak için ara vermeniz gerekiyor ... ne sebeple bitiyor olursanız olun, bu oyunlar çalışır hemen tarayıcınızda, indirme veya kurulum gerekmez.

Son birkaç yılda web teknolojisindeki bazı hızlı gelişmeler sayesinde, çevrimiçi oyunlar aslında oyun ve grafiklerinde oldukça gelişmiş olabilir ve burada bulmacalardan atari oyunlarına, spor oyunlarından macera oyunlarına kadar tüm yelpazeyi ele alacağız. Daha.

Ücretsiz Rider HD

Bir süredir ortalıktaydı, ama çekiciliğinden hiçbir şey kaybetmedi - yoksa bu acımasız bir hayal kırıklığı mı olmalı? Oyunun amacı sürücünüzü 2 boyutlu bir pistte pilot olarak kullanmaktır ve ya başkaları tarafından yapılan parkurlara gidebilir ya da kendinizinkini çizebilirsiniz. Basit ama bağımlılık yaratan bir eğlence.

Ücretsiz Rider HD


Karanlık Oda

Karanlık Oda, basit metin tabanlı bir macera karşılığında grafiklerden ve kullanıcı dostluğundan kaçınır. Buna rağmen, hala bir atmosferi ve maça ilgisi var: hiçliğin ortasında soğuk, boş bir odada başlıyorsunuz ve gizem oradan genişliyor.

Karanlık Oda


Goodgame Empire

2D strateji oyununun oldukça iyi yapılmış bir varyasyonu - bunlardan tonlarca var - neredeyse sıfırdan bir kale ve bir imparatorluk inşa etmekle görevlendirildiğiniz. Oyun ilgi çekici, görseller keskin ve yol boyunca bol miktarda yardım alıyorsunuz.

Goodgame Empire


Sopa Kriket

Sopa Kriket

Bu yıllardır ortalıkta dolaşıyor, ancak tarayıcı tabanlı bir oyunun nasıl doğru yapılacağına dair harika bir örnek olmaya devam ediyor - basit kontroller, bağımlılık yaratan oyun ve daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak yeterli çeşitlilik ve meydan okuma. Buna birkaç öğle vakti kaybetmeye hazırlanın.

Sopa Kriket

Persia Prensi

Prince of Persia'nın kalitesinin kanıtı olarak piyasaya sürüldükten yaklaşık 27 yıl sonra, hala çok oynanabilir ve grafikler de çok perişan değil - bu yüzden 1990'da ne kadar etkileyici olduğunu bir düşünün. Koşun, zıplayın ve savaşın. Sultan'ın kızını kurtarmanın yolu.


Persia Prensi

Üçler

Evet, bağımlılık yaratan mobil oyun tarayıcınızda da oynanabilir, yani bir kez numaralandırılmış karoları bir araya getirmeye yettiğindesenin akıllı telefonunBilgisayarınıza atlayabilir ve eğlenceye devam edebilirsiniz. Daha önce hiç oynamadıysanız, kısa bir eğitim dahildir.

Üçler

Tanrılar İzleyecek

Tanrılar İzleyecek

Açlık, soğuk, hastalık, izolasyon ve delilikle savaşırken 40 gün boyunca küçük bir şirketi hayatta tutmakla görevlendirildiğiniz basit ama ilgi çekici bir işaretle ve tıkla macerası. Günde sadece beş eylem alıyorsunuz, bu yüzden bunları akıllıca kullanmanızı tavsiye ederiz ...

Tanrılar İzleyecek

Polikraft

Polycraft'ı çalıştırdığınız ilk andan itibaren, bu çevrimiçi oyunun şık grafikleri ve sürükleyici oynanışı ile normların üzerinde bir kesim olduğunu söyleyebilirsiniz. Sanal adanın çevresini tıklayın, düşmanları patlatın, bulmacaları çözün ve mütevazı evinizin erişimini genişletin.

Polikraft

Kanabalt

Kanabalt

Daha önceki çevrimiçi oyunlardan biri ve hala en iyilerinden biri, çünkü aynı anda hem çok basit hem de çok zor. Boşluk çubuğu, atlama anahtarınızdır ve sonsuz sayıda sahneden, bir şeyden uzaklaşmak için giderek çılgın bir hızda koşarsınız.

Kanabalt

Swooop

Küçük 3B uçağınızı Uzay çubuğu ile dönen bir dünyanın etrafında kontrol ettiğiniz, kristalleri ve güçlendiricileri topladığınız ve bu oyunda olduğundan çok daha tehlikeli olan bulutlardan kaçınmaya çalıştığınız Swooop'a biraz takıntılı hale geldik. gerçek hayatta.

Swooop

HexGL

Sadece çevrimiçi bir oyundan istediğinizi istiyorum: öğrenmesi kolay, ustalaşması zor ve yol boyunca çok çeşitli. Buradaki fikir, uzay geminizi mümkün olan en hızlı zamanda pistte patlatmak, zanaatınızı çeşitli virajlarda ve dönüşlerde çok fazla parçalamadan patlatmaktır.

HexGL

HexGL

İpi kes

Oynamak istediğiniz platformda bir klasik olan Cut The Rope, çevrimiçi oyuna çok uygun basit oyun mekaniği ve basit seviye ilerlemesi ile tarayıcınızda mükemmel çalışır. İpleri kesin, şekeri sallayın ve Om Nom'un beslendiğinden emin olun.

İpi kes

Kağıt tutacağı

Ataç toplamayla ilgili basit bir metin tabanlı oyun ne kadar bağımlılık yapabilir? Cevap çok ama çok bağımlılık yapıyor - her bir ataç yapmak için bir kez tıklamaya başlıyorsunuz, ancak çok geçmeden yapay zeka destekli bükülmüş tel ve bilgisayarlardan oluşan bir imparatorluğu yönetiyorsunuz.

Kağıt tutacağı

Samorost

Çok az çevrimiçi oyun Samorost kadar hoş bir sinir bozucudur, bu oyuncuya yardım etme konusunda pek bir şey sunmaz, ancak yolunuzu bulmanız için güzel bir şekilde oluşturulmuş ve harika bir tuhaf dünyayı bir araya getirir. çok kolay.

Samorost

  • Daha fazla oyundan sonra mı? İşte Android platformu için tüm zamanların favorileri