Close
  • Ana
  • /
  • Antrenman Yapmak
  • /
  • İzleyin: Tüm beceri seviyeleri için 20 dakikalık kickboks gücü ve esnekliği tüm vücut antrenmanı

İzleyin: Tüm beceri seviyeleri için 20 dakikalık kickboks gücü ve esnekliği tüm vücut antrenmanı

Bu tam vücut antrenmanı normalden biraz farklıtüm vücut egzersizleriPingtwitter'te bulabilirsiniz. Bugün olmayacağızkas yapmakya da denemeye çalışmakkilo vermek. Hayır, 20 dakikadan biraz fazla olan bu antrenmanda güç ve esnekliğe odaklanacağız. Bugünkü antrenmanın parkta bir yürüyüş olacağını söylemiyoruz, ancak çok güçlü olduğunuzu düşünüyorsanız, biraz kısın.

Bu antrenman, güçlü vuruşlar için gereken gücü ve esnekliği geliştirmek isteyen herkes için mükemmeldir.Dövüş KampıKoçFlo MasterÜç tur güç geliştirme egzersizinden önce sizi dinamik bir ısınmadan geçirir. Antrenmanın son beş dakikası, güçlü vuruşların anahtarı olan esnemeye adanmıştır. Bu antrenman tüm fitness seviyeleri için uygundur.

Jerry Randolph - diğer adıyla Flo Master - Maryland, Gaithersburg'da büyüdü. Bir dansçı olarak hızla ün kazandıktan sonra Flo, dövüş sanatları ve boksa yöneldi ve grup fitness endüstrisinde çalıştı. Flo Master, Kurucu bir FightCamp Koçu, ebedi şovmen ve mükemmel dansçılar ve dövüş sanatçıları olan iki sevimli çocuğun babasıdır.

Bu egzersiz için herhangi bir pahalıya ihtiyacınız olmayacakev jimnastik ekipmanlarıbugünkü antrenmanla birlikte takip etmek için; tek ihtiyacın olan bir sandalye, biraz kararlılık ve gitmeye hazırsın! eğer birkum torbasıveya bir çiftBoks eldivenleri, bu da zarar vermez. Bu antrenman için değilse, aşağıda listelenenlerden bazıları için.


Bu antrenmanı beğendiyseniz, bunu kontrol ettiğinizden emin olun.7 Günlük Yoğun Alt Vücut Egzersiz Programı(Flo tarafından yazılmıştır) ve neden yapmanız gerektiğine dair mükemmel bir açıklayıcıkickboks ile antrenmanınıza biraz vuruş ekleyin. Bunun da dahil olduğu Pingtwitter'teki diğer FightCamp antrenmanlarına da göz attığınızdan emin olun.10 dakikalık sağlık topu antrenmanı, ile10 dakikalık ip atlama antrenmanıve12 dakikalık boks tüm vücut antrenmanı, ikincisi eski ABD Ulusal Boks takımı üyesi Tommy Duquette tarafından bir araya getirildi.

Bu 20 dakikalık kickboks gücü ve esnekliği tam vücut antrenmanı nasıl yapılır?

İki Dakika Isınma(Flo Master ile takip edin)


Bir Dakika + 30 Saniye Dinamik Isınma (Flo Master ile takip edin)

Birinci Tur- Ön Tekme


Her bacakta 10 Ön Tekme

Ön Tekme Nabzı - her bacakta 30 saniye

Ön Tekme Tutma - Her bacakta 30 saniye

İkinci kısım- Döner Tekme


Her bacakta 10 Roundhouse Tekmesi

Roundhouse Kick Pulse - her bacakta 30 saniye

Roundhouse Kick Hold - her bacakta 30 saniye

Üçüncü Tur- Yan Tekme

Her bacakta 10 Yan Tekme

Yan Tekme Darbesi - her bacakta 30 saniye

Yan Tekme Tutma - Her bacakta 30 saniye

Beş Dakikada Esneklik ve Bekleme Süresi(Flo Master ile takip edin)

Hazır mısın? Aşağıdaki videoda oynat'a tıklayın ve başlayalım!

Egzersiz

Egzersizler açıklandı

Bu antrenmanda vuruşlar, güç için gerekli kasları oluşturmaya odaklanmak için değiştirildi.

Kickboksçular için FightCamp Güç ve Esneklik Antrenmanı

(İmaj kredisi: FightCamp)

Ön Tekme

Sırtınız sandalyeye dönük olarak ayakta durun, denge için bir elinizi sandalyeye koyun. Bir dizinizi yukarı kaldırın ve bacağınızı kalça hizasında uzatın. Bacağınızı bükerek dizinizi göğse doğru geri getirin.

Kickboksçular için FightCamp Güç ve Esneklik Antrenmanı

(İmaj kredisi: FightCamp)

Yuvarlak Tekme

Sandalye yanınıza gelecek şekilde ayakta durun ve denge sağlamak için bir elinizi sandalyenin üzerine koyun. Sandalyeye en yakın olan ayağın parmak uçlarını sandalyeye doğru eğin ve karşı bacağınızı diz bükülü olarak yana doğru kaldırın. Kaldırılmış/bükülmüş bacağını sivri parmaklarla düz bir şekilde uzatın. Bacağınızı başlangıç ​​pozisyonuna geri bükün.

Resim 1 / 2

Kickboksçular için FightCamp Güç ve Esneklik Antrenmanı

(İmaj kredisi: FightCamp)
Resim 1 / 2

Kickboksçular için FightCamp Güç ve Esneklik Antrenmanı

(İmaj kredisi: FightCamp)
Resim 2 / 2

Kickboksçular için FightCamp Güç ve Esneklik Antrenmanı

(İmaj kredisi: FightCamp)

Yan Tekme

Sandalye yanınıza gelecek şekilde ayakta durun ve denge sağlamak için bir elinizi sandalyenin üzerine koyun. Sandalyeden en uzaktaki bacağınızı bükün, böylece bacak göğse doğru gelir. Vücut hafifçe sandalyeye doğru eğilir. Bükülmüş bacağını, ayak parmakları yere bakacak şekilde yana doğru uzatın. Bacağınızı bükün ve göğsünüze doğru geri getirin.