Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Fifty Shades of Gray'i çevrimiçi izleyin: her filmi her yerden nasıl izleyebilirsiniz?

Fifty Shades of Gray'i çevrimiçi izleyin: her filmi her yerden nasıl izleyebilirsiniz?

Fifty Shades of Gray, 2015 yılında piyasaya çıktığında bakliyat ve gişe karını eşit ölçüde artırarak izleyicilere Anastasia Steele ve girişimci Christian Gray'in R dereceli istismarlarını tanıttı. Film, 'kilitlenme' terimine yepyeni bir anlam katıyor ve ister kendi kendini izole eden, ister önemli bir başkası ile, şimdi Fifty Shades of Gray'i çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz.


Grinin Elli Tonu Hile Sayfası

Çıkış: Şubat 2015

Yönetmen: Sam Taylor-Johnson

Oyuncular: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eloise Mumford, Jennifer Ehle, Marcia Gay Harden, Rita Ora

Çalışma süresi: 2 saat 5 dakika


Derece: R

Bu arketipik bir hikaye: kız erkekle tanışır, erkek mahkemede kız, kız aşık olur, erkek kıza yasal olarak bağlayıcı bir cinsellik ve yapılmaması gerekenler sözleşmesi sunar. Pekala, E. L. James’in en çok satan romanının bu uyarlaması alışılageldik buluşma-sevimli değil. Christian Grey’in erotik dünyasında geçici olarak gezinirken 21 yaşındaki Anastasia’nın (Dakota Johnson) cinsel uyanışını gösteren, BDSM temalı romantik bir dram. Başından beri birbirlerine çekiliyorlar. Ama ara sıra akşam yemeği randevusu ve cinsel ilişki sonrası kucaklaşmayı sevdiği yerlerde, en çok kırbaç ve diğer çeşitli çeşitlerden yararlanarak mutlu oluyor.seks oyuncakları.


Yönetmen Sam Taylor-Johnson, romanın hayran kitlesine zevkli bir heyecan, derin bir aşk hikayesi ve aktör Jamie Dornan'ın poposunun görüntüsünü sunuyor. Ne yazık ki Oscar adaylığı almadı, ancak film anında hit oldu: dünya çapında 570 milyon dolar hasılat ve iki devam filmi üretti.

Bu yüzden, Fifty Shades of Gray'i dünyanın neresinde olursanız olun çevrimiçi olarak nasıl izleyebileceğinizi ayrıntılarıyla anlatırken kendinizi sınırlandırmaya çalışın - iki seksi devam filmiyle ilgili ayrıntılar da dahil.


Netflix'te Fifty Shades of Gray'i izleyebilir misin?

Evet - ama her yerde değil. Aslında, üçlemenin ilki yalnızcaİngiltere'de Netflix.

ABD, Kanada, Avustralya ve ötesindeki Netflix aboneleri S&M (akış ve filmler) için başka yerlere bakmak zorunda kalacak - aşağıda daha fazla bilgiye sahibiz.

Fifty Shades of Gray'i kendi ülkenizin dışından çevrimiçi olarak nasıl izleyebilirsiniz?

Kendinizi normal ikamet ettiğiniz ülkenin dışında bulursanız ve bölgesel yayın hizmetlerine erişmeye çalışırsanız, coğrafi engelleme kısıtlamaları bunu engelleyecektir - çevrimiçi Fifty Shades of Grey izleyemezsiniz.

Neyse ki basit bir çözüm var. İndirmeen iyi VPNNerede yaşıyor olursanız olun, Grinin Elli Tonu'nu yayınlamanıza izin verir. Bu önemli yazılım parçası IP adresinizi değiştirir, böylece tüm favori programlarınızı veya filmlerinizi, tıpkı evinizin rahatlığında izliyormuşsunuz gibi talep üzerine yayınlayabilirsiniz.


Açıkçası aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce VPN var, ancakExpressVPN'i öneriyoruz. Yalnızca hızlı, kullanımı kolay ve kurulumu basit olmakla kalmaz, aynı zamanda çok çeşitli cihazlarla (Apple TV, Amazon Fire TV Stick, Xbox, PlayStation, iOS ve Android) uyumludur.

Ayrıca, ExpressVPN'in esnek 30 günlük para iade garantisini tartışmak zor. Daha da iyisi, bir yıllık plan satın alabilirsiniz.% 49 indirim ve 3 ay ekstra ÜCRETSİZ- dahice bir kit için harika bir teklif.

Kurulduktan sonra, kendi ülkenizin konumunu seçin ve bağlan'a tıklayın. Böylece, Fifty Shades of Gray'i her yerden çevrimiçi olarak izleyebileceksiniz. Öyleyse, pozisyonu al ve tadını çıkar!Anlaşmayı Görüntüle

ABD'de Online Fifty Shades of Gray nasıl izlenir

E. L. James’in buharlı üçlemesinin ilk taksitini akış hizmeti aracılığıyla bulacaksınız.Fubo. Showtime, CBS ve Comedy Central gibi çok sayıda TV kanalına, çok sayıda spor içeriğine ve çok sayıda On Demand görüntülemeye erişim sunar. Ve ilk filmin 7 günlük denemesinin bir parçası olarak görülebileceği için, aslında Fifty Shades of Gray'i ÜCRETSİZ olarak izleyebilirsiniz! (Daha sonra ayda 59,99 ABD doları ücretlendirilirsiniz veya istediğiniz zaman iptal edersiniz).

Bir gecelik birlikteliğin peşindeyseniz, filmi Amazon Video'da 3,99 dolara veya Red Box aracılığıyla 2,99 dolara kiralayabilirsiniz. Ve filmi saklamak için indirmek istiyorsanız, sorun değil. Amazon üzerinden 14,99 dolara satın alabilirsiniz. Not: Bu web sitelerinden bazıları, teatral gösterime kıyasla fazladan üç dakikalık çekim (bazıları şımarık, bazıları değil) içeren & lsquo; Derecelendirilmemiş 'sürümünü sunuyor.

İngiltere'de Grinin Elli Tonu Nasıl İzlenir?

Kinky serisinin İngiliz hayranlarına VOD devi hizmet veriyorNetflix. Ne yazık ki, Netflix ücretsiz deneme seçeneğini bir yıldan uzun bir süre önce kaldırdı, bu da yeni abonelerin Fifty Shades of Grey izlemek için 5,99 £ öksürmek zorunda kalacağı anlamına geliyor. Ancak aynı zamanda binlerce TV şovu, belgesel ve filme de erişecekler.Studio ghibliArka kataloğu. Aylık 5,99 £ için bu oldukça hoş bir anlaşma.

Akış hizmetlerine aşırı abonesiyseniz, sadece Fifty Shades'in kiralanmasını isteyebilirsiniz. SD olarak 2,99 £ karşılığında Amazon Video'da veGoogle Oyun,YoutubeveSky Mağazası. Ancak filmi Amazon üzerinden seçerseniz, filmin yeni X Ray özelliğine erişebilirsiniz: bu, basit bir tıklama ile film hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlar.

Elbette, yurt dışındaysanız ve her zamanki akış hizmetinize erişmek istiyorsanız, bunu bir VPN kullanarak yapabilirsiniz. Yukarıda açıklandığı gibi,ExpressVPN bizim 1 numaralı seçimimizdir, hızı, güvenliği ve devam eden hemen hemen her akış hizmetinin engelini kaldırma yeteneği sayesinde.

Kanada'da Çevrimiçi Grinin Elli Tonu Nasıl İzlenir?

Alternatif bir ısı yolu arayan Kanadalılar güvenebilirAmazon Prime VideosuBayan Steele ve Bay Gray'in ilk çabalarının yayınlandığı yer. Müzik, TV ve film adlarıyla dolu kapsamlı bir medya kütüphanelerine sahipler ve 30 günlük ücretsiz deneme sürümleri çoğu Kanadalı tarafından kullanılabilir. Quebec'te yaşayanlar biraz farklı bir teklif alırlar: Bir yerine iki aylık erişim için CDN $ 7,99.

Elli Shades of Grey şu adresten de edinilebilir:Cineplex,Microsoft Mağazası, veGoogle Oyun, 3,99 CDN'den kiraya veya 12,99 CDN'den sonsuza kadar sahip olmaya.

Tekrar hatırlamakta fayda var, eğer evden uzaktaysanız ve Mr Gray ile gevşemek istiyorsanız, filmi şu yolla yayınlayabilirsiniz:VPN kullanmak.

Avustralya'da Online Fifty Shades of Gray nasıl izlenir?

Aussie platformu gibi görünüyorFoxtel ŞimdiFifty Shades'inizi alabileceğiniz tek yer. 60'tan fazla canlı TV kanalının yanı sıra Fifty Shades de dahil olmak üzere 1000’den fazla İsteğe Bağlı başlığı izleyebileceğiniz saygın bir 10 günlük ücretsiz deneme sunar. Kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekir, ancak ücretsiz deneme sona ermeden iptal ederseniz herhangi bir ücret alınmaz.

Bu nefes kesici hareket, aralarında olağan servisler aracılığıyla da satın alınabilir.Google Oyun,Microsoft Mağazası,YoutubeveApple iTunesve filmi kiralamak için AUS $ 3,99 ve doğrudan satın almak için yaklaşık 10,99 AUS $ ödemeyi bekleyebilirsiniz.

elli ton daha koyu

(Resim kredisi: Universal Pictures)

Online Fifty Shades Darker nasıl izlenir

İlk filmin uçurumdan sonra izleyiciler, Ana ve Christian'ın fiziksel ve duygusal yaşamlarını uzlaştırıp uzlaştırmayacağını görmek için 2017 yılına kadar beklemek zorunda kaldı. Fifty Shades Darker, Christian’ın otoriter kişiliğini, geçmişinden gelen biçimlendirici figürler olarak keşfediyor, iki deri tutkunu arasında bir kama yaratmaya kararlı. Bu heyecan verici ikinci bölümde daha fazla arka plan ve arka plan var ve şu anda aşağıdaki yayın hizmetleri aracılığıyla Fifty Shades Darker'ı çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz:

BİZE- Bir NBC Profili oluşturursanız, filmi ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz.Şimdi ABD. Alternatif olarak, Fandango Now, Amazon Video,Google Oyunve diğer VOD hizmetlerinde satın alınacak ve kiralanacak film var.

İngiltere- Üzgünüm millet, ancak Darker'ı Birleşik Krallık'ta izleyemezsiniz - Netflix'te bile. Ancak Amazon Video'dan kiralayabilir veya dijital olarak indirebilirsiniz,Google Oyun,Rakuten TVveyaYoutube.

Kanada- Devam filmi o kadar karanlık ki yayınlanamıyordu. Kanada'da da görüntüleme seçeneği yoktur, bu nedenle, aşağıdaki gibi hizmetlerden bir kopya kiralamak veya satın almak söz konusudur:Apple iTunes, Cineplex,Google OyunveMicrosoft Mağazası.

Avustralya- Akışla ilgili de burada hiçbir şey yok. Yine de Ana ve Christian'ı tekrar görmenin birkaç dolar değerinde olduğunu düşünüyorsanız, film 3,99 Avustralya Doları'ndan kiralanabilir.Microsoft MağazasıveApple iTunes. Bay Gray ile tekrar randevu mu tercih edersiniz? Film, her iki platformda da 12,99 AUS $ karşılığında satın alınabilir.

Online Fifty Shades Freed nasıl izlenir

Üçlemenin son filmi 2018'de sinemalarda, Sevgililer Günü için tam zamanında. Düğümü bağlayan, güneşte öpülen lüks, tutkulu seks ve evlilik mutluluğu sisinde yaşayan Ana ve Christian'ı buluyoruz. Ancak yeni buldukları istikrar, Ana’nın intikamcı eski patronu Jack Hyde ve Ana'nın hamile olduğunun açığa çıkması tarafından tehdit edilir. Grey sonsuza dek mutlu yaşayacak mı? Aşağıdaki yayın hizmetleri aracılığıyla kendiniz öğrenebilir ve Fifty Shades Freed'ı çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz:

BİZE- Amazon Prime Video aracılığıyla Amazon Kanalı Cinemax, 7 günlük deneme sürümü ile Fifty Shades Freed'i ücretsiz olarak izlemenize olanak tanır, ancak ilk olarak Amazon Prime’ın 30 Günlük Ücretsiz Denemesine abone olmanız gerekir. Amazon Video üzerinden de kiralayabilir ve satın alabilirsiniz,Apple iTunes,Şimdi Fandango,Youtubeve diğer birçok hizmet.

İngiltere- İngiliz izleyiciler filmin doruk noktasına Netflix aracılığıyla ulaşabilir veya alternatif olarak filmi Amazon Video'dan satın alabilir.Acı biber,YoutubeveSky Mağazası.

Avustralya- Maalesef akış hizmeti seçeneği yok, ancak filmi üzerinden izleyebilirsinizGoogle Oyun,Microsoft Mağazası,YoutubeveyaApple iTunesbir defaya mahsus bir ücret karşılığında.

Kanada- Ne yazık ki, film Kanada yayın platformlarında da mevcut değil. Ama eldiveni, kiralamak veya satın almak için Mr Gray'e alabilirsiniz.Cineplex,Apple iTunes,Google OyunveYoutube.

En iyi genel VPN hizmetlerini karşılaştırın: Express VPN 12 ayTam incelemeyi okuyunIPVanish 1 YılTam incelemeyi okuyunSurfshark 24 AylıkTam incelemeyi okuyunNordVPN 2 YılTam incelemeyi okuyun12 aylık fiyatlandırma6,67 USD / ay Görünüm-deExpress VPN12 ay2,34 USD / ay Görünüm-deIPVanish VPN24 ayUSD 2,21 / ay Görünüm-deSurfshark24 ay go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c-de go.nordvpn.net/aff_cHer Şey İçin En İyi - # 1 en iyi VPN Torrenting ve P2P trafiği Seçeneklerin dengesi ve kullanım kolaylığı Uyumlu Cihazlar MacOS ChromeFirefox, Konum Sayısı ile Çalışır 160 60 60 55 Eşzamanlı Bağlantılar 5 5 999999 6 Sınırsız Bant Genişliği P2p Trafik Dağıtımı Orta İndirmeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk Durumu yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni Deneme Süresi