Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Watch Dogs: Legion çok oyunculu sunumu konsolda tıkanıklıklara neden oluyor ve PC'de durma noktasına geliyor

Watch Dogs: Legion çok oyunculu sunumu konsolda tıkanıklıklara neden oluyor ve PC'de durma noktasına geliyor

Watch Dogs: Yarın çıkacak çok oyunculu moda dalmak için can atan Lejyon oyuncuları, çevrimiçi modun PC sürümünün süresiz olarak ertelenmesiyle birlikte bazı kötü haberlerle karşı karşıyalar.

Ubisoft oyunu yarın 9 Mart'ta çevrimiçi moduna geçecek, ancak geliştirici ekip, 'belirli GPU'lara sahip oyuncular için' çökmesine neden olan bir sorun nedeniyle PC'de erteleme kararı aldı. Henüz yeni bir lansman tarihi yok, bu yüzden PC oyuncularının sadece oturup daha fazla haber beklemesi gerekecek.

Konsolda oynuyorsanız, düz yelkencilik olmayacak; içindecıvıldamakHaberi bırakan stüdyo, Tactical Ops görevlerinin de oyunun çökmesine neden olduğunu, bu nedenle şimdilik erteleneceğini ve 23 Mart'ta PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve Google Stadia'da yayınlanacağını açıklıyor. .

Watch Dogs: Legion ekibinden Çevrimiçi Mod hakkında bir mesaj: pic.twitter.com/VVeaZ7v7yb5 Mart 2021


Daha fazla gör

Diğer tek nokta, PS4 ve PS5 oyuncuları içindir ve ekip, Watch Dogs: Legion'un çevrimiçi modu yarın başladığında Sony'nin konsollarındaki oyuncuların sınırlı oyun içi metin sohbetine sahip olacağını ve 23 Mart'ta yayınlanması planlanan bir düzeltme olduğunu söylüyor. Taktik Operasyon misyonlarının yanında.

Haber PC oyuncularına bir darbe olacak, ancak PC'lerde sol, sağ ve merkezde çökmekte olan yarı pişmiş bir çevrimiçi moddan daha iyidir. devam eden sonrasiberpunk fiyaskosu, bir stüdyonun hataları gidermek için başlığını ertelediğini duymak, duymak istediğimiz haber.


Bugünün en iyi Ubisoft Watch Dogs: Legion fırsatları Watch Dogs Legion için... Amazon Prime 36,53 TL GörüntüleDogs Legion Limited izle... Kogan.com 44 ABD doları Görünüm Köpekler Lejyonu izle Dick Smith 44 ABD doları Görünüm Dogs Legion [İkinci Sahip Olunan] izle... Oyun Adamları 44 ABD doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz