Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung'a dikkat edin, Oppo katlanabilir telefonu beklenenden daha erken gelebilir

Samsung'a dikkat edin, Oppo katlanabilir telefonu beklenenden daha erken gelebilir

Oppo, 2020'deki Covid-19 salgınının tüm kötülüklerini ortadan kaldıran ve yeni ve 'zorlayıcı' telefon tasarımlarıyla ilerleyen, yaygın bir inovasyon yılına odaklanmış durumda.

Bununla birlikte, Oppo'nun beklenenden daha erken bir zamanda katlanabilir bir telefon piyasaya süreceği söyleniyor ve bu da çok yönlü cep telefonlarına katkıda bulunuyor.Oppo Find X2 Pro, orta menzilliOppo Reno 4 Pro 5Gve hatta başlatmak için zaman bulmakOppo Enco X– dinleme zevkiniz için yeni gerçek kablosuz tomurcukları.

Samsung, yenilikçi telefon tasarımı söz konusu olduğunda, Samsung'u serbest bırakan bir süredir paketin başında yer alıyor.Galaxy Z Katlama 2,Galaxy Z Çevirme, ve hatta yakalamakson bakışGalaxy Z Flip 3 nasıl görünebilir. Bu, en sonuncusu spor yapan Huawei Mate X2'den gelen birkaç rakibin tasarımını ortaya çıkardı.katlanır ekran içindeve önyükleme yapmak için harika bir dizi özellik.

#DigitalChatStation Green Factory'nin ilk yeni katlanır ekranının, bu geceki keşif versiyonundan çok daha ilginç olan Q2'de piyasaya sürülmesi bekleniyor...😎11 Mart 2021


Daha fazla gör

Yeni sürüm bilgisi, düzenli bilgi veren Digital Chat Station'dan geliyor.Weibo, Oppo'nun katlanabilir telefon pazarına ilk girişinin 2021'in ikinci çeyreğinde başlayabileceğini öne süren, eğer doğruysa sadece bir taş atımı.

Oppo'nun WEU Başkanı Maggie Xue'nin Pingtwitter'e yaptığı yorumlardan alıntı yapıyor: 'Tasarım ve yenilik açısından en iyiyi sağlamaya, kalabalık bir pazar yerini aşan çekici ürünler sunmaya odaklanmaya devam ediyoruz.”


Oppo'nun katlanabilir telefonu yoldaysa, kesinlikle aşağıdaki gibi cihazları savuşturmak için zorlayıcı olması gerekecek.Google Piksel Katlamagibi cihazlarla övünen popüler Google Pixel serisinden arama devinin yaklaşmakta olan ilk katlanabilir ürünü olduğu söylenen .Google Piksel 4veGoogle Piksel 5.

Oppo, telefonları için çığır açan tasarımları araştırmaya kendini kaptırırken, bunu diğer parçalar pahasına yapmamanın önemini de biliyor, mobil ürünlerinin mobil kullanıcılarına 'yeniliğe erişim' sağlayan diğer özelliklerine bir göz atıyor. hem akıllı teknolojide hem de 5G”, diye açıklıyor Xue.


Oppo, önceki raporlara inanılırsa, bir süredir katlanabilir bir cihaz planlıyor: sonkapsamaGoogle, Vivo ve Xiaomi gibi diğer katlanabilir cihazların yanı sıra, Ross Young'ın Aralık 2020'ye kadar yayınlanan Twitter sayfasının her zaman güvenilir kanalı aracılığıyla katlanabilir bir Oppo'ya işaret etti ve cihazı devirdi.

O kadar bekleyemiyorsanız, o zaman bize gidin.en iyi katlanır telefonPingtwitter'ün şu anda mevcut olan sınıfının en iyisi katlanabilir cihazları seçmesi için 2021. Biraz daha az soyut bir şey tercih ederseniz, şuraya gidin:en iyi telefonlarDaha geniş bir seçim için liste.

Bugünün en iyi Oppo Find X2 Pro anlaşmaları Sözleşme Fırsatları Sim Ücretsiz Vodafone36 ayOppo Find X2 Pro (512 GB Siyah) Oppo Find X2 Pro (512 GB Siyah) 19 £ peşin 27 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBtarih Vodafone36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveriler Vodafone Ltd'de Görüntüleme 19 £ peşin 27 £ /ay Vodafone Ltd'de Görüntüleme ID24 ayOppo Find X2 Pro (512 GB Turuncu) Oppo Find X2 Pro (512 GB Turuncu) Peşin 9,99 £ 34,99 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler20 GBveri kimliği24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler20 GBveri Carphone Warehouse'da Görüntüleme 9,99 £ peşin ödeme 34,99 £ /ay Carphone Warehouse'da GörüntülemeEE 24 ay Oppo Find X2 Pro (512GB Siyah) Oppo Find X2 Pro (512GB Siyah) 50 £ön ödeme£ 35 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriEE 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriGörünümNSEE Mobil 50 £ön ödeme£ 35 /ay GörünümNSEE MobilEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz