Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • İzleyin: Yeni Gears of War 4 fragmanı hisleri artırıyor (ve Fenix)

İzleyin: Yeni Gears of War 4 fragmanı hisleri artırıyor (ve Fenix)

Artık motorlu testere seven Xbox'a özel bir sonraki uygun taksitin altı aydan biraz daha uzun bir süre sonra geldiğini biliyoruz, Microsoft iştahımızı ıslatmaya / seriye olan aşkımıza yeni bir fragmanla işkence etmeye karar verdi.


  • Nintendo NX mega kılavuzu: donanım, yazılım, oyunlar, önemli oyuncular, çıkış tarihi, fiyat ve daha fazlası

'Yarın' başlıklı, dizi için kesinlikle her zamanki iş. Bir aksiyon karışımı (yani, adrenalinle aşılanmış canavarlara benzeyen şeyden uzaklaşan yeni kasa bağlı kahramanı JD Fenix), biraz duygusal yansıma (sonunda çakıl çiğneme, bandanalı sporcu emektar Marcus'un ağaç dikmesine bir göz atıyoruz. Simon & Garfunkel'in The Sound of Silence'ın kederli bir cover'ı arka planda çalıyor (Disturbed, daha az değil).

Yeni geliştirici The Coalition (yaratıcılar Epic'in ayrılmasının ardından dizide geliştirme görevlerini üstlenen), birkaç yeni unsur eklerken açık bir şekilde işleri aşina tutmaya çalışıyor (geçen yıl E3'teki ilk filmin daha fazlası için gidiyor. korku vibe).

Orijinal üçlemenin olaylarından 25 yıl sonra geçen Gears of War 4, Marcus Fenix'in oğlunun şu anda güçlü fırtınaların harap ettiği bir dünyada hayatta kalmak için savaştığını ve Imulsion Karşı Tedbirinden geri kalan hayatta kalanlara da onlar kadar baskı uygulayan yeni bir hükümeti görecek. onları korumaya çalışıyoruz. Görünüşe göre Locust (veya çok benzer bir şey) ayağa kalkmaya ve yeni bir savaş başlatmaya hazırlanıyor. Kocaman silahları ve büyük çeneleri olan erkekleri (ve kadınları) işaretleyin.


Gears 4'ün çok oyunculu beta sürümü, Gears of War: Ultimate Edtion'ı satın alanlar için 18 Nisan'da başlayacak. Gold Live üyeleri daha sonra 24 Nisan'da betaya katılma şansına sahip olacaklar.

Üzerinden:Youtube

Neden kontrol etmiyorsunuz:Metal Gear Solid mirasına sunulan bu fan yapımı VR övgüsüne göz atın