Close
 • Ana
 • /
 • Genel Teknoloji
 • /
 • Apple, Apple Watch 6, yeni iPad Air ve daha fazlasını piyasaya sürerken CANLI izleyin

Apple, Apple Watch 6, yeni iPad Air ve daha fazlasını piyasaya sürerken CANLI izleyin

Apple'ın Eylül 2020 etkinliği sona erdi! Apple'ın standartlarına göre sıkı bir durumdu, bir saat sonra geliyor, ancak işte tam hikayelere bağlantılar içeren önemli noktalar ve aşağıda tüm etkinliği izleyebilirsiniz.


 • Apple Watch Series 6 duyuruldu, Kan Oksijen izleme, yeni renkler, daha hızlı işlemci ve daha parlak her zaman açık ekran ile. 399 $, 18 Eylül Cuma indirimde!
 • Apple Watch SE açıklandıSeri 6 ile aynı tasarıma sahip, ancak daha az gelişmiş özelliğe sahip (EKG veya Kan Oksijen sensörü yok). Hala düşme algılamalı ve Series 5 Watch ile aynı işlemci. Sadece 279 dolar ve ayrıca Cuma günü indirimde.
 • Fitness +, Apple'ın sunduğu yeni bir fitness hizmetidir, izlenecek antrenman videoları ve kişiselleştirilmiş öneriler. Siz egzersiz yaparken Apple aygıtlarınızdan veri çekebilir, böylece doğru seviyelere ulaştığınızı bilirsiniz. Ayda 9,99 ABD doları veya yılda 79 ABD doları. Yeni Apple Watch satın alımıyla 3 ay ücretsiz.
 • Apple One, Apple'ın tek paketteki hizmetleridir. Bir birey için aylık 14,95 ABD doları / 14,95 ABD doları veya aile planında aylık 19,95 ABD doları / 19,95 ABD doları karşılığında 50 GB iCloud, Apple Music, Apple TV + ve Apple Arcade alırsınız. Ayrıca, yalnızca aile paketinde 29,95 £ olan ve yukarıdakilerin tümünü, ayrıca Apple News + ve Apple Fitness + içeren ve sizi 2 TB iCloud'a yükselten Apple One Premium var.
 • Yeni 8. nesil iPaddaha güçlü A12 işlemciyi en ucuz iPad'e getiriyor, böylece iki kat daha güçlü grafiklerle% 40 daha hızlı.
 • Yeni iPad AiriPad Pro, A14 işlemci ve Apple Pencil 2 desteğinden alınmış bir tasarımla.

PS5 ön siparişleri- kaçırmadan içeri gir!

Orijinal makale aşağıda devam ediyor ...

Son söylentiler, Apple'ın muhtemelen ortaya çıkacağını söylüyorApple Watch Serisi 6, daha ucuz bir Apple Watch modeli olarak adlandırılabilecekApple Watch SE, yeniiPad Air(belki yeni stil iPad Pro'ya uyacak şekilde güncellenmiş bir tasarımla) ve bu etkinlikte Amazon Prime benzeri bir abonelik hizmeti ve normalde Eylül ayında bir Apple etkinliğinin tümüyle ilgili olmasını beklerdik.iPhone 12çok.

Ancak bazı Apple sızıntıları, bu etkinliğin yalnızca yeni Apple Watch ve iPad ile ilgili olacağını düşündüklerini ve iPhone'un Ekim ayına kadar ayrı bir etkinlikte duyurulmayacağını söylüyor.


Bazı yönlerden, bu, Apple'ın bu yıl her zamankinden daha geç bir iPhone lansmanı beklediğini söylemiş olmasına uyuyor, ancak bu, iPhone 12'nin bu etkinlikte ortaya çıkmasını da dışlamıyor: Apple, duyurularından haftalar sonrasına kadar telefonları asla çıkarmaz ve Bu Eylül ortasına kadar gerçekleşmeyecek olsa bile, burada bir Ekim lansmanı için yapılan duyuru Apple'ın tarihine uyuyor.

Apple, etkinlik daveti tasarımlarına sık sık küçük ipuçları / referanslar bırakıyor gibi görünüyor ve bu etkinlik için olanı iki şekilde dikkate değer: birincisi, Apple logosunun tasarımı, belki de iPad Air ve Apple Pencil'a atıfta bulunarak çizilmiş görünüyor; ancak daha ilginç olan teori, Apple'ın etkinlik sayfasındaki 'Zaman uçar' sloganından ve gizli bir paskalya yumurtasından geliyor. Bir iPhone veya iPad kullanıyorsanız ve logoya dokunursanız, logo bükülüp dönerek etkinlik tarihini oluşturacak şekilde artırılmış gerçeklik görünümüne geçer.


Bunların aslında bu etkinlikte bir iPhone duyurusuna işaret etmesi mümkündür, çünkü iPhone 12 hakkındaki en büyük (ve muhtemelen doğru olan) söylentilerden biri, kamera dizisinde bir 3B derinlik sensörüne sahip olacağıdır. 2020 iPad Pro. Bu derinlik sensörü, artırılmış gerçekliği daha kararlı ve gerçekçi hale getirmeye gerçekten yardımcı oluyor ve bu tür sensör için en yaygın isimlerden biri 'uçuş süresi' sensörüdür. Gerçekten de 'zaman uçar'.

Ayrıca bir uzaktan kumanda varminicik'Zaman uçuyor' un Apple Watch'u ifade etme şansı.Muhtemelen.


Büyük bir şans varyeni AirPod'larbu yıl da geliyor ve Noel'den hemen önce Apple'ın bunları başlatmak isteyeceği zaman gibi görünüyor, bu yüzden belki bunları etkinlikte duyacağız.

Ve Apple'ın Apple işlemcilerle yaptığı ilk Mac'lerini yıl sonundan önce piyasaya sürmeyi planladığını biliyoruz, ancak bunları biraz sonra tekrar kendi etkinlikleriyle görmeyi umuyoruz: Apple'ın kaç tane piyasaya süreceği hakkında hiçbir fikrimiz yok. ya da tam olarak hangi formu alacaklar, hatta içindeki işlemciler tam olarak nasıl olacak, bu yüzden Apple'ın onlara gerçekten kendi spot ışıklarını vermek isteyeceğinden şüpheleniyoruz.

Ancak son söylentiler, 14 inçlik bir MacBook Pro'nun önümüzdeki hafta piyasaya çıkacağını gösteriyor. 13 inç MacBook Pro yeni yenilendiği için biraz şüpheliyiz, ancak belki de Apple başlangıçta hem Intel hem de Apple çip sürümlerini sunmayı planlıyor.

Ayın 15'inde ne olursa olsun, size tüm haberleri getireceğiz!