Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Love Island Winter Edition 2020 çevrimiçi ÜCRETSİZ canlı yayınını her yerden izleyin

Love Island Winter Edition 2020 çevrimiçi ÜCRETSİZ canlı yayınını her yerden izleyin

Ocak ayının karanlık günleri seni üzüyor mu? TV setinize biraz güneş, deniz, ufak tefek şeyler mi arıyorsunuz? O halde, Love Island'daki tüm bağlantıların ve göçmenliklerin geri döndüğünü söylememize muhtemelen ihtiyacınız olmayacak, ancak bu sefer eşi görülmemiş bir Birleşik Krallık kış zaman diliminde. Ve Aşk Adası'nı çevrimiçi olarak nasıl izleyeceğinizi keşfetmenize yardımcı olmak için buradayız - yurtdışında kendi kış güneşinizi buluyor olsanız bile.

Evet, hepsinin dökümü ve melodramı yeniden başladı, Amber Gill ve Greg O'Shea 2019 yaz baskısının kazanan çifti olarak gün ışığına çıktıktan sadece beş buçuk ay sonra ... ve sadece dört ay kaçınılmaz ayrılıklarından beri!

Peki, ilk Kış Aşk Adası'ndaki yenilikler neler? Yeni başlayanlar için, kalıcı yarışmacılar her zamanki Mayorka villası yerine Cape Town, Güney Afrika'da birbirine bağlanmış durumda. Caroline Flack'in oldukça genel kararsızlığı, Laura Whitmore'un bu dizi için ayakkabılarını doldurduğu anlamına geldiğinden, bir sunucu değişikliği de var.

Kazanan çift için kazanılmaya hazır başka bir 50.000 £ daha var. Ve bu çifti kim oluşturabilir? Kızlardan Lewis Capaldi'nin eski kız arkadaşı Rochelle Humes'in kız kardeşi ve bir çift ikiz tabloid ilgisinin çoğunu çekerken, eski bir futbolcu ve bir kahve çekirdeği satıcısı (belli ki) villadaki erkekler arasındadır.


Dürüst olmak gerekirse, Love Island'ı ilk kış gezisi için çevrimiçi olarak nasıl izleyeceğinizi bilmek konusunda çaresizseniz sizi yargılamıyoruz. Ve eğer televizyondan uzaktaysanız - ve ülke dışında olsanız bile - her şeyi izlemenin ne kadar kolay olduğunu size söyleyebiliriz.

İngiltere'de Winter Love Island'ı ücretsiz çevrimiçi izleyin


Tıpkı yaz şovunda olduğu gibi, saat 21:00 GMT ve evinizdeki TV konforunda izlemek istiyorsanız ITV2 tam size göre.

Akıllı telefonlar ve tabletler için indirebileceğiniz ITV Hub uygulaması sayesinde oturma odanızdan uzakta izlemek de bir o kadar kolay.


Elbette hepsi çevrimiçi olarakITV web sitesiayrıca, Roku, Apple TV ve Amazon Fire gibi çeşitli TV yayın cihazlarında kullanılabilen uygulamalar vardır.

Love Island: Winter'ı İngiltere dışından çevrimiçi olarak nasıl izleyebilirim?

Love Island'ın kış versiyonu, İngiltere'deki pek çok insanın hayatında günlük bir fikstür haline gelecektir, açıkken ülke dışındaysanız neden daha fazla sinirleneceğinizi görebiliriz - istemezsiniz bir dakika kaçırmak! Uygulamayı veya web sitesini ayarlamayı deneyin ve akışın coğrafi kısıtlamalar nedeniyle engellendiğini göreceksiniz.

Bunu aşmak için, telefonunuza veya dizüstü bilgisayarınıza (hatta Chromecast veya Roku gibi bir TV akış cihazına) yükleyebileceğiniz gerçekten basit bir yazılım var.VPN- Sanal Özel Ağın kısaltması. IP adresinizi İngiltere'ye geri değiştirmenize izin verir. Aynı zamanda şifrelenmiş olup, yine de web'de gezinmenin daha güvenli bir yoludur.


Yüzlerce VPN'i test ettik ve Love Island düzeltmenizi almanıza yardımcı olmak için şu anda mevcut olan en iyi seçenek olarak Pingtwitter Ödüllü ExpressVPN'i önerebiliriz.

ExpressVPN (30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir)ve şu anda dünyanın 1 numaralı en iyi VPNidir. Smart TV'ler, Fire TV Stick, PC, Mac, iPhone, Android telefon, iPad'ler, tabletler vb. Dahil birçok cihazda aynı anda izleyebilirsiniz.

İndirilip yüklendikten sonra, uygulamayı açın ve bir Birleşik Krallık sunucu konumu seçin (süper kolaydır) ve ardından her gün saat 21: 00'den itibaren bu ITV akışına gidin.

ExpressVPN'e göz atınşimdi ve yıllık planda% 49 indirim VE 3 ay ücretsiz.

Spesifikasyonlara göre en iyi VPN hizmetlerini karşılaştırın: ExpressVPNIPVanishNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMate Express VPN 12 aylıkTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMate IPVanish 1 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMate NordVPN 2 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMate Hotspot Shield 3 yılTam incelemeyi okuyun12 aylık fiyatlandırma6,67 $ / ay Görünüm-deExpress VPN12 ay2,34 ABD doları / ay Görünüm-deIPVanish VPN24 ay go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c-de go.nordvpn.net/aff_c36 aylar trk.aclktrkr.com/aff_c trk.aclktrkr.com/aff_c-de trk.aclktrkr.com/aff_cHer Şey İçin En İyi - # 1 en iyi VPN Torrenting ve P2P trafiği Seçeneklerin dengesi ve kullanım kolaylığı Özel Olarak Uyumlu Cihazlarda Gezinme Konum Sayısı ile Çalışır 160 60 55 79 Eşzamanlı Bağlantılar 5 5 6 5 Sınırsız Bant Genişliği P2p Trafik Dağıtımı Orta İndirmeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk Durumu yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni Deneme Süresi